• jack

    jenom by mne zajímalo jak často měníte konkrétně minerální olej nasvých kotoučovkách.fakt nevím jak často se to má dělat.

    0 0
    • Otelo  

      no pri kazdom odvzdusnovani, nie? ak sa tam nedostane vzduch tak by mal vydrzat.

      0 0
    • mechanik  

      Pokud je nezavzdušníš tak ani po 5 letech se nic neděje!! Mám to z vlastní zkušenosti akorát ten magurácký olej už nebyl zelený (nový je modrý) ale připomínal spíše černou břečku,ale fungoval bez problému.

      0 0
    • gobike  

      Nikdy!!!!!!!!!!! (protože je nemám) :-D

      0 0
    • bajkr  

      budu měnit olej v kotoučovkách XT a chtěl bych se zeptat jestli je možne nahradit sh olej nějakym jinym olejem jake máte zkušenosti dík popřípadě nejakej typ díky

      0 0
      • BB  

        asi budes muset pouzit original olej Shimano, jinak bys mohl rozpustit tesneni. Proc ten olej chces menit. Mineralni olej neni brzdova kapalina a neni ho nutno menit kazdy rok. Pokud nezavzdusnis, nemenit.

        0 0
      • goofy  

        Muzes pouzit libovolnou mineralni brzdovou kapalinu. Hodne krat se uz to tu reshilo… Dela to tushim Citroen. Takze rychle na benzinku… Pro prishte: vyhledavani!

        0 0
        • gaston  

          COZE ?

          0 0
          • TinkTink  

            Je to pravda…Citroen brzdova kapalina je mineralni olej a lze pouzit do Shimano kotoucovek – stejne jako do Magur…jedine v cem se lisi je barva…

            0 0
            • gaston  

              ja myslel ze je to mineralni olej do hydraulickych systemu u citrona a ne brzdovka. Jak vydno clovek se furt uci

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Ja bych tam dal jeste na konec smajlika. V autech se nevyznam, ale ja pouzil to prvni. Jestli tim Citroen i brzi…

                0 0
                • Manas  

                  Jestli s tim brzdi tak panbuh s majiteli auta :-)

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Pocitam, ze to strkaj nekam mezi pedal a desticky ;)

                    0 0
                  • pi  

                    Najezdil jsem v aute s timto resenim za par let nekolik desitek tisic km a zadneho panaboha jsem s sebou nevozil :-). Jenom trochu LHMky v kufru pro jistotu na pripadne doliti (ale stejne jsem ji nepotreboval).

                    0 0
                • pi  

                  Jo, nektery Citroeny tim i brzdi (BX, Xantia), je vse v jednom.

                  0 0
                  • Manas  

                    Tak to potes panbuh kdyz cakne olej na desticky. U brzdovky to jde ale s olejem to pujde jeste rychleji :-)

                    0 0
        • ota  

          no zrovna jako Havířovák bych moc neradil.. :-)

          0 0
          • pitelboy  

            od Citroenu tam mam taky. V deoreckach a je to fpoho.

            0 0
          • goofy  

            Nejaky problem? :o)

            0 0
            • ota  

              Goofy,jo.Pod Bludovičákem,She­llka,Aral,spe­ciálka u Aralu,Benzina na rondlu,Mototechna na Podlesí,nikde nic.nakonec,práveě pod Bludovičákem mi na objednávku dovezli hydr.olej Paramo,a bylo to.Fachčí jako origoš a nemusím platit citroen:-).A to mi Seli nesehnal v Ostravě Castrol.

              0 0
              • goofy  

                No dobre… je mi to jasne jak si to myslel, ale nakonec si sehnal… ;o)

                0 0
              • Pá-dlista1  

                To me ***** na holou hrud. Ja jsem potreboval operativne odvzdusnit Maguru, tak jsem zajel do nejblizsiho mestecka s jedinou benzinkou a tam jsem ten olej do Citroena normalne koupil.

                0 0
      • jaski  

        jo je to mineral od vitroenu LHM.leju ho do cody a je zelenej.stoji asi 3 kila litr a kdyz myslim ze ted sehnal znamej do auta za 2 kila

        0 0
        • pi  

          Tu hydraulickou kapalinu LHM dela pro Citroen Total, a da se koupit treba na www.olejservis.cz Total – technicke kapaliny. Ale ve sve Julii jsem to jeste nezkousel.

          0 0
        • rasto  

          LHM je snad olej do hydraulickeho perovani Citroenu. I v magurach funguje na 100%.

          0 0
      • Smazaný účet  

        Mam silny pocit, ze to co mam v sh525 je stejny jako to co leju do pocilovace rizeni u auta. Stejna barva, konzistence i „vune“. Chemicky rozbor samozrejme nemam. Nedavno jsem kupoval u OMW litr za cca 170,– Kc.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.