Na jak silné ponožky doporučujete zkoušet tretry?

7 nepřečtených
  • vasek

    Ahoj, taky budu jarně investovat, chci si koupit tretry. Zajímalo by mě na jak silné ponožky si je zkoušíte. Teď v normál botech jezdím v silnějších bavlněných, ale chci koupit od sensoru nebo moiry. V jak silných jezdíte vy?(v tretrách jaro -podzim)

    0 0
    • Daf  

      Tretry si vyzkousej s letni ponozkou samozrejme, leda bys kupoval zimni tretry. Ja si nekupuji tretry uplne na tesno takze v zime muzu pouzit i silnejsi ponozku.

      0 0
    • kovar  

      jestli si chces koupit tretry, ktere ti presne padnou na tenkou ponozku, tak nejspis splaces nad vydelkem, (jako ja), nebot noha behem vyjizdky muze trochu natect, tretry vestinou se neroztahuji pouzivanim a budes v pr… Takze trochu silnejsi ponozku ale ne moc silnou.Ono i v lete se jezdi velmi dobre s trochu silnejsimi FUNKCNIMI ponozkami – pohodlnejsi a lip to tlumi

      0 0
    • McBlacky  

      docela se mi osvědčily ponožky od moiry, materiál Plyš teď je mají za 140 barva černá a modrá, mám i ultralight short – cyklo, ty maj za 50kč a ty jsou až moc tenké. Mrkni na jejich web

      0 0
      • enjoy  

        ty ponozky jsou vcelku dobry,jenom na sebe nachytaj veskerej bordel co okolo sebe videj,kdyz na me cekaj nez je pouziju.

        0 0
    • Paja  

      Pokud je pouzivas jak v lete, tak v zime, je nejlepsi vyzkouset s obema druhy ponozek, ktere chces do bot cpat, podle me zkusenosti pokud se silnejsi netlaci(akorat) tak sedi i s letni, noha behem jizdy stejne mirne natece.

      0 0
    • RomanH  

      Hlavne na tu kterou jezdis vice, takze asi letni. Jen by nemela byt uplne nafest, protoze jak pisi nekteri predemnou, noha trosku otece. BTW – Uz druho zimu pozoruji, ze je lepsi jezdit ve dvou letnich ponozkach (konktretne Moira TG9000), nez v kombinaci tenka/tlusta pripadne tlusta. Zbytek tepla dohanim novinami a navleky.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.