• blue

    presouvam to do novy diskuze, at v ty o maturite neni chaos…

    takze dneska 17.30 pod Barrandakem

    pro JFB: u horni lavky (ta prvni, kdyz vjedes z louky do lesa, pockej u ni, at nemusime zajizdet hned k hospode :-)) to odhaduju tak na 18.00

    0 0
    • Darkson  

      ok, já budu pod mostem

      0 0
    • jecnak  

      Ja nebudu, bohuzel to nestiham. Pocitam, ze ani ve ctvrtek to nebude o nic lepsi, takze necekejte.

      0 0
    • JFB  

      OK, budu tam..

      0 0
    • Spajky  

      Dneska nejedu :o(

      0 0
    • blue  

      tak dneska to bylo myslim fajn, vcetne vecerniho posezeni na letisti u piva za svitu mesice v podzimnim vecernim oparu :-)

      akorat mi reknete, uz ste nekdo zazil s darksonem bezproblemovou vyjizdku? :-))))))

      0 0
      • Darkson  

        asi koupim od Otaku Drobečka:-)

        0 0
        • gummo  

          jo to je na enduro idealni bike

          0 0
        • zac  

          copak se stalo?

          0 0
        • jecnak  

          Uz zas?

          0 0
        • goood  

          Zase to nevydrzelo ?

          0 0
          • Darkson  

            neboj, víkend jedu. jen jsem se definitivně ujistil, že Racing Ralphy nejsou pláště pro mojí váhu a styl ježdění:-)

            0 0
            • cabbage  

              to nejsou pro nikoho pokud nejezdi po asfaltu a rovne.....

              0 0
              • fousac  

                takze pro tebe idealni.. ;o)

                0 0
                • cabbage  

                  nejvic si je chvalis ty:-P takze k pigimu a z5 ideal:)

                  0 0
                  • fousac  

                    na brdy ideal, do beskyd ideal, v zime dobry, v mokrym lese k nezaplaceni, po asfaltu vali, levny, lehky, pohodlny, prumerne 1 defekt na 2000km..

                    ja nevim kam furt chodite na ty vase problemy.. naucte se jezdit hosove.. :-PPP

                    0 0
                    • blue  

                      to fakt mluvis o tom platynku bez vzorku, co sem vcera videl u darksona? :-)

                      0 0
                      • JFB  

                        je fakt ze az do vcerejska jsem netusil, ze maj RR stenu tlustou jak nafukovaci balonek:-) nicmene na zadnim ho mam taky a doufam, ze budu stastnejsi…

                        0 0
                      • fousac  

                        treba darkson koupil RASING RALFY nekde u rakosniku.. nevim.. ja mluvim o tech svejch…

                        0 0
                        • Darkson  

                          ty voe, to byly nejdražší pláště mýho života!

                          0 0
                        • JMT  

                          mezi tema dratovejma a kevlarovejma je dost rozdilu… pro normalniho uzivatele prekvapive lip vychazej ty dratovy…

                          0 0
              • goood  

                Nahodou ja si na ne taky nemuzu stezovat ! Mam je uz asi 4000 km a zatim bez problemu, drzej dobre a na zavodech jsem jeste ani jednou nepichnul. Tuk Tuk :-)

                0 0
            • fousac  

              user error.. :-P (mam na RR pres 4kkm a no problem, nehodlam menit… )

              0 0
              • cabbage  

                lol, najezdit 4kkm k pigimu a domu… uz chapu proc tam nechavas pulku vyplaty.....

                0 0
              • Darkson  

                klidně Tě obdaruju párem RR, na jednom najeto necelých 300 km, ale šrámů naskrz už má fakt dost:-)

                0 0
        • cabbage  

          malo zdvihu co?

          0 0
      • zac  

        ja myslel ze jedes sam jak sem Te potkal za Barandakem… :)

        0 0
        • blue  

          ne ne, jen sme se s darksonem vcas neshodli na ceste, takze od zelenyho mostku jel horem a nahore jsme se zase sjeli :-))) mel ses otocit a ject s nama :-)

          0 0
          • zac  

            ja stihal zaviracku v programu. stihnul jsem to na minutu presne… :)

            0 0
    • McBlacky  

      jsem byl u horní lávky v 18:10, což vzhledem k tomu že jsem jel v 17,42 od Vinohradský tržnice není až tak zlý, ale nikoho už jsem tam neviděl :(

      0 0
      • blue  

        to je smula, v 18.06 prijel JFB nahore do rohu louky a hned jsme jeli dolu… si mel zkusit zavolat

        0 0
        • McBlacky  

          :/ já měl stejně zimáka a na wormdrivech, takže bych si moc nedával, ale chtěl jsem alespon kousek jet s váma… no tak příště :)

          0 0
          • JFB  

            a ze jsme si to davali krute;-)

            0 0
    • JFB  

      jojo, dneska to bylo moc fajn! akorat se nam to pak trochu zpomalilo;-) pivko na letisti bylo dobry, akorat si priste musim vzit lepsi svetlo:-) po tme, jako wroum, bych to jet nechtel.. no, zas to mel nejbliz, a navic ty zdvihy:-))

      0 0
      • wroum  

        ta zgurvena cesta byla porad do kopce a v ty tme nebyl videt konec. porad sem doufal ze uz to zkonci a porad nic, az kdyz sem malem chcip, tak se to trochu narovnalo :-)

        0 0
        • JFB  

          to jsme Ti raci nerekli, abys nebyl nastvanej predem:-) jinak na XC kole je to pohodova polnacka:-))

          0 0
          • wroum  

            kdybych nebyl linej, tak bych si dal vejs sedlo a bylo by to lepsi :-) …aspon ze sem nemusel vstavat kvuli kazdy dire.

            0 0
    • blue  

      protoze je treba vyuzit zbytku leta, tak si to dneska jedu zopakovat

      0 0
      • Spajky  

        Tak az pojedu z vraneho se stavim, treba te nekde potkam ;)

        0 0
      • JFB  

        pac je treba vyuzit zbytku leta, dal jsem dnes prednost Krivoklatsku;-)

        0 0
        • blue  

          no jo, to se tak nekdo ma, kdyz nemusi makat :-)

          0 0
          • JFB  

            ja si to vyberu o vikendu… jak se rika: „na kazdyho jednou dojde“:-)

            0 0
    • Spajky  

      Jede dneska nekdo smer brdy?

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce