• zapet

    Snad už tohle projde bez větších připomínek:Prdí se Vám lépe ze sedla nebo se u toho nadzvednete?:-)

    0 0
    • R.1  

      Nedzvednout a vrznout a svezt to na vrzajici stred.

      0 0
    • Pebe  

      Hlavně nejdřív zkontroluju, jestli za mnou někdo nejede :-) a potom se stačí předklonit :-))

      0 0
    • TinkTink  

      Ok…tak timdle a tim svym vyjadrovanim v druhym threadu, ktery doufam ze bude brzo smazan, jsi me prinutil davat tvy prispevky mezi verbez kterou nebudu cist.

      Doufam ze to neprodas ani za tech 25.

      0 0
    • Matts.  

      Kto neprdí, ide proti nám!

      0 0
    • marapara  

      No já si dycky počkám na maratonu, až je co nejvíc jezdců v zákrytu a tak je smetu jednou šlehou všecky :))))

      0 0
      • zapet  

        Zajímavý tip na vitězství.:-))

        0 0
        • Bulda  

          vy neznate tu basnicku? jemnuje se tusim Jak na soupere: Prvni usrani z haku vyhani… a pak to jeste nejak pokracuje

          0 0
          • Igor Hnizdo  

            jeden by skoro rek, ze ti gramari na maratonech s ne az tak realistickou ambici na bednu ale jistou malou sanci si daji v ramci shozeni gramu pred startem poradny klistyr, ale ono tohleto. nekdo radsi vozi kilo biologickych zbrani.

            0 0
    • Brouk_Pytlik  

      … hlavně se ale při prdění neposrat, to je taky důležitý.

      0 0
    • Jenda  

      jak se rika – prvni usrani balik odhani :-) nadzvednout a hlavne bez razitka:-)

      0 0
    • Bulda  

      nebylo tu vcera curani?? to by clovek nerek, jaky to nabere obratky :))) bych si skoro tipnul zejtrek :))

      0 0
    • sann  

      fakt uz resite vic a vic same kraviny, uz mi tohle totalne pripada ubohe. Radeji kdybyste jezdili na kole nez psali sem takove blbosti, tak udelate mnohem lip. Tohle je hodne podurovni

      0 0
    • Luka  

      Neodolam:

      Chlapek drhne v koupelne dziny kartacem a bruci si pod vousy: „dneska uz se neda nikomu verit…“ drhne dal: „…dokonce ani sobe ne! ...... a to jsem si chtel jenom uprdnout!“ :))

      0 0
      • pegal  

        proc?

        0 0
      • Martin  

        tohle mi nedělej, ted jsem málem spadl ze židle!

        0 0
      • wendak  

        :DDD

        0 0
      • Pumsc  

        Taky mě napad jeden:)

        Děda si takhle zkouší boty v krámě a jak se pro ně ohýbá tak si prdne.Moc se omlouvám je mi to trapné omlouvá se děda, a prodavač na to: To nic dědo,až vám řeknu cenu tak se i poserete:)

        0 0
    • Biker jak Pes  

      tak to už je fakt moc, jsem myslel, že jsem na bike foru, ale tohle,, chvíli tu nejsem až už se to tady rozjíždí… :))) ale jinak super.. :))

      0 0
    • tjuren  

      Schovávám si to na závěrečnej spurt!

      0 0
    • cabbage  

      radsi se nadzvednu, stejne by me to vyhodilo ze sedla:)

      0 0
    • Toams  

      nadvihnut nie je treba, ten zarez na prdeli mas nato, aby si mohol sediet a prdiet naraz … je to taky dezen zadku na odvod plynu:-)

      0 0
    • Fana.A  

      Aby jsi se nemusel nadzvedávat,je dobrý mít sedlo s dírou.

      0 0
      • JSt  

        staci zlabek ala wtb

        0 0
        • gobike  

          No z vlastní zkušenosti vím, že někdy i ten žlábek nestačí!:-) Ale když je to na prdy, tak proč se to jmenuje Love Channel? :-)

          0 0
    • BOREK  

      kdyz to na me jde, tak pribrzdim, slezu, udelam 2 drepy a je to, do sedla vubec

      0 0
    • pos3k  

      :-)

      0 0
    • Gorgov  

      Od tý doby co mam SLKáčko se už nadzvedat nemusim:)

      0 0
    • Fak  

      tak jsem prelouskal cely dred, panove (a damo), mazec, mazec, rozveselili jste mne :)

      0 0
    • honza.hk1  

      prdím pouze když potřebuji náhle zrchylit…musí za mnou být něco či někdo…cyklista, auto…aby se ta tlaková vlna měla o co opřít a já byl katapultován vpřed. PS: reklama na jackpot sportky…ten nevinný chlapeček je můj mladší bratříček :-))) nebo ne?! :-)

      0 0
      • Biker jak Pes  

        To je chytré, tebe vlna katapultuje a jezdce za tebou to zbrzdí. To budu muset taky vyzkoušet … :D:D

        0 0
        • Burizon  

          Ještě je nutný se den předem (nejlépe večer) pořádně připravit na ten plánovanej útok, takže fazole, květák atd. ;-) Pak už nejde ani tak o rychlost prdění, ale o „sílu“…

          0 0
          • Biker jak Pes  

            A hlavně vystihnout tu pravou situaci, kdy vystřelit. Trocha taktiky nikdy není od věci … :D

            0 0
      • ivaneck  

        what the hell ..! :o)))

        0 0
    • maaareee  

      Ani já si jeden ohraný neodpustím, to kdyby se našel někdo, kdo ho ještě nezná… :-)

      Víš, proč prd smrdí??? Aby z toho něco měl i hluchý…

      0 0
      • dancing dog  

        dost dobrý :-)

        já teda osbně za sebe a svýho bráchu můžu říci:

        „PRDÍM DOBŘE, PRDÍM RÁD !!“

        je to fajn, nejlíp někde v balíku, hodit pořádnýho čouda… „děti, dýchejte zhluboka, ve vzduchu jsou vitamíny..“ :-))

        0 0
    • shark.A  

      … tak tohle už je hodně velká úleťárna … :-DDDDDD … Bezkonkurenčně PRD-lý thread !!! … :-DDDDDDDDDDD

      0 0
    • karliner  

      Ženský (až na výjimky), Old Shatterhand a Vinnetou neprdí.

      0 0
    • marapara  

      Jsem zjistil, že dokonce i morčata prdí :)

      0 0
      • Hornet  

        pocul(aj citil) som prdiet aj nosorozca :-DDD tak to uz bol riadny prd, snad minutu v kuse :-D

        0 0
        • marapara  

          Naše morče spíš jen tak 2× pšouklo, ale docela jsem hleděl :).

          0 0
        • michal_t  

          No to me *****.:D

          0 0
        • marapara  

          Tak to musel být potom Královský rozparovač: http://feeelinka.webovastranka.cz/file/995/1970

          :DDD

          0 0
        • jIrI___  

          Já zase v zoo zastihl při prdu hrocha. Dobré půl minuty rachot jak kdyby startovalo letadlo (bylo to v uzavřeném vnitřním výběhu, takže i ozvěna udělala svoje) a představení nakonec ukončeno obrovským plesknutím zhruba tak 150 kg těžkým hov*em o zem :-D

          0 0
          • JSt  

            to je divny. hrocha jsem videl srat a probihalo to tak, ze si stoupl ke zdi, zacal mrskat ocaskem a to hovno naliskal na zed. imho nepolozi bobana jen tak na zem :-))

            0 0
            • jIrI___  

              On ho nepoložil, ale taky pořádně mrsknul. Aspoň podle toho zvuku, neměl jsem zrovna ideální výhled abych zachytil každý detail :-(

              0 0
            • Frostty  

              :-D taky dobrý

              0 0
            • >vodouch<1  

              Pěkná historka, ale trošku přibarvená, že?:) JSt má pravdu.

              0 0
    • Smazaný účet  

      Ja vcera nejak vice pil a dneska je to jak vybuchy bahenni sopky. Uz se tesim na cestu busem:(

      0 0
    • newbie  

      Rozklikl jsem si teď tenhle thread přesně v okamžiku, kdy na hbo (podivuhodný případ benjamina buttona) tilda swinton procítěně prohlásila

      „Cítím, jak máte větry ošlehanou tvář…“ :-)

      0 0
    • Lakii  

      Lehce off topic, ale podobneho razeni :)tuhle jsem jel po naplavce v pet nebo sest rano tusim, jen tak na pohodu abych se zahral na zacatek a vyplachoval jsem si pusu a krasne to vyplyvnul smer Vltava. Neuvedomil jsem si, ze v takovou nekrestanskou hodinou za mnou nekdo muze byt. Ale byl! Kolega pridal (asi aby nedostal druhy zasah) a nez mi doslo ze jsem ho asi ohodil tak byl pryc, ani jsem se mu nestacil omluvit. Ted se divam i v pet rano za sebe :))

      0 0
    • rš2  

      …chcaní bez prdu je jako láska bez mrdu! :-D

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.