• Volf

    Tak ještě 5 hodin a odjíždím na dovolenou. A představa, jak jsem zítra někde dole na jihu je tak pěkná, že se musím podělit.

    0 0
    • Meesha  

      neseeer! :-)) Apson ze je sobota, ale to pocasi se nejak kazi…

      0 0
    • Lance  

      kam jedes?

      0 0
      • Volf  

        Ke kámošovi na Krk a když nebude hezky tak někam dolů do Itálie čistě na blind. Dva tejdny naprostý pohody, bez telefonu, s kolem no prostě těším se jak malej kluk.

        0 0
    • tjuren  

      Je mi tě líto, tak špatný počasí jak tě čeká ti asi málokdo závidí. Takže mokrý gumy a pláštěnku ssebou. Jo a není to sranda…

      0 0
    • R.1  

      Jo dole na jihu v New Orleans, tam je paradne!

      0 0
    • jihra  

      No já jsem zrovna dojel domů, dal jsem si Ostrava – jižní Čechy a zpět, počasí super, krajinka super (až na ty kopce), hřibů plno (co ale s nimi na kole), v kempech klídek. Po cestě jsem potkal dva problémy: 1/ Po sezóně už v kempech není nic otevřené, nedá se třeba večer či ráno najíst. 2/ Cesty (3. třída atd. – a? se vyhnu dopravě) jsou ve strašném stavu (jel jsem na trekkingu). Nejvíc člověka nase.., když si vyšlápne několikakilometrový kopec s vidinou zaslouženého super sjezdu na druhé straně – no a dole pod tím sjezdem má křeče v ruce od samého brždění, protože kvůli dírám v cestě musí jet dvacítkou.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.