• meda1

    Tak se mi zdá, že se léto blíží ke konci a mě je líto nevyužít najeté kilometry. Nechystáte se někdo někam za příznivějším klimatem někdy od listopadu do února?

    0 0
    • Lance  

      priznive klima si vytvorim v obyvaku, leto zadne nebylo, takze nema co koncit:)

      0 0
      • Luka  

        S tim souhlasim… leto je letos fakt na ho…-uby

        0 0
        • Lance  

          nesouhlasim:) leto nemuze byt na ho… bo zadne jeste nebylo:) bohuzel ja ktery miluju kdyz je ve stinu + 40 st. a porad takova kosa

          0 0
    • Lister  

      Přiznivější klima si vytvořím pořádným oblečením a jezdím spokojeně dál, pokud nejsou 2 metry sněhu tak je to v pohodě. V zimě snad najezdím víc km než v létě, ale nejvíc km vždycky najezdím na podzim :-) – nesnáším vedro, nidke nejsou lidi, miluju barvy podzimu a cesty pokryté listím – prostě pohoda :-)

      0 0
      • bassline  

        Jo jo, tiez to tak vnimam, v jeseni, pokial nie je dazd sa bicykluje celkom dobre, ma to svoje caro, paci sa mi to, neviem ale ako keby v tom obdobi bol v krajine ovela vacsi klud, nikde nikto na okoli nie je len ty a sustajuce listy a sviezi jesenny vzduch :-)…

        0 0
        • Dumbo  

          presne tak… suhlasim svami… jesen je na bajk najlepsie rocne obdobie… :) tie krasne farby dostanu snad aj farboslepeho… vlese ani stopy… len par skutocnych bikerov… ktory jazdia za kazdeho pocasia… no hlavne to krasne ticho a klud… v zime je to este krajsie… no nesmie byt meter snehu :) potom je to uz boj o zivot hehe

          0 0
          • Lister  

            ty budeš stejný romaň?ik jako já :-)

            Jen kdyby chtělo to slunce svítit trochu dýl, ale fakt není lepší období na bajk než „babí léto“ – ako sa to hovorí po slovensky neviem :-)

            0 0
            • Man  

              neuveris, ale po slovensky je to „babie leto“ :-)

              0 0
              • Lister  

                jsem nevěděl, jestli náhodou nepoužíváte jiné slovní spojení :-)

                0 0
            • Dumbo  

              no asi to bude tak :) som uchyl cez jesen (vlastne nech je akekolvek obdobie… najradsej jazdim v lese) fuj street, dirt, bikros… :)

              0 0
      • Volf  

        Přesně jak to říkí lister. Zmizí víkenďáci, různej hmyz co obtěžuje a člověk fakt potká jen lidi co je kolo jejich velkej kůň. Jediný kdy nejezdím je když prší, ale jinak pokud fakt není moc sněhu tak je to paráda. Teda abych nevyvolal pocit, že takhle jezdím odjakživa. Kolo bylo pro mne sezóní záležitost až do loňska kdy jsem koupil zimní hadry a najednou poznal jak je kolo krásný ikdyž není teplo a můzu jen litovat, že jsem to neudělal mnohem dřív.

        0 0
        • RomanH  

          Jojo, podzim a zima jsou take moje nejkrasnejsi obdobi. Uz mam nastradanu dovolenou a tak od zacatku listopadu si ji zacnu vybirat, pekne Ct+Pa, do toho vikend. Zvlaste v ty pracovni dny to ma svoje kouzlou, to opravdu v lese nikoho nepotkas.

          0 0
          • Lister  

            To je dobrý nápad, zatím jsem bral takhle volno jen na lyže, ale pár dnů mi zůstane, tak to zkusím někdy na bajku :-)

            0 0
      • Smazaný účet  

        az na ty surty schovany v listi co vone imrvere prorazim pneu, je to jak rikash :)) parada :)))))))))

        0 0
        • Smazaný účet  

          sutry… achjo, dneska mi de takhle fsechno squele :))

          0 0
        • Lister  

          O to je to právě zajímavější – ještě jsem v tom naštěstí nepíchl, uvidím jak letos obstojí RR

          0 0
          • Smazaný účet  

            mno, zajimavy to je to mash pravdu, dyz kazdou vyjizdku prorazish ;-) po tejdnu sou duse jak po nestovicich :-) to se neda si zapamatovat fsechny sutry na x kilmetrech sjezduuuuu… :-)

            0 0
    • grizzly  

      Treba na Krete je v ty dobe hezky.

      0 0
      • pegal  

        Kanary jsou dobry … jinak souhlas s listerem

        0 0
        • Tomcat  

          JJ ,ale z kanárů me oslovila nejvíc prave „Fuerteventůra“, není to taková továrna na turisty.

          0 0
    • Tomcat  

      No poslední závody mám ještě v listopadu, pokud bych si moch vybrat dovolevou tak by to bylo na Fuertevetura. Málo lidí, teplo, FR – DH pozitivní lokace a hlavně serfování.

      0 0
    • Eila  

      jsem byla loni na jare asi v breznu v chorvatku a parada, takhle brzo zadny auta, celkem prijemny pocasi a pomerne dost slusny silnice:-)

      0 0
    • Meesha  

      na horrry!!! Lyzicky uz se chudinky korutej nedockavosti! A kdyz me pustej z ustavu, tak brezen nekam do tepla najizdet.

      0 0
    • SELMIRA  

      Přece na Brdy! Stejně jako na jaře, v létě a na podzim. :o)

      0 0
      • fousac  

        jasneeee.. zasnezeny Brdy a grog U Paviana.. pohadka.. ;o)

        0 0
        • SELMIRA  

          jasneeee.. zasnezeny Brdy a sjezdík na cajík s griotkou U Paviana.. pohadka.. ;o))) Se skoro začínám těšit. Akurát to voblíkání…:o(

          0 0
        • Tomcat  

          no jak prokoho, promě to je hodně blbá pohádka snich je promě pomsta. Může bejt –25°C ale mé sních, bahno, voda a jinej sajrajt

          0 0
    • frof  

      Mame dobre zkusenosti s jezdenim na Kanarech a Menorce.Doporucuji mapy Kompass jsou tam zakreslene nejake trasy.Jinak mistni v cykloshopech jsou fajn.Letos asi nikam nepojedeme.Ale prava zime je jeste daleko dokud to jde jezdime na kole.Potom hura na bezky.

      0 0
    • climber  

      Do činkárny a veslovat na trenažeru. Ortodoxní bajkeři mě asi teď vosolej. Taky trávím dost času na skialpech, ale čím dál tím víc nesnáším zimu.

      0 0
    • rock  

      Samozřejmě do lesa na biku, kam jinam …

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.