obražený/nalomený / zlomený/žebra :)))

27 nepřečtených
  • mastihuba

    Lze to poznat bez rentgenu? Kolik jste toho s něčím podobným najezdily? Člověk se zrovna moc nevyspí. :))) Po asfaltu se s tim jesdit dá celkem v pohodě, ale co Drtič?

    0 0
    • RomanH  

      Ale, copak copak ? Prehnal jsi to v Bukovince ?

      0 0
      • mastihuba  

        to bych nikdy nepřiznal :) Sjetej Nanoraptor mě nepodržel na mokré trávě, pevná vidlice na zimákovi nedělá to co odpružená, svítilo mě slunko do očí, atd… :)))

        0 0
    • MartinXC  

      To znám já měl nalomený dolní 3 žebra. Vadilo mi to při hlubokém, dýchání a ve spánku. Bolelo to nejmíň rok, ještě teď to cítím, když nahrábnu to správné místo. Když to necháš aspoň 10dní v klidu, pak to přelepíš širokou tlustou doktorskou páskou (nebo bandáž – podle toho, kde jsi se strefil- a napřímíš si trochu posed, tak by to mělo jít. Pozor ve sjezdech, a taky žádný batoh na záda.

      0 0
      • McBlacky  

        jasně, stáhnout tlustou izolačkou a hurá na drtiče :))

        0 0
        • mastihuba  

          no uvidim kolik toho dám :) Chtěl bych se dostat aspoň na Javorník :)))

          0 0
          • morgoth1  

            jak jsem psal v jinem prispevku, mam ruku v gypsu (taky pad na silnici). Na Drtice jsem se hrozne tesil a ted tohle :-( Planuju, ze bych ve ct skocil na RTG a uvidime. Pokud to alespon trochu pujde, tak alespon kousek bych chtel dat.

            0 0
          • MartinXC  

            Tak to dej Drtiče v protisměru, začni Javorníkem a pak uvidíš. Bude to mít tu výhodu, že v první půlce se ti nikdo nebude po trase motat.Nevýhoda bude, že když dotáhneš celou trasu, tak riskuješ že v poslední třetině budou hospody už vypité ;-)

            0 0
            • mastihuba  

              bych to neviděl tak černě, vloni jsem na soláni sjel k chatě soláň místo k čartáku? a tam o drtiči ani nevěděli :))

              0 0
    • radek05  

      Já je měl naražený a bolelo to několik měsíců jak prase. Nejhorší to bylo při sezení. Každopádně si na rentgen zajdi.

      0 0
    • tchurillo  

      bez RTG to asi nepojde. Nie som sice lekar, ale podla mojich skusennosti asi v zasade vzdy zavisi od miesta ktore si narazis/zlomis. Niektore aj narazene boli dlho a husto, ine zlomis, ale da sa to po mesiaci rozchodit.

      Kazdopadne aj narazene ta vyradi aspon na 3 tyzdne…

      0 0
    • Smazaný účet  

      Se 2 zlomenýma žebrama jsem ujel asi 4 km do nemocnice… v sanitce… :o) A fak sem se nevyspal… měsíc sem spal vsedě.

      0 0
    • fil  

      Drtiče bych neviděl :O( a jestli ho zvládneš tak jsi dobrej a dej vědět, už jsem to někde psal + připouji se k ostatním – bolí to dlouho a hodně. A fotku na rentgenu bych si taky nechal udělat !!! PIC

      0 0
    • Thomas  

      Par mesicu to belelo. :-)) K doktorovi jsme nesel :-)) Ale jezdit se neco dalo. To je hlavni :-)))))).

      0 0
    • -b-n-x-  

      Zimovcak ujel se zlomenymi zebry 270km na TdF. K tomu jeste ma vybite nejake zuby a zlomenou celist.

      0 0
    • 0v0ce  

      Dej si pozor, pokud je zebro opravdu zlomene aby jsis pokud s nim budes schopny jet na kole jeste neprorazil plice, ale o uz je jenom pro opravdu otrle jedince.

      0 0
    • jonti  

      koniec sezony koncom jula. Po par tyzdnoch to uz bolo v pohode na jazdnenie, aj ked este aj teraz trochu citit niekedy.

      0 0
    • crom  

      TAK RESIM PODOBNY PROBLEMpad pri jednom sjezdu,akoratj sem po nejake dobe zacal vykaslaval krev,tak me obvodak poslal na plicni kde jsi me hned nechali:-( jsem stravil minulej tyden na plicnim na bulovce:-(a vysledek?pri padu jsem jsi prej udelal trhlinu v plicich a do ni jsem jeste dostal zapal plic.ted uz se lecim doma antibiotikama a na kolo se zatim muzu jen SMUTNE DIVAT,doporucuju zajit na ten rengen

      0 0
    • pavelr  

      Pro pobavení přidávám, jak jsem si naposledy narazil žebra. Na zádech v batohu jsem nesl kokosový ořech. Podjely mi nohy a celou vahou jsem padl na záda. Kokosák-hajzl nepovolil. 6 týdnů jsem se pořádně nevyspal.

      0 0
    • Eila  

      ja mela zlomeny zebro na podzim, nezjistili to ani na rtg, az mi omylem udelali klasickej plicni a tak to bylo videt. Jezdit na silnici jeste jde, ale jinak nic moc:-(

      0 0
    • pos3k  

      pred par lety 3? 4? na zacatku cervence jsem letel na papulu, 2 dny jsem si dal od bajka pokoj, pak jsem vyjel, bohuzel jsem zase letel (skoro na stejnem miste), to bolelo hodne moc…po tejdnu klidu jsem vyjel na kolo, cykloturistika to jistila (pres 1000km urcite), jedine kdy to nebolelo bylo prave v sedle bajka… 3 nedele jsem nemohl poradne spat, dalsi mesic se to „zlepsilo“, bolesti vymizely az v pulce zari..

      …jinak ostatni sporty byly tabu, neslo ani plavat, jenom kolo

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.