• Žanek

    Ahoj! Letos budu obměňovat spoustu věcí na bajku a nemám jasno na postu řitítek. Vozím rovný, šířka 56 cm a na tom nehodlám nic měnit. Chtěl bych se zeptat na vaše zkušenosti s karbonovejma řidítkama. Jsou dost tuhý?? Nepraskaj?? Jakou značku zvolit?? Díky za každý názor

    0 0
    • Bobor  

      Přes karbon je u nás asi nejlepší (cena/výkon) Pels: www.pels.cz

      0 0
    • blue  

      v novym Velu je zrovna test riditek na pruhyb, tak se na to mrkni

      0 0
    • Bobor  

      áááá…sorry, chybyčka…dík Bobor

      0 0
    • BB  

      karbonovy riditka asi moc tuhy nejsou, jsou prave delany na to, aby chytaly vibrace, takze nejakej ten pohyb maji v popisu prace. A dej si pozor na laciny „karbonovy“ riditka. Kamarad si liboval, jaky ma fantasticky karbonovy riditka od BBB za ticku do te doby, nez s tim nekde bacil a prisel na to, ze to jsou duralovy, pouze karbonem potazeny.

      0 0
      • Žanek  

        Pohlcování vibrací bych taky uvítal. A BBB vylučuju. Díky za varování

        0 0
      • lubos  

        Ano, nejlevnejsi celokarbonove riditka jsou od Meridy ( IKE) a stoji temer 2000,– Cz

        0 0
        • Meesha  

          Jeste levnejs myslim vychazej Pells XR – FC (full carbon) za 1600.-

          0 0
          • lubos  

            Spatne jsem uvedl cenu … je to v Sk :-((. Cili asi podobne jako Pells.

            0 0
            • Meesha  

              Na merida-bike.cz je maj. (jestli to je teda ono) Stojej 1290Kč a vazej 140g. Nikde ale nepisou jestli sou ciste karbonovy nebo jenom potazeny?! Jinak by to byla super cena!

              0 0
              • lubos  

                Vau … klasika. Na Slovensku pod 2000,– Sk to nejde :-((. Vsechno totalne predrazeny, jak jsem zjistil kdyz jsem v Praze kupoval eggbeatre. Jinak … je to pure karbon, mel jsem to v ruce. Plus ma na koncich duralove koncovky, tudiz by melo jit dat tam rohy. Jedine co mi vadi,z e jsou jenom rozmery 560 a 580. Kdyby delali i 600mm tak je davno mam doma. Jinak i ty duralovy IKE jsou imho dobry, sice maji tak 170g, ale vydrzeli naraz o zem pri cca 35km/h rychlosti, a jenom se mirne ohli na strane narazu. Ovsem dlouhodoby test nevim .. ten jsem nikde nevidel jak si vedou.

                0 0
    • RomanH  

      Pri letosni vymene riditek jsem premyslel jako ty, nakonec jsem ale dostal z karbonu strach (mozna zbytecnej, ale…) a koupil Ritchey Pro (na koloshopu byly v akci za 690 kc, ted je maj tusim za 880 kc). Myslim si, se to je dobry pomer cena/vykon/vaha (a prislo mi to tak i po testech v aktualnim Velu – taky tam docela zajimave dopadly jedny Pells riditka v kombinaci karbon – hlinik). Jeste se pripadne mrkni na par e-shopu kvuli cene.

      0 0
      • RomanH  

        Jojo, na ty jsem se taky dival (v jednom nemeckym katalogu). Bohuzel jiz bylo s krizkem po funuse – uz jsem mel ty Procka. Takze az za dalsich 15000 km :o))

        0 0
  • scret  

    PELLSaci delaj hafo riditek, ale jenom ty s oznacenim full carbon jsou cely z karbonu, ja mam teda osobne vybrany Al/karbon 112g. Sice asi nebudou tak pruzny jako full carbony, ale pruzit ma vepredu vidlice a ne riditka:-) A navic jestli chces dat na ne rohy, tak bys tam mel stejne asi frknout Al vlozky na ty konce.

    0 0
    • Žanek  

      Jo jo, s těma vložkama počítám…

      0 0
    • Meesha  

      O tech sem taky uvazoval. Nejednu stranu chci odlehcit, ale zase se bojim, abych nekdenepad an drzku…

      0 0
    • scret  

      Ted je navic v novym Velu o tom celej test. A divil jsem se, ale PELLS rovny riditka full carbony maj mensi pruhyb nez ty s kombinaci Al.

      0 0
  • zirecek  

    Co titan? Morati delaji 560 a 580 Spise u nich hledej tlumeni vibraci a razu nez tuhost… Titan hlavne dlouho vydrzi, takze se nemusis bat, ze ti prasknou.

    0 0
    • visby  

      cena a vaha???

      0 0
      • Meesha  

        Hrozne se mi libi M-bars. fakt stylovka. Klasický stojej 2100, coz ve srovnani s nekterejma carbonama neni tak hrozny, ale ty M-bars kostujou 7800 a to si myslim, ze neni moc lidovka… Taky nechapu, kolik lidi si koupi ty rohy za 7850kc…

        0 0
        • Žanek  

          M-bars jsou nádherný. Na Sport-life jsem nad nima slintal asi půl hodiny :o)). Jenže jsou trošku mimo moje finanční možnosti. Snad až dostuduju…Jezdíte někdo ty klasický??

          0 0
          • zirecek  

            jezdim klasiku: riditka a predstavec Morati. Takhle dohromady to stoji o neco vice nez M-bary, takze kdyz uz nekedo kupuje riditka+predstavec, jde do M-baru. Ale ja mel moznost koupit ten predstavec hodne levne, takze to vyslo dost levno takhle po castech.
            Na titanu je drahe predevsim zpracovani, takze predstavec je mnohem drazsi, nez jen „titanova trubka“ v podobe rovnych riditek.
            Spokojenost velka, ale jak jsem psal; hledej u nej spise spickove utlumove vlastnosti nez tuhost.

            0 0
  • Meesha  

    Nemate nekdo zkušenosti s řídítkama ELEVEN CARBON MTB??? maj je na bikestar.cz za 1650 a vypadaj celkem slusne.

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.