jaký dětský kolo 4-5 let s torpédem

10 nepřečtených
  • boulder

    Poraďte mi.Chci kolo na kluka 4–6 let,solidní lehký s torpédem.Prochá­zel jsem vyhledávač, protože už jsem to v nějaký diskuzi zahlédl ale bezúspěšně.Díky moc

    0 0
    • boulder  

      je mi to pitomý to takhle zvedat, když máte všichni plnou hlavu Czechtechu ale je to biková otázka a nikdo neporadí

      0 0
      • Volf  

        Ono bude možná lepší obrazit bazary a podívat se po starších kolech, protože dnešní poloplastová produkce nevím nevím. Jinak ti už moc neporadím, protože dcera má 19, ale kdysi jsem pro ni kola stavěl tak, že jsem třeba na pionýra zapletl čtyřkolečko a dal tam dvoutalíř stylem, že jsem použil / pamětníci vzpomenou / tzv. horský převod ze silničky k původnímu převodníku. No a měl jsem solidní a hlavně lehký kolo pro dceru. Ale vrátím se k těm bazarům. Takle malý mrně rychle roste a za nový kolo je škoda vyhazovat prachy, protože děcka ty kola neunavěj. Do novýho bych šel až kdybych nic jinýho nesehnal. Jo a myslím si, že Author dělá pár dětskejch kol.

        0 0
    • orca  

      Dle mého a následně z vlastní zkušenosti . výběr je celkem nulový. Teda pokud půjdeš do nového. V každém obchodě se něco v koutě krčí a vždy jen jeden model. A to slovo „lehký“ jsi doufám nemyslel vážně :-) Pokud jsi balíku tak vyjeď do německa a tam bude větší výběr ale i za větší peníz. Ale dle mého v tomto věku je fajn pokud se dítě naučí jezdit než aby honilo parádu. Mám dvě děti a kola kupujem pravidelně podle vzrůstu. Jak ti radili ten bazar je optimální stejně je to kolo jen na cca 2 roky teda pokud nemáš v záloze další mladší dítě…

      0 0
      • boulder  

        určitě nejde o parádu ale když vidím jak se chudák trápí na asi 14 kilovým kole od babičky tak bych pro něj chtěl něco na čem by si v pohodě zajezdil

        0 0
        • vinca  

          No já taky neporadím, ale v jednom starším Velu byl dlouhej článek o dětskejch kolech, a tvrdili, že u dětskýho kola moc na váze nezáleží, protože děti maj lepší poměr mezi vlastní váhou a výkonem, za důležitý považovali hlavně kvalitní brzdy a tak, a to torpédo může bejt docela pěknej byč na tebe při údržbě, minulej tejden jsme zrovna z 5 nefunkčních sestavovali 1 funkční, a fakt fuj.

          0 0
        • orca  

          před časem se to tady řešilo a pokud budeš opravdu dobrej tatík tak své ratolesti pořídíš pěkné kolo :-) a kolega pádlista doporučoval kolo pro dítě tak máš možnost http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?… a tady jsou tipy na lehká kvalitní dětská kola :-)) www.norcobikes.cz/…005/bike.php?… www.norcobikes.cz/…005/bike.php?…

          0 0
          • Martyss  

            pravda…pádlista na svých kolech má pro děti seřízen i posed:-)

            0 0
    • Tommy  

      Olpran Skippy jestli se ještě dělá. Moc dětských kol – slušných na trhu není. Vyměnil jsem přední brzdu a je to v pohodě.

      0 0
    • orca  

      http://www.21stoleti.cz/view.php?… a co tohle ??? naprosto geniálně převratná novinka :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.