• admxx

    Nemůžu se rozhodnou mezi koupi Kelly´s Magic (18 000Kc)+vymena kotoucovka dopredu takze celkem cca20 000Kc a Meridy Matts Speed (20 000Kc) tak jak je. Je ten ram na meride lepsi(jizdni vlastnosti tuhost…) oproti kellysu? Jinak se mi celkem libi obe, vidla je tam hodne podobna a na kellysu me laka zamykani na riditkach. Jaky na to mate nazor????? Dik za odpovedi lidi!!!…

    0 0
    • Siddha  

      mi se libi ta modra Meruna, ale to Ti fakt moc nepomuze… nic jinyho nez co si o nich muzes precist Ti nereknu.

      0 0
    •  

      Volba mezi rámem Kelys a Merida je jednoduchá. Obojí se vyrábí na Tajwanu bez jakýhokoli rodílu. Rozhodující proto asi bude to, co se ti líbí víc. Možná taky geometrie, pokud chceš vítězit na MS. Z hlediska kvality si troufám tvrdit že v tom rozdíl není.

      0 0
    • Santus  

      Dnes jsem byl poprve projet na delsi trase novyho Speeda a joo celkem to jede.Po 80km si sedly kotouce a jednim prstem brzdi dost dobre. Co se tyka toho zamykani ze riditek, tak z toho bych moc odvazanej nebyl.Je to dalsi kram na riditkach kterej muze zavazet, plus lanko.Na vidlici to jde zamknout pohodlne. Jinak si dej bacha na ty Suntourky vidle a vyskousej si ji, nez kolo koupis.Ve ksefte kazda ta vidle chodila jinak pri stejnym nastaveni. Ja davam hlas pro Meridu, protoze ten ram je fakt asi kvalitni, a je peknej tvarem a jednobarevnosti

      0 0
    • JANINA  

      nedavno jsem si koupila meridu speed, nedam na ni dopustit, ram je fakt super, vidle asi nejsou uplne super, ale co bys chtel za 20 ???

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.