• Vašur

    Vyznáte se ve značení? Koupil jsem dneska řetěz PC 69, tak mi ho v obchodě prezentovali a to je taky zaškrtnuté na krabičce. Na řetězu je ale vyraženo PC 971 a to jsem nenašel ani a stránkách SRAM, ani u Cykložitného. Je to to samé?

    0 0
    • MrAndrew  

      Hmmm, trosku to precislovali a trosku taky zmatli. Protoze nynejsi 951 odpovida kvalitou PC49, 971 tedy odpovida PC59 (tak stoji nekde na webu a potvrzeno via bikestore) a nahrada za PC69 teda nevim

      0 0
      • Vašur  

        Tak jsem zavolal k Žitnému a tam mi potvrdili, že to mám dobře, že PC69 je teď PC 971. Už prý mají natisknuté nové krabičky.

        0 0
        • scret  

          gdo se f tom ma vyznat??:((

          0 0
          • Vašur  

            Nikdo. Asi usoudili, že trojmístný číslo se bude líp prodávat.

            0 0
        • Jester  

          No ja nevim. Podle www.sram.com by mela byt PC69 ted PC990 – ma niklovou povrchovou upravu jak vne tak i uvnitr clanku. Tudiz PC970 by mela byt PC59 a PC950 tedy PC48. Mne teda v obchode taky tvrdili, ze PC950 je drivejsi PC59, ale dle webu to evidentne neni pravda. I kdyz cenove to odpovida. A ted se v tom vyznej. Mimochodem ty jednicky na konci v cislovani jste vzali kde? To je nejake novum?

          0 0
          • Vašur  

            To mi řekli u Žitného, že loňský rok měl na konci 0 a letošní 1. Za 10 let se ji tenhle systém zhroutí :-)

            0 0
            • rim  

              myslim ze uplne presne je ze 971 je modelovej rocnik 2006 jaky zmeny sou ale nevim. z toho ze je jeste 2005 si nic nedelej

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.