ram GT Avalanche 1.0...vydrzi110kg?

18 nepřečtených
  • crom

    chtel bych poridit novej ram misto artura a libi se mi GTecko Avalanche 1.0,zajimalo by me jestli vydrzi 110 kilo pri hrubsim zachazeni v terenu?a kolik je vlastne jeho cena?a jestli se da koupit samostatne?dik za pomoc;-)

    0 0
    • matoo  

      ked som ten bike kupoval, tak ma to tiez zaujimalo! mam 100 kg a tiez sa s tym nemaznam ale mam ho kratky cas na to, aby som mohol povedat:„ano vydrzi“!:-) kazdopadne ked som sa na ten bike (ram) pytal kade tade tak neboli speci pripomienky v tej cenovej kategorii… a ci sa da kupit samostatne nemam ani paru…:-(

      0 0
    • Nikdo  

      Pokud vim GT neprodava ram Avalanche samostatne, ale parkrat uz jsem ho videl prodavat na bazaru, taky se muzes zeptat u dovozce. Co se tyce nosnosti – IMHO je to solidne postaveny ram a i 110 Kg by mel v pohode uvezt, otazka je co minis tim „hrubsim“ zachazeni – to si musis rozmyslet sam, jestli je to jeste na XC ram nebo uz FR.

      0 0
      • Mark1  

        Nějaké rámy jsou v nabídce: www.velohanak.cz/ sekci slevy, je to tuším Brno.

        0 0
        • crom  

          OK,dik za radu,bikecentrum mi napsalo v mailu ze ty ramy samostatne nejsou k dispozici.tak jsem volal do toho velohanaku a maj ho i v me velikosti XL:-)tak jsem ho hned objednal,za tu cenu neber ho;-)

          0 0
          • Mark1  

            chvíli jsem přemýšlel o tom rámu Zaskar Expert 2004, ale co jsem zkoušel na stejném rámu jet, byl pro mě strašně dlouhý, ale jinak si myslím že je to dobrá koupě.

            0 0
            • Daf  

              Avalanch je kratsi. Az Zaskar ma prodlouzenou geometrii.

              0 0
              • Mark1  

                To jo, já myslel, že zaujala ta cena Zaskar Expert rámu, tam je cena velmi zajímavá → 5.990,– v bíle, velikost XL.

                0 0
                • náčelník  

                  To je teda „degradace“ :) Tak před deseti lety stával kuličkovanej Zaskar (6061-T6) asi 25 tisíc. Ale taky to bylo Made In USA.

                  0 0
                  • Daf  

                    Jojo od roku 2002 od prechodu z Eastonu je provedeni Zaskaru trochu lacinejsi. Ale i tak si myslim ze je to dobrej ram.

                    0 0
                • crom  

                  wau ted jsem nasel ten ram na internetu, a ja objednal ten GT Avalanche,tak to musim zrusit tu objednavku ten zaskar v te bile je paradni:-)

                  0 0
                  • Mark1  

                    Ale bacha na tu jeho délku

                    0 0
                    • crom  

                      srovnaval jsem tu velikost podle info na bikecentrum a moc velkej rozdil tam neni,je to necele 2cm a na moji vejsku 201cm to bude akorat a snad nic nemuze byt vetsi nes artur23 ktery ted mam:-)))

                      0 0
                      • Mark1  

                        2 cm je dost, ale s tvou výškou … myslím si že ti bude dobře sloužit, sám jsem ho chtěl vzít, ale přece jen je pro mě moc dlouhý a představec s takřka 0 neznám.

                        0 0
                        • crom  

                          ja mam hlavne posledni pulrok problemy s zady tak potrebuji jezdit vic vzprimene,tak mi to bude asi vyhovovat

                          0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.