• MartinX

    Máte někdo zkušenosti s výměnou za klasický bez ložisek? Mě se to zdá jako poměrně slušný upgrade deore přehazky… :-)

    0 0
    • R.1  

      dobre v normalnych podmienkach, v zimnej prevadzke sa mi zadrelo (zarezlo) lozisko.

      0 0
    • Volf  

      Možná jsem trochu kacíř, ale myslím si, že rolničky s kuličkovým ložiskem budou absolutně bez vůle a ve chvíli kdy bude mít šaltr vakl / a bude ho mít každej / tak se může stát, že budeš řadit hůř a ne líp, protože tam bude chybět právě ta vůle v kladkách.

      0 0
      • R.1  

        Pekna teoria, ale radi to v kazdom pripade lepsie.

        0 0
      • cubas  

        Jo, je to fakt klidnejsi a presnejsi razeni. NAvic ocenuju ze i v ridkym bahne nezacnou skripat a jinak se ozyvat.

        0 0
      • Vašur  

        Inzerujou, že ta vůle je tam přesně taková, jaká je potřeba na řazení. To mě taky naladilo, že bych je zkusil. Ale jestli se zadíraj, tak asi zůstanu u klasiky na XT. A co hlučnost? jede to potichu?

        0 0
        • rock  

          Úplně nové byly zřetelně slyšet, po zajetí buď ztichly nebo jsem je přestal vnímat.

          0 0
    • rock  

      Velký rozdíl – a kupodivu k lepšímu, doporučuji.

      0 0
    • Jenda  

      taky jsem pocitil rozdil k lepsimu, jestli se radiraji nevim, mam je od jara. Mimochodem rekl bych ze tim ze maji mensi vakl nez original shimana tak naopak je to plus, protoze to kompenzuje vakl vznikly na prehazce:-)

      0 0
    • wbiker  

      Chci oživit tenhle tread. Máte nějaké nové zkušenosti? Taky by mě zajímalo, jestli je cena 229 (viz www.jmctrading.cz/shop.php?… ) za obě rolničky a jak mají vyřešenou vůli, která má standartní horní rolnička. Díky všem.

      0 0
      • wbiker  

        Oprava odkazu www.jmctrading.cz/shop.php?…

        0 0
      • BigDog  

        Cena je za obě. V sadě jsou označeny, která je horní a dolní. Ještě je v příbalu „stromeček“ s plastovejma podložkama, který jsou jemně odstupňovaný na tloušťku do vodítka. Připrav se ale na to, že ve velkym sajrajtu se zadírají. Pokud ale nejezdíš brody nebo hustý bláto na každý vyjížďce, tak určo vydržej dýl jak jednu sezónu.

        0 0
      • bam  

        no minimalne mi prijde ze ten jejich popis jsou pekny keci, nevim ze by se obyc rolnicky tocily spatne. Zvlast ty lepsi. S loziskem jsem zkousel jednou a uz to nechci. Spodni za chvili zrezla. Racha ve vode a v blate skoro furt, tak to zadny utesneni nevydrzi vecne a kdyz jsou v tom obyc loziska..

        0 0
    • wendak  

      mám je asi 1500 km a zatim dobrý, zkously zatim v pohodě vodu, prach i bláto …

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.