Bombičky CO2 se závitem - kde nejlevnější

86 nepřečtených
  • sfinga

    Ahoj, nevíte, kde je seženu za nejmíň peněz? Normal cena za golem je 85 kaček. Dík

    0 0
      • sfinga  

        a hodí se to do toho strojku od SKS na bika? Aby mě to nebouchlo v ruce :-)

        0 0
        • juli  

          podle me jsou to klasika sifonove. Hmotnost obsahu 12g je totiz docela malo na nafouknuti duse nekam k horni hranici tlaku.

          0 0
          • sfinga  

            no to je fakt že 12g je málo, ale na dojezd tobude stačit. Když tam bouchneš dva, tak to pujde. Nad těma do sifonu sem taky přemýšlel, ale někdo říkal, že to není moc kompatibilní. No ale zkusím to a uvidím.

            0 0
            • juli  

              Myslim si, ze klasicke sifonove bombicky se vyrabeji ve dvou provedenich. Jednak s mosaznou matici na hrdle, druhak s hladkym hrdlem. S vyrezanym zavitem na hrdle jsem sifonku nevidel. Ta s hladkym hrdlem se da pouzit do SKS Airguna v kompaktnim provedeni, kde se bombocka vlozi do rukojeti a dotazenim propichne. Akorat je potreba ji podlozit, bo je kratsi. Ja jsem to resil vlozkou z moduritu. Zahy jsem to ale opustil, protoze tak 2 bombicky z deseti mely zahadne nizky tlak.

              0 0
            • Daf  

              No ja pouzivam 16g a to mi prijde tak akorat na to dojeti pokud tedy pouzivas plaste kolem 2".

              0 0
    • pcejka  

      http://cyklovb.cz/SKS.htm – tady 1 par 16g za 140g (typ Airgun, se zavitem), levnejc jsem tydle nenasel, v kamenacich 180 – 190,–.

      0 0
    • Petr L2  

      Exhumuji vlákno, po sérii defektů mě začalo zajímat jestli přecejenom nelze koupit bombičky poněkud levněji. Zatím jsem používal LEZYNE za 80 – 85 ale levnější by potěšily. Prý v Decathlon, nemáte někdo zušenost?

      0 0
      • madik  

        Kupoval jsem tyhle z bike24. Levnější jsem neviděl.

        https://www.bike24.de/1.php?…

        0 0
      • jIrI___  

        Já vozím Zéfal za 55 Kč/ks . Ale pokud jsou v Decathlonu levněji, tak bych se toho vůbec nebál, na bombičce není co zkazit.

        0 0
      • Johnnyxjr  

        Sada v decathlonu vychazi to kolem 50± na kus

        0 0
      • Smazaný účet  

        místo sportovních zkus airsoft shopy, nebo na CO2 zbraně

        0 0
        • Petr L2  

          Já si myslel, že u bombiček na airsoft je jiný závit a pistole na CO2 co jsem měl v ruce byla na sifonové. Takže tímto směrem jsem nepátral

          0 0
      • kliiima  

        Zkus Amazon.de, 30 ks se zavitem tam stojí 25 Eur

        0 0
        • madik  

          posli odkaz.

          0 0
        • MlokCZ  

          16g?

          0 0
            • MlokCZ  

              Tak to vypadá dobře. Já mám ještě dost v zásobě (bral jsem dříve ty Innovations z Bike24, které mě vyšly na 44Kč/kus) a jen tak potřebovat nebudu (od té doby co vozím jen bombičky jsem použil 2 kusy už před delší dobou a teď už dlouho nic co vozím dostatečně odolné pláště a nejspíš to tak zase dlouho zůstane), ale jsou v každém případě výhodnější než ty Innovations.

              0 0
            • MlokCZ  

              Tak nic, nepoužitelné.

              Pro ověření kolik to vyjde s poštovným jsem naklikal do košíku a vybral adresu a:

              „Dieser Artikel kann nicht an die ausgewählte Adresse versandt werden. Erfahren Sie mehr. Sie können entweder die Lieferadresse ändern oder den Artikel aus Ihrer Bestellung löschen. Sie können auch sehen, ob dieser Artikel für den Versand an Ihre Adresse über einen anderen Händler verfügbar ist.“

              Tedy do ČR nelze vůbec poslat a řešit to složitěji přes prostředníka nemá u pár bombiček smysl.

              Jen doplním, že ty sice dražší z Bike24 jsem vždy bral s poštovným zdarma (větší objednávka nad 250E) a případně při malé objednávce je poštovné přijatelných 6E.

              0 0
            • madik  

              Tolik jich sice nepotřebuju, ale třeba 10 bych s jich vzal. Nedáme dohromady nějaký Pražský Groupbuy?

              0 0
      • Ricci  

        pouzivam z Decathlonu,po­hoda,funguju paradne

        0 0
    • kemo  

      Nepotřebuje někdo CO2 bombičky? Vzal bych z ebay.de větší množství. Mají tam

      10 kusů – 11€

      20 kusů – 20€

      50 kusů – 30€

      • přeposlání z mailbox.de (odhadem +150).

      http://stores.ebay.de/…nen-/_i.html?…

      10 bych si jich nechal sám. Za tu cenu by se jich už dalo pár obětovat i na pokusy doma v teple.

      Přeposílat se mi to moc nechce, ale osobní distribuce po Praze případně JZ směr bez problémů.

      0 0
      • madik  

        To bych si asi 10 vzal. 16g závitových. Předávka v Praze.

        0 0
        • kemo  

          Uzávěrku pro případné další zájemce nechám na neděli 9.4.

          Zatím madik a já. Asi vezmu i v případě menšího počtu zájemců 50 kusů. Bombičky se předpokládám nezkazí a zase je zbytečné objednávat příští rok znovu.

          0 0
          • MaPa  

            20ks, osobka v Praze. 16g se závitem. Díky

            0 0
          • madik  

            ok, pak mi hod SZ az budeš chtít předávat a kolik budu dlužit. Počítám tedy 0,6 Euro/ks + podíl na poštovném a nějaké to zaokrouhlení nahoru.

            Díky!

            0 0
          • Breakpain  

            Jestli to vychazi na 0.6 euro/ks, tak me to taky zajima :). 10ks, 16g, zavitovych, diky ;)

            nevyplati se vzit 100ks, ty jsou cenove jeste vyhodnejsi. Pak bych navysil i odber ;)

            0 0
            • kemo  

              Jestli se sejde dost objednávek, klidně vezmu 100. Nerad bych ale pak měl doma skladiště bombiček :)

              Já bych vzal 20, madik 10, MaPa 20, BreakPain 10 a to už máme 60. Takže zbývá 40.

              Tehu Jihlava neklapne, pokud si to nějak nedomluví.

              0 0
              • kemo  

                Udáno 70, takže to vypadá na balení 100 kusů

                http://www.ebay.de/…370745541620?…

                což je cca 16,3Kč + náklady na přepravu z virtuální schránky, které se vejdou do 200Kč, takže se jedná zhruba o 18Kč na bombičku.

                0 0
                • Breakpain  

                  Tak mi jich dej 20, pokud je neudáš ;)

                  0 0
                  • kemo  

                    Finále:

                    Já 30 (ne, všechno není pro mě)

                    madik 10

                    MaPa 20

                    BreakPain 20

                    Raf 10

                    Dnes objednám 100, takže 10 je stále volných, kdyby měl někdo další zájem. Pak to asi přistane v bazaru.

                    Výše jmenovaným dám přes SZ vědět, až to bude doma a dohodneme předání.

                    0 0
                    • MaPa  

                      Pokud zbydou, klidně udám i 30. MaPa

                      0 0
                      • kemo  

                        Udáno, takže netřeba. Je objednáno – optimisticky úterý/středa bych to měl mít doma.

                        Pokud na to pospícháte, tak už vymýšlejte, jak se ve středu/čtvrtek dostanete na Barrandov, na Velikonoce jsem pryč.

                        0 0
                        • Breakpain  

                          Barrandov? Nemáš tam něco blíže východní části (práce/domov …) ?

                          Jinak – já ještě pár mám = nespěchám vůbec ;) Takže když to nestihneme do Velikonoc, je mi to šumáček ;)

                          0 0
                          • kemo  

                            Tam bydlím i pracuji. Ale nemám problém to vzít s sebou a někde se třeba potkat na kole. Před velikonocema to už ale jinde zřejmě neklapne.

                            0 0
      • Tehu  

        Ahoj, odkud jsi? Klido bych 10ks vzal. Můžeš SZ.

        Edit: sakrys Praha, no to asi padá co? Já jsem z Jihlavy.

        0 0
      • MaPa  

        Tak jen pro ostatní kdo tohle budou číst. Díky kemovi máme doma bombičky za 19,–Kč/kus. Ještě jednou mu patří dík za celé zařizování a rozvoz.

        0 0
    • capo  

      Jako chápu že pumpička na závitový je super malá, ale při dnešní ceně závitových (1EU při super price) a bezzávitových (10Kč) – nestojí za zvážení pumpička která umí i bezzávity? Zá na jednom kole vozím EZ Plus

      0 0
      • kemo  

        Rád se nechám poučit, zkušenost s tím nemám žádnou. Jen zjišťuji jak je to s cenami, protože bych nerad byl opice, co nemá na banány. Nicméně defektů kolem mě, kde bych CO2 použil je kolem mě ročně cca 5 a tak mi cena kolem 1€ za jedno nafouknutí nevadí.

        Zatím zvažuji kombi pumpičku (zřejmě topeak), co umí CO2 i ruční pumpování.

        0 0
    • Raf  

      10 bych vzal. 16g závitových. předávka v praze

      0 0
    • kemo  

      FYI – objednávka 100kusů 16g bombiček se závitem z ebaye se započtením všech nákladů, vychází na 19,10Kč za kus při kurzu přes 27.

      0 0
      • jIrI___  

        A já si chrochtal, jak jsem v decathlonu dobře nakoupil multipack tří bombiček za 130 Kč :D.

        0 0
        • ememem1  

          mozem sa spytat co do ****** s tym robite ze vas tak extremne tankuje cena? jazdim bezduse 7–8 rokov, na silnicke tak 4–5 a dodnes som minul tri bomby. dve ako testovacie a jednu v reale. to snad trhate plaste kazdu druhu jazdu tak ze vam to tmel nepoberie?

          0 0
    • Z4T4L  

      Řekl bych že tyhle budou pasovat.

      https://www.sifos-obchod.cz/…azove-10-ks/

      0 0
    • Pessinger  

      Ahoj, zeptal bych se kde vlozite CO2 bombičky, chtěl bych si je dát do servisního bidonu na košík, je na nich napsáno chraňte před teplem mám se toho bát když pojedu a bude kolem 25°nad… vozí to někdo v černém bidonu:-)?bomby jsou z Dekáče… dík za rady

      0 0
      • MatS  

        V pohodě. To bys je musel vystavit mnohem větší teplotě, abys odletěl i s kolem :-D

        0 0
      • jIrI___  

        Vozím je v černé podsedlovce a zatím nebouchly, nejezdím v pekle :)

        0 0
      • rdx  

        Spešl ma na nich primo v te jejich SWAT krabicce zarazky na uchyceni. Zatim nic nebouchlo :)

        0 0
      • Smazaný účet  

        vozil jsem pumpičku na CO2 na triatlony a míval jsem to chycený lepkavou páskou pod hrazdou…po dobu plavání a pak i běhu kolo stálo i v příšerných vedrech na slunci v depu a nikdy nic nebouchlo

        0 0
    • Pessinger  

      Hodně překvapený jsem že bombičky s :-) foukátkem od Decathlonu vydržela přes zimu načlá, že to prostě časem neušlo :-) je to to modré ocelové foukátko

      0 0
    • madik  

      Uvažuji nad nákupem 100ks 16g závitových bombiček. Cena včetně všech nákladů na dopravu do ČR přes přeposílací službu mi předběžně vychází na cca 16Kč/ks. Mě bude stačit 20ks.

      https://www.ebay.de/…370745541620?…

      Měli byste zájem o rozebrání zbytku? Asi jen pražáci, co si je vyzvednou u mě. Posílat poštou nic nebudu :)

      0 0
      • capo  

        klidně tě o 20 dalších připravím ;)

        0 0
      • Sistematicx  

        Ja bych vzal tak 10 ks.

        0 0
      • kokoska.rokoska  

        Zhruba 5 bych jich vzal.

        0 0
      • kerim  

        10 ks bych uživil…

        0 0
      • tompca  

        10 bych vzal

        0 0
      • madik  

        Ok, asi se to pak rozebere :) Objednám bombičky do konce týdne.

        0 0
      • madik  

        Došlo na nejhorší, bombičky dorazily a teď se jich musím zbavit :)

        Cena je po zaokrouhlení 16Kc/ks.

        Beru v potaz již zájemce co se vyjádřili. Nicmene mi prosím ještě napište SZ s počtem a jaké máte možnosti vyzvednutí.

        Teď do středy si je můžete vyzvednout během dne na Albertově, ulice Hlavova 6. Další možnost po večerech ulice Frýdlantská v Kobylisích. Případně na metrů C ráno kolem 7:30 po domluvě přesného času a místa.

        Od čtvrtka jsem pryč až do 25.8.

        0 0
        • tompca  

          Máš SZ

          0 0
        • kerim  

          SZ

          0 0
        • madik  

          bombičky jsou rozebrané.

          Kdo má ještě zájem, klidně si to tu domluvte a udělejte společný nákup z ebaye. Link do obchodu je výše.

          0 0
        • filipino_23  

          fungujou bombičky na pumpu z Dekáče?

          Cena ze ty bombičky /ks je hodně lákavá, ale chcelo by sa sejít viac záujemcov. 100ks je pre jednoho fakt dost

          0 0
          • jIrI___  

            Proč by nefungovaly? Žádné jiné než z Decathlonu nepoužívám, v akci (3 bombičky za 49 Kč) jsem nakoupil několik balení a mám na dlouho vystaráno :)

            0 0
    • tompca  

      Neměl by někdo zájem o groupbuy bombiček z ebay, vzal bych 100ks ( 20ks si nechám), k dispozici by bylo 80ks. je to balené v krabičkách po 10 ks. Vychází to cca. 18–19,– Kč za ks. Předání Praha 10?

      0 0
    • Velomiwookie  

      .

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.