• kurýr na bajku

    Dovíme se to už ??? ,o) Fakt by mne zajímalo, kde nám takhle fanděj.

    Možná to bude vědět i někdo z vás…

    0 0
    • CZiko  

      CO?

      0 0
    • sun7dots  

      Ptal jsem se ho a jestli se nepletu, tak rikal, ze to ma u cesky. Divne na tom trochu je, ze jsem jim psal a tvrdili mi, ze na loupezne prepadeni se to u nich nevztahuje. Tak nevim…

      0 0
      • kurýr na bajku  

        Snad se vyjádří…

        0 0
        • enjoy  

          ja se priznam,ze porad netusim o jaky pojistce proti loupeznymu… se tady mluvi.

          0 0
          • sun7dots  

            V tomhle threadu http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?… padlo neco takoveho:

            Padlista: „Podle vseho mame kola pojisteny proti loupeznymu prepadeni, takze to nejspis lze. Ale zkouset jak funguje plneni nehodlam.“

            0 0
            • kámen úrazu1  

              U ČSOB je kolo pojištěno na krádež (prakticky jen z domácnosti, někde venku je to na dvě věci) a na loupežné přepadení. A určitě to bude u většiny pojiš?oven stejně. Takže to 100% jde.

              0 0
              • Homer  

                Podle vseho 200000. prispevek na b-f. Gratuluji :)

                0 0
              • kurýr na bajku  

                Pokud ti dobře rozumim tak to nelze…

                Nebo se pletu ?

                0 0
                • kámen úrazu1  

                  Jde. V rámci pojištění domácnosti jde pojistit jízdní kola. Pojistné plnění (prostě prachy v příslušné výši) se poskytuje v případě krádeže z Tebou pojištěné domácnosti (= i sklepa; v případě uzamčení dle podmínek a ble ble ble…) a loupežného přepadení (při použití či hrozbě použití násilí). Když Ti kolo někdo ukradne mimo místo pojištění (a na místě určeném k odložení kola!) dostaneš maximálně 5.000 kachen. Tak je to u ČSOB, ale jinde to bude obdobný.

                  Snad jsem to pochopila správně, pojištěná zatím nejsem ani já, natož kolo. Ale hledám, co by bylo nejvýhodnější.

                  Docela by mně bodl nějaký přehled možností pojištění kol, něco podobného tomu, co vyšlo v poslední Cykloturistice ohledně cestovního pojištění. Nevíte někdo o něčem? Bo takhle se můžu buď nechat ukecat prvním pojiš?ovákem nebo si to dlooouze nechat vysvětlovat u jednotlivých pojiš?oven. A pak ještě dýl přebírat kecy určené jen k získání klientů. :-/

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Ziju v domneni, ze takhle jsme taky pojisteny, ale u Cesky.

                    0 0
                    • kurýr na bajku  

                      Pá-dlisto, tak jukni do papírů.

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Urcite nemam co lepsiho na praci. Si tam zavolej. Btw. jsem byl vcera v Kooperative a podle jejich letaku to je pojisteny taky.

                        0 0
                        • enjoy  

                          presne tak:-),nejsmysluplnejsi co muzes delat je byt vecne tady:-))

                          0 0
                          • Pá-dlista1  

                            Ze zrovna ty mi budes radit jak mam vydelavat penize. Nejsme ve Startreku, abych se pidil po dokonalosti vesmiru.

                            0 0
                            • enjoy  

                              bud mensi nepochopeni nebo zamer,nevim..:-)) nerikal jsem nic o tom jak mas lepe vydelavat penize,to ses spletl. ale kdyz uz teda,tak ti poradim.jdi delat barmana,vydelas si takovej ranec kdyz budes sikula ze budes koukat. ps:nerikam ze ja mam takovy ranec:-),ale kdybych nebyl spokojeny tak bych to nedelal:-)

                              0 0
                        • kurýr na bajku  

                          Dybych uzavřel pojistku na auto, tak taky vim s kym a s jakýma podmínkama.

                          Např. u baráku sem si tim jist !

                          Nemusíš hned pěnit…

                          0 0
                  • sun7dots  

                    Ted jsem si to zjistoval asi u osmi pojistoven co a jak. Hodim svuj dotaz a jejich odpovedi na web a dam vedet.

                    0 0
                    • sun7dots  

                      Tak koho to zajima, muze si to precist tady: http://mama.ath.cx/…jisteni-kola Ale upozornuji, ze nejsem pojistovak, pravnik, ani zadna jina podobna „holota“, takze jsem mozna nekde odpoved pojistovny blbe pochopil:)) Jsou tam ale i primo odpovedi pojistoven, tak si obrazek muzete udelat sami.

                      0 0
    • pegal  

      A co havarijni pojisteni???

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse