Vaše Profese ,životní styl VS.KOLO

148 nepřečtených
  • frof

    Co všechno jste odhodláni kolu podstoupit?(příklad :výběr změna zaměstnání,rozchod s partnerkou, příprava na závodní šnůru ,obtížnost treninku apod.)

    0 0
    • enjoy  

      maximalne tak to prvni.a myslim ze ani to bych moc nehrotil. ostatni je pro zavodniky:-)

      0 0
    • RapMan  

      z toho co pises asi nic… kolo je sice muj konicek ale ze by to byl hlavni duvod treba k vymene prace, to rozhodne ne…

      0 0
    • black.horse  

      Sem studující metla a kolu sem zatím obětoval všechno, jen partnerku nikdy… proč taky, když jezdí na biku se mnou, že:-) …kolo je můj životní styl…

      0 0
    • Lance  

      nic!

      0 0
    • Brouk_Pytlik  

      Bejvávalo. Kolo mě ale neživí a živit už nebude. Podle toho k tomu taky přistupuju. Nicméně nemam rád dlouhodobě nic nedělat a bejt tlustej. Proto zas na druhou stranu se kola a sportu obecně nezřikám a snažim se udělat si čas. Tož tak :-).

      0 0
    • Thomas  

      Ted uz asi nic z toho co pises.

      0 0
    • Volf  

      Pokud máš kolo jako koníčka tak nechápu, proč bys měl něco obětovávat. Obětovávat bys měl proto co tě živí a ne obráceně.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Snad proto co te bavi, ne? Ja teda neziju proto abych pracoval, ale pracuju pro penize, abych mohl zit.

        0 0
        • Volf  

          Myslel jsem to tak, že pokud tě něco baví, tak se neobětováváš. S tvým názorem na práci naprosto souhlasím.

          0 0
        • Brouk_Pytlik  

          Souhlasim. jenže ne vždycky si to člověk uvědomí a pak zas pod tíhou a ve víru pracovního nasazení život odsouvám na druhou kolej. Obdivuju lidi, který dokážou udržet si nadhled. Taky se o to snažim ale ne vždy se to podaří.

          0 0
          • frof  

            Někdy je toho doopravdy dost.Viz.čas založení příspěvku.(Hot line služ.cesta PH-Karviná).

            0 0
        • Daf  

          To si rek hezky a pod tohle se podepisuju :)

          0 0
        • -b-n-x-  

          co to znamena zit? Ja ted totiz nepracuju a jenom ziju, tak se ptam abych vedel, protoze nevim.

          0 0
        • Paja  

          Vytesat do kamene…

          0 0
          • Lister  

            Náhrobního??? to je na tom Pádlista tak špatně :-)

            0 0
            • Paja  

              Nezlehcuj muj mirne pateticky prispevek:o)

              0 0
              • rock  

                Příspěvek o kameni se dá zlehčit tak maximálně jeho odvrtáním … nebo možná nahradit žulový náhrobní káměn pemzou …

                0 0
    • wroum  

      zalezi na kokretni situaci, resim to operativne.

      0 0
    • rock  

      Určitou část volného času a určitou část peněz, které vydělám …

      0 0
    • Luka  

      No, zamestnani mi vyhovuje, dava dost barevnych papirku i relativne dost volneho casu, takze pohoda. Partnera jsem vymenila z kulturisty za bikera a konecne to je to pravy orechovy, zavody nejezdim, trening (haha) ten nevedu…

      0 0
      • hydrant  

        to je slovo ! svaly jsou na nic, ženskejm se kulturisti nelíběj, chtějí to nejlepší – nás cyklisty hrbatý s propadlejma hrudníkama , jo jo jooooo !

        0 0
        • ada  

          jj, srdiečko sa viac rozpumpuje, keď okolo presviští vyšvihaný cyclista ako pohľad na napumpovaného ligotavého culturistu. :-)

          0 0
          • -b-n-x-  

            co to je „ligotavy“?

            0 0
          • Luka  

            Spravne! Ado, mas u me bod :) Neni nad vytrvalce… sama slacha samy sval… jooojoooo.....

            Navic kulturisti to moc zerou… (co budeme papinkat, co musime brmbat, jezisi zapomeli jsme na vitamin/carni­tin/bobule bla bla blaaaaaaaa)

            0 0
            • hydrant  

              holky, máte u mě body obě !

              0 0
            • Brouk_Pytlik  

              stejně jako mezi kulturistama, tak i mezi cyklistama se najdou lakýrky. Opět je to o lidech a ne o odvětví.

              0 0
              • Luka  

                Souhlas. Ale nevim jak by se ti libilo devce, ktery 3/4 roku nezrizene zere a tloustne, dalsi 2,5mesice rysuje a tedy nedela nic jinyho nez ze v telocvicne skoro i spi a pak z celyho toho roku 14dni vypada tak, jak si to pralo a to se pak dava na odiv kazdymu, i samo sobe pred zrdcadlem… jejeje.. u tohohle sportu musi byt kazdy tak trochu narcis… zlaty sporty kde se zenes za vykonem, ne za vizazi…

                0 0
                • Brouk_Pytlik  

                  to je pravda. co se týče životosprávy a přístupu, tak v tom sou oba sporty přibližně stejný. Kulturistika je ale šou a předvádění. I mezi kulturistama se najde hromada fajn lidí, stejně tak blbců – jako ostatně všude. Já jim fandim, protože je to nezřízená dřina a odříkání. Každej tohle nedokáže. Jestli se pak chlubí před zrcadlem, je to něco jako projet páskou s rukama nad hlavou nebo si zlepšit osobní rekord. Pokud tvrdě pracoval a má se čim pochlubit, já mu to přeju :-).

                  0 0
            • pepko  

              no tak to sa divim … konecne kus skutocne hodnotneho textu na BF … davam 10 bodov !!!

              0 0
      • Pá-dlista1  

        Vy holky se mate. Vy si mezi cyklistama snadno vyberete, ale co mi kluci? :( http://www.pinkbike.com/modules/photo/?… teda ja uz mam vybrano a ta vlevo to neni :)

        0 0
    • Lister  

      Z toho co jsi napsal tak nic. Zaměstnání bych kvůli tomu neměnil Tak maximálně jsem se hlavně kvůli kolu neodstěhoval z hor do velkého města, kde bych asi měl mnohem lepší finanční podmínky, ale zase neměl kde pořádně zabajkovat. Momentálně si dobrovolně přidávám služby navíc a šetřím na příští rok na nového bajka, takže vlastně objetuju svůj volný čas, soboty, nedělě, svátky a tak (průměrně tak 6 dní do měsíce). Přítelkyni bych rozhodně nevyměnil. Spíš jsem ji přivedl k tomu, že kolo je skvělá forma trávení volného času tak jezdíme spolu.

      K tomu tréningu. Asi nic by mě nedonutilo se na kole trápit v nějakých aerobních pásmech, abych byl na závodě o 3 místa lepší. Každou vyjížďku si chci užít a jezdím hlavně pro radost.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Jsem ochoten obětovat malorážku. Už si beztak asi zbroják znova neudělám. Nekoupí někdo malorážku? :o)

      0 0
      • Lance  

        za kolik?v jakem stavu?Skoda,ze bydlis tak daleko

        0 0
      • Lance  

        proc sis ho nechal propadnout?Nebo ti ho sebrali?:)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Sebrali. Kvůlivá epilepsii. Teď už bych si moh udělat znova. Ale stojí to moc peněz. Tak si střílim z CO2 pištolky a stačí. :o)

          0 0
    • Peslezedirou  

      Přidám jeden příběh z bakalářu S Ex přitelkyní jsem byl cca 4 roky, poslední rok to za moc nestálo, ale snažili jsme se to nějak zachránit tak jsme si zřídili společný účet a na něho jsem chtěli dávat společně peníze a pak jet na dovo za kamarádem do Austrálie. Bylo mi divný, že na účet dávám peníze jenom já, přesto přítelkyně o účtu mluvila v množném čísle :o)) Už jsem to nějak nemohl vydržet a šel jsem peníze vybrat a za ně jsem si postavil nové kolo. A tahle věc se stala posledním hřebíčkem do rakve našeho vztahu......:o)))))

      0 0
      • Smazaný účet  

        Tak takovýdle vztahy moc nechápu…

        0 0
        • -b-n-x-  

          jak nechapes? Diky vztahu ma ted nove kolo :-)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            To ma proto, ze si na nej sporil, ne? :)

            0 0
            • -b-n-x-  

              jasne, ale nesporil by si na nej, kdyby nemel ten vztah :-). Mozna

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Vsechno by utratil za devky :) … , ale uz dost. Nevim jak to chodi jinde a takovyhle „vztah“ si nedovedu ani predstavit. U nas za kola utratime i to co nemame.

                0 0
                • Peslezedirou  

                  Ti dám děvky! :o) Ono je to trochu složitější, ale o tom už raději nic. Teď bych nejraději aby to co jsem napsal výše admin smáznul......

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Uz ty nafukovaci panny nebudeme rozpitvavat… jo a zas tak slozity to neni. Ventilek je vzadu a staci obcas vylejt ;) To by chtel kazdej mazat svoje prispevky.

                    0 0
                    • zirecek  

                      Ty panno jedna! Nejak tomu sefujes, co? Pritom takova slicna zena, ta tva a jeste tak dobra v DH, :o)).

                      0 0
      • JIRA  

        Udělal jsi dobře. Stejně jste na tom účtu měli peníze jen na jednu letenku. :)

        0 0
        • Raydowe  

          pracu by som nemenil. Ten cas co mi ostava bohate staci. Horsie to bolo s priatelkou. Nechapala, ze je to moj konicek. obcas sme spolu vyrazili, co by hodne fajn. Ale rad si davam do tela nekde v lese, a to ona nevedela pochopit, brala to tak, ze mam radsej bike ako ju.

          Co samozrejme neni pravda,a le obcas sa treba venovat aj svojim zalubam.

          Tak vztah skoncil. nebolo to zle, ale ak clovek mysli len na seba, a nedokaze tolerovat druheho zaluby, tak to neni clovek pre mna. Boli sme spolu kazdy den, a to jej bolo malo. Keby to bolo podla nej, tak na bike sa nedostanem za cely mesiac.

          0 0
          • RomanH  

            A pak by zase rikala, ze nemas zadne konicky. Vse je o toleranci. Ja ted diky dcerce taky najedu mene, nez v predchozich letech, na druhou stranu mi nedela zena problem, pokud chci jit cca 3× tydne na kolo sam, ci odjet treba na 14dni na TDF.

            0 0
            • saly  

              Stastnej clovek. Kdyby meli vsichni tady takovou stastnou ruku…

              Myslim si, ze lidi jsou spolu aby jim bylo dobre a neco spolu dokazali a ne aby si delali ze zivota peklo. Nejdulezitejsi je respekt!

              0 0
    • ada  

      Prácu by som kvoli biku nemenila, ale chlapa i s jeho superbombastic TV, PC, videom a autíčkom som uz za bike vymenila. A spokojnos?. :-))) Čochvíľa sa budem stahova? a jedna z podmienok budúceho bývynia je dostatok miesta na tri bicykle. :-))

      0 0
      • RomanH  

        Proc zrovna na 3 ? ;-)

        0 0
        • ada  

          horák, trekáč (zimák) a starý Favorit

          0 0
          • RomanH  

            A ja myslel, ze horak, silnicka a sjezdak – to mi vrtalo hlavou :o)

            0 0
            • ada  

              Sjezďák? Kdežéééé, na tie moje zjazdy mi stačí Modrák. Ak narazím na kúsok strmší kopec, ako sme jeli, zliezam z bicykla. :-))

              0 0
          • Andrzej  

            on asi myslel, jestli by se jako nenaslo i misto na jeho kola :)

            0 0
      • Lance  

        Helmu dolu pred tebou,nejste asi vsechny stejne:)))) teda pokud si nepresla od auta s ctyrma koleckama k trojcipe hvezde:) od uhl. 106 cm k plazme,od dvouhlaveho videa k sestihlavemu a od 386 k 486 :)

        0 0
        • ada  

          Nie nie, Mercedes nemám, video a iné zbytočné žrúty času tiež, akurát starého čiernobieleho Merkúra, ktorý funguje cca 5min -akurát na skuknutie predpovede počasia. Vobec mi ten zbytok nechýba. :-)

          0 0
        • rock  

          To by si pomohla. Čtyři kolečka jsou přece lepší než trojcípá hvězda :-) …

          0 0
      • Raydowe  

        Som rad, ze take dievcata este nevymreli.:))

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Ak narazím na kúsok strmší kopec, ako sme jeli, zliezam z bicykla takovych je vsude plno. Ano i tech kopcu.

          0 0
          • ada  

            Nie všetky dievčatá, čo bikujú majú takú odvahu, techniku a bika ako Tvoja Sirena. Tak si to váž. :-))

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Vazim… nekdy se to ani vyvazit zlatem neda :-D

              0 0
            • Volf  

              Není žádná ostuda nesjet kopec. Jinak jsem se díval na tvý kolo a docela se mi líbí tato hláška:

              ada (13.06.2005 14:36:16) Taaaak, rohy už tam nemám. V piatok po neplánovanom prelete cez krík sa ulomili.

              0 0
              • ada  

                Jeden z dolekpcov, kde som to technicky tak-nejak nezvládla. :-)

                0 0
                • Volf  

                  Pokud se to obejde bez nějaký újmy na zdraví, tak je to dobrý. Jinak dokud jsme byli Československo, tak jsem si ani neuvědomoval, jak hezká a i odlišná je slovenština.

                  0 0
          • Raydowe  

            Ja skor myslel to, ze dokaze vymenit Mercedes za bike.:-) To se potom aj ten kopec promine.

            0 0
            • ada  

              Klídek, žiadny Mercedes to nebol. :-)) Navyše chlapec bol predtým ako sme sa stretli, veľký cyklista, k promociam mi dal Favorita, ale časom jazdi? prestal… Naš?astie, keď ho teraz semtam stretnem, je v cyklistickom. Bohuvďaka. :-) Už som si myslela, že ho mám na svedomí. :-)

              0 0
              • zirecek  

                Kurňa, ještě že na bf se udržují styky československé, .o). Bohuvďaka – to je tuze pěkné, .o).

                0 0
                • Raydowe  

                  no mna to uz mixuje pekne, ked ja si nemozem pomoct a tie ceske slovicka niekde tak hezky sednou. :-)))

                  0 0
    • Raydowe  

      a to je to, co u mna nefungovalo, ak by som mal ist niekam na 14 dni, tak to by prisiel koniec velmi rychlo.

      a to mam chut zacat na buduci rok este s bezmotorovym lietanim :-)

      0 0
    • skibob  

      Tentýž jedinec ti odpoví během několika let pokaždé jinak. Je to otázka priorit. Pokud tě živí rodiče, tak hrrrrr do bike! Až ti vrní v kočáru malý Sviš? a chce i s maminkou jíst, tak jsou veškeré plány v pytli a pro obnovení technky ti stačí objednat si katalog kol tak v roce 2010. To v případě, že budeš ochoten respektovat svou milovanou Klofitu. Ta se bude kroutit, aby lítala kolem Sviště a ty budeš šlapat na kole. I ta nejzarputilejší bikerka, tě pošle do pr*dele, když jí na kočáru upadne potřetí kolo a na biku uvidí čerstvě umyté převody. Tuto otázku bych řešil, až nám bude všem minim. 60 let a můžeme se pochlubit, jaké to bylo a jaké jsme používali metody, aby nás naše milovaná Kukuřice pustila na kolo a co jsme předtím museli udělat za domácí práce včetně dvou platných pokusů i koitus, aby se nestalo, že bys měl ještě chu? na nějakou krásnou mladici, popř. na milého mladíka.

      Ve svých 44 letach ti povím, že dělím svůj čas mezi kolo, skibob, plavání a motorku. A abych dostal skibob na Praděd, musí v garáži stát funkční auto na zimních gumách. Je to občas pěkný fofr. O rodině se zmiňuji až teď. Mimo motorky sportují se mnou, abych mohl sportovat já. Po víkendovém cyklovýletu zaparkuju rodinná kola a teprve pak svištím prohnat srdeční chlopně. A jak nás tady je nejvíce chlapů, představ si, že ta tvoje bikerka bude zažranější než ty a to tě pak asi bude pekelně *****. To je na dalších 10 stránek textu. CHYTRÝ JEDINEC SI NEPOŘÍDÍ PARTNERA ZE STEJNÉHO SPORTOVNÍHO PROSTŘEDÍ!! To nemám od pana doktora Uzla, ale ze životních zkušeností. Časem si to řada bikerů ověří.

      0 0
      • Martyss  

        Možná je alternativou si malého sviště nepořizovat…:-)

        0 0
        • hydrant  

          to by byla škoda, ne ?

          0 0
          • Martyss  

            Proč myslíš?

            0 0
            • hydrant  

              to bych těžko vysvětloval. Poznáš sám s přibývajícími roky. Děti nemám a budu se snažit, abych to změnil :o) a kdybych byl někdy postaven před volbu kolo vs. dítě, tak neváhám ani vteřinu a má milovaná cyklistika by pro mě okamžitě skončila.

              0 0
              • Martyss  

                Asi v tom věku to bude. Nechci to srovnávat kolo a dítě. Ale zatím jsem toho názoru, že každý se může rozhodnout do čeho bude investovat svůj čas. Někdo chce něco dokázat v zaměstnání, někdo chce jezdit na kole, někdo chce mít dítě…atd Chápu, že se dá dělat několik věcí najednou, ale pokud chceš dělat něco opravdu vážně, tak je pro tebe jedna věc absolutně prioritní a ostatní se jí podřídit a tudíž je do určité míry flákáš.

                0 0
                • hydrant  

                  jo je to v tom věku. a to vůbec nic proti tobě. já bych moooc chtěl mít znovu 21…

                  dilema dítě x kolo je samozřejmě nesmysl. všechno se dá přece skloubit, provozovat kolo, rodinu, práci, přátele v jakýms takýms souladu. jen ve dvaceti letech má něco větší prioritu než pak ve 30 nebo v 50 ( i když 30 a 50 už z tohodle pohledu není podle mě velkej rozdíl, největší posun je v celkovém pohledu na život podle mě přibližně mezi 20. a 30. rokem ).

                  0 0
                  • Martyss  

                    To je jistě vše pravda, ale když nemáš na určité věci dostatek času, tak je lepší je neděle/nevěnovat se jim. Na tom se snad shodneme, ne?

                    0 0
                    • hydrant  

                      jo, určitě, pokud je to věc s vysokou prioritou, tak může být lepší než ji dělat bídně nedělat ji vůbec.

                      0 0
                  • zirecek  

                    Neblbni, tím stejným 30–50 mi naháníš husí kůži, tož, to už mě po 30 nic nečeká? .-)

                    0 0
                    • hydrant  

                      to se týká posunu v životních názorech a postoji, tzn. že zůstaneme stejně duchem mladí ( můžeš dosadit „praštění“ ) až do konce života ( nebo aspoň do té 50, pak bude hůř ).

                      0 0
                    • Martyss  

                      No nevim, ale je to asi 4 roky a potkal jsem na sjezdovce na Černý hoře pár. Odhadem 50–60 let. Ona SNB a on carvy. Na sjezdovce krájeli slušně. Takový ty řeči, že po padesátce je člověk odepsanej, jsou kravina. Osobně si myslím, že jaký si to člověk udělá, takový to má. Tedy pokud drží zdraví.

                      0 0
                      • zirecek  

                        Poslední dvě věty, 100%, :o). Jen je cestá trnitá a těžká je realizovat ve svém životě, ale hlavně, že je člověk na cestě… .

                        0 0
        • skibob  

          I to je řešení, ale na druhé straně je perfektní když učíš svoje potomstvo různým dovednostem.

          Já bych měl dnes taky raději u baráku trabíka, věk 25 let, 80 kg, aspoň 5 zářezů na pažbě každý rok. Je to holt vývoj.

          0 0
          • zirecek  

            nakousni těch 10 stránek, proč později zjistíš, že mít partnera bikerku je spíše – než +?

            0 0
      • Martin  

        Chytrý jedinec.........asi jsem ten CHYTRÝ JEDINEC:-) Žena jezdí hlavně na kajaku, já už teď hlavně na kole. Lehčí vyjížďky v obou odvětvích dáváme spolu, těžší každej sám. A máme strašnou kliku, že tyhle dva sporty se spolu náááádherně dají skloubit. A aspoň se přes den nehádáme, kdo jel co líp a večer si v klidu povykládáme, jak vapadá okolí z řeky a z vrcholku kopce.

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Uz jsem neco o tech chytrych jedincich slysel, a mozna maji pravdu v tom, ze kdyz spolu travi jen nekolik hodin denne co se minou v posteli, da se i s odlisne smyslejicim jedincem prezit nekolik let.

        0 0
    • kurýr na bajku  

      Na kole už v práci řádim tak už snad jen ten život, až mě něco přejede…

      0 0
    • pegal  

      Zamestnani zatim menit nehodlam. Docela mi to vyhovuje. Denne vytovrim tak dva NC kody pro CNC stroj, to je tak na 1 az 2 hodiny a pak tech zbylych sest hodin procitam B-F, mezitim zajdu na obed, pokecat se sekretarkou, projit dilnu a zdrbat je tam. A jednou za tyden zajit na smysluplnou poradu ..

      A pritulku jsem si jeste neporidil, takze vsechny finance zbudou na kolo, zabavy, hospody a dalsi smysluplne veci :)

      0 0
      • Lance  

        na pritulku mas jeste cas,uzivej bez ni

        0 0
        • pegal  

          Jo toho se drzim .. To tule kamos povidal, ten uz si ji poridil.. Byly jsme na zabave, nechal tam asi litr (ja taky) a ta jeho baba se ho druhej den pta kolik tam nechal, rikal ze litr a ona: Co ze??? Kdybych to vedela tak ti ho vezmu a koupim si kalhoty, toto me udelat tak nevim co bych delal..

          0 0
          • Lance  

            21 let,takovy krasny vek,je fakt,ze litr bych tam asi taky nenechal,to muzes mit kalhoty pro pritelku:)

            0 0
    • mastihuba  

      Sem původně ani nechtěl reagovat, ale mě tydle tři věci vubec nejdou dohromady. V práci skoro spávám, životní styl je zatim jedna velká kalba a na to kolo holt moc času nezbude. :)))

      0 0
      • chobot  

        v praci skoro spavas proto,ze jsi unaven ze sveho zivotniho stylu,nebo tam travis vetsinu dne? to prvni by bylo prijemnejsi,ale asi to tak nebude,coz?

        0 0
        • mastihuba  

          Vono to neni tak hrozný, hlídám si abych nelezl přes 200hodin za měsíc. Oproti lidem co dělají 300 a víc si nemám nač stěžovat.

          0 0
          • pegal  

            Ja pracuju tak 42 hodin mesicne, zbytek asi 126 hodin procitam B-F :)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.