• Mlha

    Mate nekdo tip na ubytovani v Ceske Kanade? Rad bych tam letos vyrazil na dovolenou.

    0 0
    • Meesha  

      Chces do kempu nebo do hotelu? Koukni se treba po hotelu Prešlák. Je to uprostřed lesů na nejsevernejsim bodu Rakouska. Web ale nevim.

      0 0
      • Mlha  

        Premyslel jsem o nejakym penzionu, kemp ne. To uz radsi ten hotel. Dik kouknu se na ten Preslak.

        0 0
        • Lucka  

          Perslak je moc peknej hotylek, ale prijde mi moc drahej a nobl…soudim pouze dle cen v restauraci…

          0 0
          • Meesha  

            No, je to delany spis pro Rakusaky. Mozna by se neco naslo v Kunžaku a okolí.

            0 0
          • Char  

            Jojo Preslak je ale hodne dost drahej…ja jsem jezdil v Ceske Kanade minulej rok a bydlel jsem v takove male hospudce ve vesnici Kaproun celkem levny a prijemny pristup hospodskyho (myslim ze jsou i na netu)…jinak ceska kanada je fajn supr prostredi a tereny a vsude jsou takovy velky sutry kde nasi pohansti predkove zrejme obetovali lidske obeti (jsou v nich vyhloubene sestavy misek na krev??) ale ma jedno velky ALE ty kopce co se tam nachazeji spis kopce ani nejsou :-(( takze dyz sem prijel zpatky k nam do jeseniku musel sem dohanet formu…

            0 0
      • Mlha  

        tak uz jsem to nasel http://www.perslak.com mels chybu v nazvu :)

        0 0
      • RomanH  

        A nejakej peknej kemp s cistym socialnim zarizenim a s teplou voou ve sprchach ? Diky.

        0 0
        • Meesha  

          Byl sem v Komorniku u Kunzaku. Je to docela velkej kemp se dvema hospoama hned vedle rybnika. Maj i chatky. Soc.zazemi v pohode, ale zadnej hotel to neni.

          0 0
    • Wiktor  

      Vloni jsme stravili tyden v penzionu Hřebíček v Blatě, slušnej komfort za rozumnou cenu. A je to v centru C. Kanady… Peršlák je dost velka snobarna, btw. – bejvala rota… ;-)http://www.bla­to.cz/

      0 0
    • figur  

      Byl jsem tam vloni v září,penzión Bejčkův mlýn na kraji Slavonic.Příjemný ubytování za pár korun(cca 200,–/os) a kola jsme si mohli vzít na pokoj.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.