• Jackasss

    poradte co zlepšit.. a hlasujte do naši ankety......

    0 0
    • Fordon  

      No ten design stránek na mě působí dost „zajímavým dojmem“ i ten symbol slunce je tam hodněkrát… >:(

      0 0
    • blue  

      treba text… kdyz uz musi bejt negativni (bilej a cervenej na cernym), tak ho udelej tucnej, ten normalni tenkej se blbe cte a zalejva se v ty cerny plose

      0 0
    • Brouk_Pytlik  

      možná ty fotky by měly jít zvětšit

      0 0
    • Smazaný účet  

      No tak už jen úvodní slovo mě vybízí k tomu, abych se na další čtení taky VYSRAL. Ale co, bez checkování, easy tricků a pár sprostejch slov byste asi nebyli dost in. :o/

      0 0
    • grafik  

      mi ti napisem co je treba zlepsit – ty tam das do novinek stejne nakou hustou hlasku, ze stranky jsou stale ve vystavbe, nebo nejakou podobou koninu a se vsadim, ze stejnej napis tam najdu za rok porad na 1. pozici ;)

      0 0
    • grafik  

      a este si rejpnu – ja si tam pripadam jako na na fasisticke strance :)

      0 0
      • Brouk_Pytlik  

        to je pravda, já furt co mi to připomíná. je to jak houmsajt nějakejch neonacistů :-). Může to bejt ale jen subjektivní pocit.

        0 0
      • Charlie_R  

        jo to jsi trefil, par webu jsem udelal, ale timhle bych se nechlubil, hodne kycovita zalezitost – sorry, ale rikam rad veci na rovinu

        0 0
      • kubajs mtb  

        jj ten švabach k tomu

        0 0
    • Pá-dlista1  

      Ja bych dal o jednu tecku min do adresy. Pak to pujde zobrazit ;)

      0 0
    • Beeda  

      zkotroluj tagy na fota 2,3,4 sidech..

      0 0
    • climber  

      Proč ne, ale jako skalní XC man to příliš neocením.

      0 0
    • CZiko  

      Nápis na úvodní stránce je hrozný a docela mi vadí že fotky nejdou zvětšit…

      0 0
    • grafik  

      myslim ze ti v odkazech FORA a portály neco podstatneho chybi (a to nemyslím cárku nad O) ;)

      (paste – copy)

      Fora a portály: Dolekop MTBS Free Ride Freeridebikes

      0 0
      • wlk  

        po pravdě řečeno to na mě působí taky jako fašounská stránka, ty lebky, písmo no asi budete „drsní hoši“. Jo a těma sprostejma slovama spíš každýho odrdíte a co se týče designu stránek, tak ala 90 léta, jak vystřižený-prostě není nic jednoduššího než použít černou, bílou a červenou..Trochu KREATIVITY! Sorry, chtěli jste kritiku a bohužel jsem nenašel nic moc pozitivního…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.