• emarco

    Jelikoz se blizi vyplata, tak se rozhoduji, ktere tretry jsou ty prave;) Zatim jsem objevil tyto: Specialized Comp MTB http://www.specialized.cz/…oduct_05.php?… Scott MTB team http://www.scottsports.cz/…_obj.katalog?… Pearl Izumi Vagabond Mountain http://www.pearlizumi.cz/…-mountain-2/ Mate s nimi nekdo zkusenosti nebo mi muzete doporucit jine v teto cenove kategorii?

    0 0
    • tomaschek  

      Zkus si to vyhledat ve starších příspěvcích, zadej třeba „tretry Specialized Comp“, na tohle téma je jich tady spousta. Z toho, co jsem četl, je s nima maximálně spokojeno asi 95 procent majitelů – prý nejlepší tretra v téhle cenové relaci, s mnoha vychytávkami (body geometry apod.). Jen je problém sehnat půlčíslo, pokud Ti celé číslo nebude pasovat – já jsem uspěl až v Brně u Šírera, zítra mi dojdou dobírkou.

      0 0
      • emarco  

        diky, prochazel jsem starsi fora a na tohle jsem nenarazil, ups! Asi do nich pujdu taky, ale pres bagbike tam je maji za 2690Kc

        0 0
        • tomaschek  

          Jo, prodejnu bagbike mám vedle baráku, ale bohužel neměli 42,5 – v půlkách už to má jen ten prodejce, který se na jaře dostatečně předzásobil. Tyhle tretry jsou ve velikosti 42 výrazně menší než Northwave, které jsem jezdil dosud. Tak jsem obvolal podle seznamu prodejců značky Specialized asi patnáct obchodů, než jsem narazil na toho brněnského Šírera, který jich na jaře nakoupil dost. Jinak bych si musel počkat až do příštího roku na nový model.

          0 0
      • TinkTink  

        Patrim k 1%, kteri jsou tak nak 50 na 50… :o)…vlastnosti jsou dobry…bota sedi, tuhost je skvela…po asi pul roku mam ale na dvou mistech poskozeny tu predni tkaninu a vzadu spoj podrazka-bota se na 20mm trosku odlubuje..nebo jak to popsat…proste jakoby se pata chtela trosku oddelit…na to bude stacit chemopren nebo epoxid…ten predek neresim…zatim…

        Nemyslim si, ze jim davam nejak zabrat…docela se o ne i staram…

        0 0
        • tomaschek  

          Při dvouleté záruční lhůtě jsou vady, které evidentně nezpůsobil uživatel mechanickým poškozením po pádu apod. myslím slušně reklamovatelné. Pokud by se mi po půl roce začala odlepovat podrážka, asi bych zkusil reklamaci.

          0 0
          • TinkTink  

            Ha…na to jsem uplne zapomnel…no to me zas nebudou mit Extremaci radi…ale zaitm to necham takhle, protoze je to zatim fakt mala skvirka a nedela to zadny problem…pockam par mesicu a uvidim…pokud se to nebude rozsirovat, tak to nebudu resit (asi takhle – problem je, ze nevim jak dlouho to tam uz mam – vsiml jsem si toho az dnes, kdyz jsem je podrobne zkoumal…)…

            0 0
      • filipes  

        Ja jsem presel z S-comp na diadory Kava2 a S-comp uz jsem neobul ani v zime. Diadory jsou mnohem tuzsi, lehci, lip drzej nohu, nenasakavaji zbytecne vodou…

        0 0
      • Lister  

        Hlásím se k 95% spokojených uživatelů. Mám tedy jen Sporty – tedy ten nižší model a musel jsem si je trochu ojezdit ale teď sedí v pohodě. Asi tak po 15–20 minutách neustálého šlapání se mi mírně nedokrvovala pravá noha, ale vše vyřešeno výměnou za tenčí vložku a teď už sedí jak ušité. Bral jsem je přesně na nohu.

        0 0
    • Charlie cross  

      Specialized Comp MTB mohu vřele doporučit jsem snima plně spokojen :-)

      0 0
    • pegal  

      Vozim LG ergogrip a verim tomu, ze existujou mnohem lepsi … ne ze bych snima nebyl uplne spokojenej, to ne, ale .....

      pote co jsem vyzkousel toto: www.cykloexpert.cz/dt/?… ........ co vam budu povidat

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.