• moody

    Chystá se někdo k nám do Varů ??

    0 0
    • alfons007  

      Jestli ukecám rodinku, tak jedu 100. Je tra? náročná?

      0 0
      • moody  

        Kvůli větrný kalamitě jsme museli postavit náhradní tratě, takže to není tak těžký, jako původní trasa, ale zase je to poměrně členitý, dost nahoru a dolu. Nikde delší rovina, málo místa, kde se dá trochu vydechnout. Snad se to bude líbit.Rodinu ukecej, máme tu i cykloprogram pro děti a vyjížďku s průvodcem. A navíc má bejt hezky (teď leje jak z konve :-)

        0 0
    • Daf  

      Ja jedu doufam ze nebude moc mokro. Jeste jsem tam nikdy nejel tak jsem zvedavej.

      0 0
      • moody  

        Dneska je po ránu docela hezky a prej se to má zlepšovat, tak snad dobrý.Charakter cest, po kterých se letos jede je takovej, že tam nějaké hluboké bahno není možné.

        0 0
        • BOBEK  

          Přiznám se, že jsem účast zvažoval, mám to ale z Pardubic poměrně z ruky. K tomu ta nepřízeň počasí :o(. Když mě přesvědčíš, že i ty několikadenní lijáky tra? nepřemění na bahniště, tak se ale přeci jenom dostavím ;o) Registrace v pátek je předpokládám možná.

          0 0
          • moody  

            Fakt jsou to dost kvalitní lesní cesty, žádná orba, navíc tady u nás ve Varech už druhej den svítí slunko, ráno jsem šel do práce v triku a sandálech :-)

            0 0
            • meda1  

              Ja taky urcite prijedu a dam tu stovku. Loni jsem jel devadesatku pres Plesivec a bylo to super.

              0 0
            • Daf  

              Nechci to zakriknout, ale vypada to ze se pocasi povede. Dva okruhy jsou sice pruda, ale co se da delat…

              0 0
              • moody  

                Pánové fakt to jinak nešlo, věřte. A taky věřte starý kládě, bude to hezký svezeníčko a opravdu nic lehkýho.

                0 0
                • roberth  

                  Neměřil někdo profil nové trati? Nebo alespoň celkové převýšení?

                  0 0
    • blue  

      chystáme :-)

      0 0
    • Wiktor  

      Jo, jo, taky prijedu… Tesil jsem se sice na Plesivec a spol., ale ty dva okruhy taky nejak vydejcham… ;-) Mam tam nechat 1,9 maxisy wormdrivy nebo to spis prezout na 2,1 conti explorery…? Zatim se priklanim vzhledem k naproste neznalosti trate spis k tem 2,1…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.