• error

    je to teda asi jenom kachna a možmá si tím někdo chce udělat jméno a velkou publicitu, ale říct že třeba Armstron, Ulrich a dašlí berou doping je docela drsný http://sport.idnes.cz/sporty.asp?…

    0 0
    • aku  

      V te diskuzi pod clankem se mi nejvic libi nazor ze tezko hodnotit – vsichni vime co s Fantozzim udelala BOMBA v ramci Kobramova poharu. Boze tak uz sem se dlouho nenasmal, protoze cela ta cyklo pasaz z Fantozziho je moje zhusta oblibena. dan

      0 0
    •  

      Co ty víš, třeba berou :-)

      0 0
    • kovar  

      neteri berou doping a ani o tom nevedi a pak to odskacou TEd jsem v novem Reflexu cetl zajimavy clanek, o tom, ze nekreri parchanti tajne cpou do potravinovych doplnku (kreatinovych) anabolicke steroidy a dalsi parchanti takove vyrobky za tezke penize prodavaji, a obsah steroidu samozrejme zataji. Napr. Aminostar. Mluvilo se tam i o nejakem znamem poradci na vyzivu, kteri toto, mozna nevedomky, podporuji. Nevite o koho slo?, Hnizdil?

      0 0
    • lempl  

      no kdovi jestli berou..... v tolika suplementech cim se futrujou, vtech treninkovejch davkach… to uz neni sport pro radost:/

      0 0
      • CZiko  

        každý vrcholový sport není ani tak o zábavě, jako spíš o penězích… ani se nedivím že těm co ten doping a podobné svinstva odhalí vyhrožují smrtí – kdyby se to dostalo na venek, tak na tom nikdo nevyděla, právě naopak…

        0 0
      • RUMcajs  

        Mno, sport na vrcholové úrovni je zaměstnání. Je dobré dělat to, co tě baví, ale tak jako tak je to práce, né čistá zábava.

        0 0
      • petebike  

        vidis a sport od urcity urovni proste bez toho nejde – myslim to co je povoleny a taky to zeres…

        0 0
      • PetisV  

        No jo no. Heras mě mrzí. Celkem mi seděl jako profík, jenže když takové 5tideko začne najednou jezdit časovky jako Armstrong, tak ať se nediví že ho chytnou.

        0 0
        • ddd - andy  

          HE?

          0 0
          • ddd - andy  

            Ne, ne, pardon, jako bych nic nenapsal. To by nemelo cenu.

            0 0
            • dafe  

              Treba to nema cenu ale napis, me to zajima – nevidim do toho ale laicky mam na to podobny nahled jako PetisV, pamatuju si jak sem si po te casovce rikal, kruci ten Heras se rozjel jak Santi Perez 2004…

              0 0
              • ddd - andy  

                Ja jen, ze tyhle diskuse o dopingu na laicky urovni jsou naprosto o nicem.. Bude tu x lidi kteri do toho treba trochu videj a pak prijde jeden co vi kulovy, rekne, ze vsichni profi cyklisti dopujou a uz to jede – diskuse o nicem, s zadnym vysledkem a spustou prizpevku. Je to pokazdy stejny. Pokazdy tu nekdo trochu zasvecenej muze vysvetlit jak to chodi a pokazdy se stejne najde neznalek. Cimz se vas nechci nijak dotknout bylo to mysleno vseobecne.

                0 0
                • JancA  

                  spíš bych řekla že neni o čem diskutovat:(

                  0 0
                • PetisV  

                  Zdar. Hele já ani neměl v plánu rozebírat, zda všichni berou nebo ne – to je mi celkem jedno a nic takového jsem netvrdil. Jenže u Herase se dá říci, že antidopingoví komisaři šli tzv. najisto. Alespoň se tak sami vyjádřili (viz. jeho výsledky na tour a na vueltě). No a jak to dopadlo? Heras měl oba vzorky pozitivní. Co mi připadlo zase blbé byl rozruch kolem Armstronga. protože pokud je pravda to (a vypadá to tak), že vzorek moči, který testovali byl jen jeden, nebyl vyhotoven protokol o zkoušce a plno dalších nejasností, tak si normální člověk řekne – fajn bulvár hledá senzace.

                  0 0
                  • JancA  

                    v tom případě trošku nechápu, proč někdy čeští „komisaři“ nejdou najisto…muselo jim přeci spousta výsledků docvaknout:(…štve mě, že Hnízdil (třeba) má plnou hubu keců, ale ve finále není Antidopingový výbor schopný přijet ani na MČR:(.

                    0 0
    • JancA  

      www.antidoping.cz/…tika2004.htm docela zajimava statistika, i presto, ze cyklistika rozhodne neni sportem c. 1 u nas, ma nejvic dopingovych kontrol…(je potreba nejvic vytrvalosti a tak pada nejvetsi podezreni…:(

      0 0
    • Beeda  

      Caves tak vyjadreni st.zem. inspekce – url.www.szpi.gov.cz moc chvalim, za 3dny mi odpovedeli.

      "Vážený pane, Na podzim loňského roku probíhala dlouhodobá kontrola zaměřená na průkaz anabolik v doplňcích stravy určených sportovcům. Kompletní přehled výsledků kontroly včetně konkrétního seznamu odebíraných výrobků bychom měli uveřejnit na našich webových stránkách v průběhu února.

      Doporučuji sledovat naše webové stránky, kde zveřejníme oficiální a konkrétní výsledky.

      K druhé části dotazu. Atest ani certfikát nemusí u většiny potravin před uvedením na trh být. Zodpovědnost za to, že je potravina bezpečná, nese provozovatel potravinářského podniku (výrobce, dovozce, prodávající atp.). Každý, kdo uvádí do oběhu potraviny musí dodržovat podmínky stanovené v našich a evropských předpisech. Pro doplňky stravy existuje vyhláška č, 446/2004 Sb. – url.www.szpi.gov­.cz/cze/legis­lativa/article­.asp?id=56474&c­at=2166&ts=1ec13 Anabolika nejsou v doplňcích stravy povoleny. Navíc, na obale každé potraviny musí být podle zákona č. 110/1997 Sb., o potravinách a tabákových výrobcích, výčet všech složek. Pokud výrobek obsahuje složku, která není uvedena ve složení, může se tato skutečnost považovat za klamání spotřebitele.

      Hezký den Mgr. Pavla Burešová SZPI – Oddělení komunikace "

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.