• vano

    Kde mi na Slovensku urobia specialne vlozky (na moje chodidlo) do tretier. Som z Presovskeho kraja. Vie mi niekto poradit? Ivan

    0 0
    • Paja  

      Myslis ortopedicke vlozky nebo v cem maji byt specialni?

      0 0
      • vano  

        Tie povodne z tretier vyberies, vlozia ti tam termoplasticke, nahreju fenom, obujes si ich a robis pod dohladom rozne cviky, aby sa ti vytvarovali na chodidlo

        0 0
        • Paja  

          Uz chapu – to same, co je dnes v lepsich lyzakach, ale bohuzel neporadim, natoz ve tvem okoli. Osobne misto puvodnich vlozek vozim na miru udelane ortopedicke vlozky a nemuzu si stezovat.

          0 0
          • PePu  

            Na kolik prijdou takove na miru delane vlozky?

            0 0
            • vano  

              Pozri si ten link, najdes tam aj ceny. Ja som za ne dal pred 9 rokmi 1500,– Kc + ta daleka cesta, ale stoja zato

              0 0
            • Paja  

              A jestli myslis na miru delane ortopedicke vlozky, tak cca 500kc, ale pokud ti napise poukaz ortoped, tak cca 100kc (pokud si to dobre pamatuju, dava na to pojistovna 80% jednou za 1/2 roku)

              0 0
              • PePu  

                Hmm, tak to je vzhledem k cene formthotics skoro zadarmo – koupil asi pred rokem formthotics za 1500 – holt za blbost se plati. Navic se mi nepodarilo levou vytvarovat do idealu (narozdil od prave) – bohuzel mam levou nohu kratsi, mensi a jinak sklopene chodidlo, takze mam problemy ve vsech botech, v cykl. tretrach vsak nejvic :(

                0 0
                • Paja  

                  Pockej, ale tohle je neco uplne jineho – jsou to normalni ortopedicke vlozky (teda oproti tem, ktere jsem kupoval normalne v ksefte nesrovnatelne dyl vydrzi), pouze ti ty „vycpavky“ umisti podle tvyho platfusu, nic se tam teplem netvaruje.

                  0 0
                  • PePu  

                    Podle ceho ti urci, kam co dat? dle formy (stal jsi v blate? :)

                    0 0
                    • Paja  

                      Ne obkresli si to na papir:o) to nezni moc vedecky, ale delaji to tak, kamosce kdysi kdesi delali sadrovy odlitek. Na druhou stranu musim rict, ze s vysledkem jsem velmi spokojeny – vycpavky jsou zrejme tam kam patri.

                      0 0
                    • Pavlis  

                      Mozna se budes divit, ale kdysi jsem si u ortopeda stoupnul do jakesi penove hmoty-neco jako hmota do niz zapichuji kytky pri aranzovani. A otisk poslal kamsi a nazpet prisly vlozky presne na miru.

                      0 0
      • vano  

        Uz mi ich takto robili v Prahe pred 9 rokmi, pouzival som ich do cestnych, aj MTB tretier, ale nedavno mi vykradli auto a o.i. som prisiel aj o tie vlozky. Teraz mi dost chybaju pri jazdeni. Ak vie niekto kde ich robia na SK, dajte mi prosim vediet. Dikes

        0 0
        • Vrci  

          Asi myslíš formothotics. Zkus nějaký prodejny lyžařských nebo hokejových potřeb.

          velkoobchod má v SR: http://www.davorin.sk/ http://pska.sk/vlaho/

          0 0
          • vano  

            Presne tento link som potreboval!!! DIKES!!!!!!

            0 0
          • lubos  

            Skusal som tam napisat, mail nefunguje, treba tam asi zavolat, ze ?

            0 0
            • vano  

              vcera mi odpisali, tak ze mail im funguje, ale hlavne ze uz mam vlozky v cestnych aj MTB tretrach a poviem vam, ze stoja za tie prachy

              0 0
              • lubos  

                Ktori … ti z prveho linku (skusal som ten druhy). Alebo inak .. posli mi na nich kontakt na moj mail pls. Dik.

                0 0
                • vano  

                  odpisali mi ti z prveho linku. ja mam ku nim 1 hod cesty autom, vlozky mali na sklade ake som chcel, tak som sadol do auta a urobili mi to za pockanim

                  0 0
                  • lubos  

                    No, pozeram, ze predajne maju kadetade, sice nie v Blave, ale v BB budem buduci tyzden, tak snad ak nezabudnem. Dik.

                    0 0
              • Vrci  

                Jsem rád, že vše dospělo ke zdránému konci.

                0 0
    • Meesha  

      byly o tom clanky na MTBS.CZ rubrika tusim Cteni na nedeli…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.