• Myska

    Čau lidi, mám brzdový páky Cane Creek direct curve levers a po letech drřiny se dost vychodil čep, kolem kterýho se otáčí samotná páka. Nevíte o někom v okolí Olomouce, kdo by ten čep udělal? Pro šikovnýho soustružníka je to práce na hodinku (kdysi sem v tom dělal, ale nemám mašinu a nerez). Díky moc za rady…

    0 0
    • venca1  

      já mám mašinu i nerez…ale neumím s tím dělat :-)

      0 0
    • Milan  

      Ja sem uspel tak, ze sem zasel do motorkarskyho servisu Suzuki, a voni vsechny dily nekupujou novy, obcas neco nechaj opravit, no proste meli svyho externiho soustruznika a ten udelal na jednicku a za babku. Ale nerikej ze na netu nenajdes nejakej kontakt na soustruznika v tvym okoli-kovovyroba. Hodne stesti.

      0 0
    • vlk  

      Poradím ti.Na stadioně je vevnitř areálu pobvlíž sajm centra takový malý obchůdek-spíše servis na kola.tam by ti to mohl udělat. Kaňkovský mě tam často s takovýma věcma odkazuje.Hlavně nechoďs tím do toho obchodu 1 zastávka před šibeníkem u překladiště.Tam jsou strašní fušeři.

      0 0
      • Myska  

        Tak to by šlo. Jenom nejsem přímo z Olmika, bydlím v Kostelci n/H. Stadionem myslíš ten u letadla, nebo jinej? Pojedu tam v příštím tejdnu, tak bych to zkusil. Bude mu stačit výkres a nebo bude chtít celý páky, aby to pěkně zapasoval? A jinak pozdravuj Pepu s Hankou, nebo Jirku, podle toho ke komu jezdíš :) Čus a dík moc za tip

        0 0
        • vlk  

          jo ten u letadla.Když tam vlezeš tou bránou směrem od letadla, tak je to na druhé straně poblíž té brány ke sportovní hale.

          0 0
    • 0v0ce  

      posli rozmery…muzu to vytocit. Pokud jeste mas zajem.

      0 0
      • Myska  

        Jasně že mám zájem :) A ty seš odkud? A máš nerez? Možná bych nějakej splašil…

        0 0
        • 0v0ce  

          Jsem z Chrudimi nerezu a hliniku je dost zalezi jak na to spechas. Na cene se nejak domluvime drahe to nebude.

          0 0
          • Myska  

            Super!!! Hodit ti to na výkresu na maila?

            0 0
            • 0v0ce  

              to bude nejlepsi a jeste se te zeptam. Jak hodne na to spechas? Nerad bych ti sliboval nemozne.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.