• vt

    Pouzival sem ted delsi dobu Michelin Meganium a Axial, ale zda se mi ze se nejak casto rozrezavaji kaminkama na silnici. Pred lety sem pouzival Schwalbe Stelvia a nejaky levny Vittorie a co si pamatuju, tak nebyly tak nachylny … takze ted bych chtel zkustit zas neco jinyho nez Micheliny. Doporucite neco ? z tech levnych co treba Vittoria Rubino nebo Conti Ultra Sport ? nebo ??

    0 0
    • biker007  

      a co GommItalia Blitz? dovazi je k nam kovarik, 210g, par za cca 1600–1700kc. mam na nich 3000km a zatim bez defektu. a to sem na silnici zacinal a kamenu a der sem vymetl dost:)

      0 0
    • duk  

      Vittoria rubino jsou úplně v pohodě mam na nich letos 2000km a jenom jedno procvaknutí kvůli nízkýmu tlaku maj celkem dobrou přilnavost a moc neubejvaj

      0 0
    • vozejk  

      rubina sem mel celou minulou sezonu a mel sem jenom jeden par kol takze sem na nich trenoval i zavodil a vpohode vydrzely cca 10000km.ted mam na treninky ty ultrasporty,ale mam na nich zatim jenom kolem 2000km ale kamos je vozi a ma na nich 10tis a rikal ze sou vpohode.jinak jestli chces neco lepsiho tak doporucuju michelin pro race,daj se sehnat v nemecku za 20euro a sou fakt super.

      0 0
      • Uža  

        23 jsem mel nejaky bezdratovy panaracery, vzadu vydrzel pres 7000km. v zime jsem ho hodil na dojeti na trenazer. defekt za celou dobu jen jeden. samozrejme ze nemyslim na trenazeru, tam bez defektu:-) ted mam nejake levne dratove Continental (asi Sport 1000 nebo tak nejak) a nestezuju si.

        0 0
        • hydrant  

          měl jsem Continentaly kdysi, to byly nějaký za 790,– kus, byly to tenkrát ty jejich nejlepší pláště a když sprchlo, tak se na ně nedalo spolehnout, zvednuls zadek a hned ti to na tom mokru ustřelilo :o( Conti už si nikdy nekoupím.

          0 0
          • Uža  

            diky za upozorneni, budu si na vode davat bacha

            0 0
            • hydrant  

              když ti vyhovujou, tak se zbytečně neděs, třeba jseš lepší kormidelník než já. Moje historka je však asi z roku 98 nebo starší…

              0 0
              • Uža  

                se nebojim:-) kormidelnik nejsem moc dobrej, ale spis po par padech prehnane opatrnej:-)

                0 0
                • hydrant  

                  no tak to do zatáček moc neklopíš a tak to nemůžeš ani utrhnout :o)

                  0 0
                  • hydrant  

                    ještě ty Panaracery, jak nahoře zmiňuješ, měl jsem taky kdysi takovej se světlým bokem, červeným proužkem a černým běhounem, ten byl skvělej, nejvíc ze všech pláš?ů se chováním na silnici podobal galusce, stál možná 4 stovky. Taky asi v 97– 98 :o)

                    0 0
    • MartinXC  

      Conti Grand Prix – vyzkoušeno cca 100km – trochu tvrdší, na mokru nedrží jako Micheliny, ale odolnost by měla být výrazně vyšší. Až dojedu Micheliny, chystám se na ně.

      0 0
    • vt  

      Dik za namety. Jeste bych mel 2 poddotazy:

      1. nemate zkusenost se silnicnimi Panaracery ? Konkretne C-ELITE COMP a STRADIUS K ?
      2. ktere inet shopy maji dobry vyber silnicnich pneu ? Vetsinou je to dost slabe, zatim sem neco objevil na bikestore.cz a koloshopu.cz.
      0 0
    • Novak27  

      Zdar. S rubinama mam spatne zkusenosti hodne rychle se sjely a blbě se mi nasazovaly, ale s tech levnych sem byl spokojen s maxisovskýma detonátorama.

      0 0
      • Bobo  

        To je docela sranda. Já mám úplně stejné zkušenosti, ale přesně naopak. Rubina f pohodě na běžný poježdění, Detonatory měla manželka, ale nakonec šly radši na zimáka.

        0 0
        • Siddha  

          ja nevim, ale Detonatory jsou proste zimakovy plaste ;o) jak jsem je dal na zavodaka, uz sem mel 3 defekty! nebo 4? a pritom je vse ok!.. ble smejdy

          0 0
          • Gatier  

            Conti GP- super odolne plaste, vydrzia fakt dlho
            GP 3000– vyborne do mokra ale vzadu moc nevydrzali Inak len galusky (Tufo, GP)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.