• Kol.ista

    Prosim poradte mi pri koupi novych klik. Chtel bych Shimano LX Hollowtech I 2004. Cenove jsou pro me dostupne a mam vse ostatni LX tak by me potesily i LX kliky. Ale jak jsou na tom s kvalitou a spolehlivosti. Jaky je ten octalink system? Dekuji vsem predem za jakykoliv nazor!

    0 0
    • Daf  

      Mam LX kliky akorat model 01. S octalinkem, ani s klikama nejsou vubec zadne problemy. Snad jen prevodniky se ojizdeji pomerne rychle hlavne ten prostredni.

      0 0
    • Cejlon  

      Ale jo ty LX jsou docela dobré.Mám je taky.Úplně stačí polozávodnímu a poloturistickému použití.Kvalita a spolehlivost samotných klik je vzhledem k ceně velmi příznivá,designově taky ujdou.Převodníky jsou docela kvalitní,tuhost klik je přiměřená.Váha též přiměřená. Osu ted budu asi měnit po cca 5000 km.Sem tam vydá sama od sebe něčekaně velkou ránu.Osa víc zkrátka nevydrží. Tak jsem ti odborně poradil! Kup je.

      0 0
      • Kol.ista  

        Myslim si, ze ted kdyz prechazim z originalnich SR Suntour NEX 200 co byli na kole je to dost velkej skok v kvalite a ze mi to staci.

        0 0
        • zirecek  

          Budes spokojený, určitě ti to stačí a řekl bych, že budeš o dost více spokojený/nad­šený, :-).

          0 0
      • Daf  

        Me osa XT vydrzi 15–20000km jsem s ni spokojenej. Ale je fakt ze pokud casto jezdis v blate a treba brody muze jit zivotnost o dost dolu.

        0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.