• Feďa

    Až nyní jsem si všimnul, že na úvodní stránce bike-fora přibyly dva zatím nefunkční odkazy na hi-fi forum a moto forum. Možná se některé nekonečné diskuze (či diskutující) přesunou z bike-fora tam. Docela se těším třeba na tato témata:

    „tuning propojovacích kabelů“ „vinyl nebo CD?“ „tesla-největší shit!“ „praskání v levém sluchátku“ „jakou nejvyšší frekvenci slyšíte?“

    navrhněte další:-)

    0 0
    • davidak  

      .mp3 nebo .ogg???

      0 0
      • Lister  

        ogg, jak o tom můžeš vůbec pochybovat :-)

        Co to je Mp3 to ještě někdo používá :-)

        0 0
        • davidak  

          Máš pravdu, problém je ale v kompatibilitě. Kdybych věděl, že hudbu budu poslouchat jen na svym compu, tak pro mě není .ogg problém, jenže co potom mp3 přehrávače, pak taky milion kámošů, kterým hudbu dávám(to jsem ale pirát) tak ty taky všichni nechtěj ogg. Zkrátka, mp3 byla první.. Používám 192VB.

          0 0
          • Lister  

            kapesní přehrávač, který nemá ogg pro mě nemá smysl, kámošům moc hudbu, nepůjčuju, protože poslouchám jiné věci než oni. Používám 64ogg :-)

            0 0
            • davidak  

              Jasně, ušetříš tim hrozně moc místa, já vim. Ale dost starších přehrávačů ogg nepodporuje..

              0 0
    • RomanP  

      „škrtání disku help !!!“

      0 0
    • Lister  

      Jinak nechci se tě moc dotknout, ale nevím jestli víš o čem mluvíš. Propojovací kabely jsou asi ta nejčastější část, kde se dá ******* aparatura, takže tohle téma rozhodně nebude na škodu, vynil nebo CD – tam zase není co řešit – vynil CD převálcuje, takže jediné co by se dalo rěšit, by bylo vynil nebo DVD audio, tesla rozhodně není shit – hlavně některé jejich zasilovače jsou celkem kultovka…

      nejsem taky žádný odborník, tak bych si nedovolil to zase tak moc zlehčovat.

      0 0
      • Pekáček  

        Nejsi žádný odborník ale víš o čem mluvíš :o)))) Nemám tolik peněz abych si koupil gramofón na 40 tisíc a desky jsou taky drahý, kabely jsou věc zapeklitá a jsem ohledně nich přesvědčený že dost lidí vyhazuje peníze za placebo a Tesla byla legendou ve své době. Ale nejsem odborník, mám zesík starý asi 20 let a stačí mi ;o)

        0 0
      • igor  

        presne tak, dlhe zimne vecery su ako stvorene na „pocuvanie“ novych kablov.

        0 0
      • RomanP  

        Zlehčuje…Třeba mu ve skutečnosti nešlo o to, jak zapojit zmíněné kabely do módu „biamping“ :-)

        0 0
    • davidak  

      Intel vs. AMD ;))

      0 0
      • Lister  

        a do kterého toho fora bys to zařadil :-

        Jinak AMD samozřejmě – má to Lance napsaný na prdeli takže se to stejně nejvíc hodí sem :-)

        0 0
        • davidak  

          Do žádnýho z těch fór. Jen tim chci říct, že každý fórum má svoje bikery a žiletkáře, resp. véčkaře a kotoučáky:). No vidíš, tak tý ****** jsem si ani nevšim:)

          0 0
    • fousac  

      jen te lehce poopravim.. ty odkazy na hifi a moto forum sou na uvodni strance odjakziva a jsou uz (no mozna docasne) nefunkcni, nikoli jeste…

      0 0
      • Feďa  

        Tak to se omlouvám, fakticky jsem si toho všimnul az nyní, po letech:-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.