• Petr 1

    Chci se zeptat jak řešíte podzim v lese.Zrovna včera jsem si naplánoval 50 km švih,ale podél cesty na mě mávaly houby.Pak začnou ostružiny,je to prostě síla.V drezu stabilně vozím igelitku a nejsem schopen splnit svůj plán a příroda mě zlomí.Jste schopni jet bez mrknutí oka kolem křemenáče nebo hroznu ostružin bez mrknutí oka? Motáte se po lese v helmě a dresu s nožem po lese?

    0 0
    • pegal  

      Tak to me vubec nevzrusuje .. :)

      0 0
    • Lance  

      coze? bud jedu na kolo nebo hriby,na so nozik jeste ten abych vozil a igelitku? nechapu:)

      0 0
    • alfons007  

      Tak jsem včera naplnil všechny kapsy od dresu, lahev (vodu jsem vylil) a pak tři hodiny jezdil po Brdech a smutně koukal. A to jsem si batoh nevzal schválně, protože jsem si chtěl zajezdit.

      0 0
    • MattsSpeed  

      dovoim si urobit jednu pauzu, kede sa poriadne napcham ostruzinami (popripade niecim inym) a pokracujem… hubam sa radsej vyhybam :-)

      0 0
    • Beeda  

      takhle jezdej spis zensky:-) treba minule, mela trenink a videla krecka v poli, normalne si zastavila a povidala si s nim :-) B.

      0 0
      • xhibit  

        Ja ted z tezkym srdcem nechal v lese na jednom fleku asi 15klouzku a hned vedle bedlu :( Jedu si tak po ceste a nestacim se divit,ony rostly pres celou lesni cestu.

        0 0
      • Smazaný účet  

        Jo… Byl jsem na výletě s jednou holkou a ta po cestě pořad zastavovala a sbírala třešně… Už jsem z toho byl docela na nervy. Nakonec zastavila u pštrosa co byl za plotem a vydržela si s ním povídat asi 20 minut. no more

        0 0
      • fousac  

        ze by Sava?? ;o)

        0 0
      • Smazaný účet  

        No dovol? Já tak jezdim vždy když jedu sám a nemusim se honit za nějakejma trotlama co neviděj dál než na tachák. Jahody! Maliny! Ostružiny! Hrušky! To sou moje energybáry. V sobotu jsem s těžkym srdcem nechával v lese všecky bedly, křemenáče a kozáky, ale pro některý jsem se vrátil v neděli… :o)

        0 0
    • kimi  

      No tak až na mě budou mávat lysiny, tak to já si rád zastavim:)

      0 0
    • Meesha  

      Koukam na cestu a ne po houbach. K tem mam absolutni odpor, takze me vubec nezajimaj :-)

      0 0
    • Siddha  

      ja moc do toho lesa nejezdim a ze silnice je to malo videt, ale rozhodne kdyz vidim nejaky hrusticky, ty ted zacinaji, a to s lookama je dycky sranda se na ty stromy dostat :o) nebo i ty houby kdyz jednou za cas na toho bajka vlezu, tak lituju, ze nevozim kosik, a kdo tak zatvrzele trenuje jeste ted ze si ani neuzije co je kolem za krasy, je bud profik, nebo s prominutim idiot…

      0 0
    • -b-n-x-  

      me houby celkem nic nerikaji, ale boruvky a ostruziny mnam mnam :-). Ted jeste zacnou i svesticky.

      0 0
    • Lance  

      miluju hriby,nevideli jste vcera tu reportaz z jeseniku?360 hribu:) v nedelu opet jedu na hribky:)

      0 0
    • Paja  

      Nekteri dokonce i na zavodech:o) http://www.drtic2005.wz.cz/Dscn4313.jpg ale ne ze by Drtic byl moc zavod jahody, maliny, ostruziny, to ja rad, nesmi se to jezdeni brat tak vazne, ale vic na ne zastavujeme s pritulkou, ta na to ma oci, ja obcas drtim tak, ze ty dobroty prehlidnu:). Houby na biku nesbiram, spis to, co se da hned sezrat:-)

      0 0
    • Mirek1  

      Houby do igelitky? Musis vozit kosik nebo je sbírat do prilby! :-)))

      0 0
    • Dumbo  

      kámo, hraješ mi priamo da karát… v pondelok som bol pojazdit v lese na svojej FR trati… no a zarazilo ma ze kolko Bedlí kolo trati bolo… nezobral som ani jednu… ale mrzelo ma to… :) druhy den- v utorok som siel na trat opat ale uz som mal v batohu plastove zatvaracie mysky do ktorych som nazbieral cca 12 hláv tych bedlí… tie mysky maju taký vetraci otvor.. (nezaparil som ich nebojte sa)… :) bolo to nutne… v samotnom batohu by sa mi popucili… v tych plastovych myskach ostali neporusene…

      inač… vyprážane bedle so zemiakmi a tatarskou su faaaajn :).......

      0 0
      • Smazaný účet  

        Jed jsem je v pondělí a včera zas… pro tento týden stačilo… :o)

        0 0
        • Dumbo  

          no este dnes rano som jednu jedol… :) ale to uz nieje ono… z cerstvych sa mi neuslo lebo som bol v práci :)…

          0 0
      • djano  

        Dumbo : mysky maju 4 nozicky a chvostik. Vetraci otvor je zrejme papulka (pripadne nieco na opacnom konci). Nie je mi celkom jasne, ako si tam tie bedle nastrkal…

        0 0
    • wroum  

      ja jezdim na houby na kole. po lese je to dobry :-)

      ale kdyz jdu na kolo, tak houby nechavam, ale kremenac je vyjimka kde nikdy neodolam, nejhezci houba a vemu ho i kdybych si ho mel zapichnout do helmy :-)

      0 0
      • Dumbo  

        jo a lisohlavky tym tiez neodolas :)

        0 0
        • wroum  

          sbiram skoro vsechno. v pondeli sem mel k veceri prazeny syrovinky, vcera maso s kotrčovou omackou…ale na lysohlavky je este brzo, ty poradne zacnou az tak v pulce zari, to bude smazenice…

          0 0
          • Dumbo  

            ja sa do toho nevyznam.. tie som este nezbieral… :) ja radsej nabijem bongo… ako by som sa mal travit hubami :)

            0 0
          • Dumbo  

            mimochodom… ta tvoja fotka v profile je dobrá :)… asi takto vidíš svet po tej „smazenici“ :)heheh

            0 0
          • Smazaný účet  

            Kotrčovou omáčku??? Kam na to chodíš, prevíte? :o)

            0 0
            • wroum  

              Kousek od Nespek, v pravidelnych cyklech (4roky) roste na stejnem miste a udelat z nej jidlo je uz jenom tresnicka na dortu :-)

              0 0
    • marapara  

      Jsem byl sobotu na Buchlově a jak jsem vracel po červené z Pile směr Kazatelna, tak jsem se v půli cesty zastavil a našel spoustu bedlí. Měl jsem jen malý batůžek a 2/3 bidonu vypitého, tak jsem tam nějaké místo měl. Nasbíral jsem asi 7 klobouků a fičel dom. Večer jsem měl bedle na másle a druhý den smažené bedle :) Ty byly :) A ještě spoustu bedlí jsem tam musel nechat. To byly ještě takové mikrofony.

      0 0
    • universal  

      jasne!!, pomalu vic sbiram nez jezdim 8-))) takze s helmou na hlave se prodiram houstim a ostatni houbari na me cumi jak na blazna…zdravi http://universal.vmoste.cz

      0 0
    • mastihuba  

      se ta ky pochlubím

      http://www.bike-forum.cz/forum/foto.php?…

      ovšem ideální je strčit dva tři kusy do kapsy a nechat si je v hospodě usmažit. Kdo by se s tím tahal domů že? :)))

      0 0
    • Tomcat  

      No muchomůrky a vraní oka mi nějak nejedou.

      Ne nehoubařím, jezdím lesem rychle takže houby vidím, ostružiny vnímám jen jako to co ně vodralo v zatáčce. Bez mrknutí oka klidně, s helmou v dresu s nožem určitě, protože to beru jako součást výbavy ,ale né na houby.

      0 0
    • SELMIRA  

      Ovšemže zastavuju u malin, borůvek, ostružin a brusinek!!! Někdy je to utrpení, když si to třeba pěkně funim do kopce a najednou se objeví nějaká tahle dobrota. A teď čéku se líbí jak jede a nechce zastavit, ale zas odolej… A s houbama…jéje! Většinou jezdim s VELKYM ba?ohem, takže nemá probléma. Jenom o víkendu v Český Kanadě, jsem trpěla jak zvíře. Tuhle 4 hřiby, támhle lišky, a bedly a klouzci, všude toho bylo plno, přímo na cestách. Jenže co s tim na hotelu. Taxem to tam musela nechávat, brek! :o(((

      0 0
      • gumid  

        Nevím, houby mě připadají hezčí v lese, takhle je utrhneš,…chutě pojíš a jsou na h…o! V lese dělají víc parády a třeba se najde víc „nevšežravců“-estétů. To by pak byly lesy hned hezčí..Šmarjá, lidi, nežerte hned všechno, co vidíte, od toho jsou termiti a kobylky!

        0 0
        • Smazaný účet  

          …od toho je Šelmíra. :o))

          0 0
        • SELMIRA  

          Hmmm…termity a kobylky jsem teda zatim eště ochutnat nezkoušela…

          Dy? tam těch hub bylo TOLIK! By se to ani nepoznalo, kdybych si jich pár „pučila“.

          0 0
          • karf  

            nenech se dostat do schyzy :-)

            0 0
          • gumid  

            U ženy překvapující touha něco pořád baštit, nu což…jen u těch hříbků jsem na rozpacích. Správně by se houby neměly „zapařit“ – takže žádný pytle a tašky – správně košík a pokud je jich hodně, tak nůše. A vida, tady má Camelback i jiní mezeru v nabídce !!Bo se nigde nepočita z takyma nenažrancama, jag zme my!!

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.