• venca1

    nevíte o nějakém kurzu co je založen jenom na poslouchání, např když jedu vlakem, tramvají nebo tak abych ten čas využil

    0 0
    • Mamutt  

      Takové kurzy mi připadají jako nesmysl. Jestli máš alespoň základy, kup si jen poslechovky – namluvené knížky.

      0 0
      • Banjo  

        Kde se to da sehnat?

        0 0
        • Mamutt  

          Třeba na Václaváku v Luxoru ve spodním potře (Pro školy + zahr. lit.) – jsou tam knížky spolu s kazetami, můžeš číst a poslouchat, jen poslouchat… CD jsem si bohužel zatím nevšiml.

          0 0
    • 7LK  

      Zkus dát do googla „jazykový kurz superlearning“ – bez uvozovek a uvidíš co na tebe vypadne odkazů – a pak dej vědět (samozřejmě v tom cizím jazyce, který si vybereš k učení) jak to funguje – samo nejde nic, to jsem už na kole pochopil i já a všude jinde je to to samé :-)

      0 0
    • venca1  

      a jestli by se to nedalo někde stáhnout zadara, samozřejmě legálně!!!! :-)

      0 0
    • Al_Bunda  

      www.mosaic.cz podivej se sem a nelegalne se to da taky stahnout, ale lepsi bude si to koupit.

      0 0
    • venca1  

      teď jsem našel na eddica.cz kurzy a nestojí 6 litrů, jsou tam demo verze, kdyby to teda náhodou někoho zajímalo

      0 0
    • Manas  

      za vsechno ti muzu rict jen:
      a) nefuguje to
      b) superlearning taky nefunguje
      c) vetsi sluzbu ti udela radio BBC, pripadne sledovat anglicke programy – je to asi o moc moc levnejsi
      d) pokud nebudes mluvit tak to vcelku pomerne rychle zapomenes
      e) mluvit, mluvit, mluvit
      f) zacit pracovat ve firme kde mluvis anglicky aspon hodku denne – ucis se a jeste ti za to platej
      g) chod do anglickejch hospod – tam se mi ucilo nejlip – dve tri pivka a umis hnedle lip :-)

      0 0
      • JFB  

        na me to funguje i v ceskejch hospodach… a i s jinejma jazykama:-)

        0 0
        • chupas  

          me taky :-O

          0 0
        • Manas  

          To psali tenkrat v Sorry: Po ochutnavce v mistnim mongolskem pivovaru kde byl sladek cech, jsem dokazal hovorit plynule mongolsky. bohuzel s dopravni znackou.

          0 0
    • RS  

      na BBC je spousta kurzů v mp3, nebo real audio a zadarmo http://www.bbc.co.uk/…ningenglish/

      0 0
      • pos3k  

        diky za zajimavy odkaz

        0 0
      • JFB  

        to je presne ten typ odkazu, z kteryho jsem nadsenej, ulozim si ho do zalozek a uz se na nej nikdy nekouknu:-)) ale jinak fakt dobrej tip!

        0 0
      • venca1  

        hmm, super, už si jeden kopíruju, dík

        0 0
    • Focus  

      Zkus si ve vlaku spis cist nejakou knizku, to bych rek ze udela vetsi sluzbu…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.