• waldi

    Zdravím, chtěl bych se zeptat, drží Vám suchý zip na tretrách i po delší době? Mám se při koupi nových treter raději poohlédnout po zapínání Micro lock???

    0 0
    • vlty  

      Mám zapínání jenom na suchej zip a i při velice častém používání (skoro každej den do práce) lepí pořád výborně.

      0 0
    • kungpao  

      Najazdené 20.000 km na tretrách s dvoma suchými zipsami, takže v pohode. Druhá vec je taká že sú to SIDI, takže si dávaj pri výbere pozor a zvoľ radšej značku o ktorej si aspoň už počul ako nejaký bazmek čo sa ti po roku rozpadne. Mimochodom, v tretrách som neraz urobil brutálnejší zjazd, šlapal som v nich po skalách, keď sa na biku nedalo a sem tam objazdím aj nejaký ten maratón. Druhé nemám ani nechcem ma?.

      0 0
    • MARIN  

      Mam botky se suchacema uz 3roky a zatim zadna problem ani pri jizde v bahne,snehu,des­ti. o a kdyz ten suchac staci odejit driv nez zmekne podrazka tak neni problem ve svadlence koupit novy stary vyparat a novy nasit :)

      0 0
    • Daf  

      Jeste na starem BF se psalo o problemech suchacu na tretrach northwave za mokra ale to uz dnes vubec nemusi platit. Mam sidi kombinace preska a suchace a ty suchace drzi dobre.

      0 0
      • rasto  

        mne na moji sidi tretre (1 microlock, 1 suchac) po 8 letech suchac opravdu odesel. ale neni problem ho nahradit: je prilepeny na kozene prezce. takze se podivej, jak je suchac uchycenej – zda se da vymenit.

        0 0
        • Daf  

          Asi se vymenit da, ale obavam se ze mi ani skvele sidi 8 let nevydrzi :)))

          0 0
    • Paja  

      Taky bych se toho nebal, jezdil jsem asi 5 let tretry jen se suchacem, suchac drzel i mokry, pripadne se da jednoduse vymenit, ikdyz pokud je to v kombinaci s tkanickama, tak se to podle me da lip-presneji utahnout.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.