• universal

    rad bych ji vymenil, ale tak do 5litriku, ma to vubec vyznam ? kratky universal

    0 0
    • Pá-dlista1  

      No to tu dlouho nebylo. Zrovna od tebe bych to necekal. Teda cekal bych trochu citelnejsi ironii. Tohle vypada jako realny dotaz.

      0 0
    • pegal  

      JUDY TT 05..

      0 0
    • McBlacky  

      místo TTčka cokoli. z nejhoršího to bude stejný :)

      0 0
      • universal  

        ja si to myslel, ze tudy cesta nevede, hold budu muset pritlacit na pilu…zdravi kratky universal

        0 0
    • R.1  

      Co jineho ti na to rici mam, ze pouze a jenom takovou vidlu musis koupiti, ve ktere olej splocha jak si z cesty ukrajujes a ten funkci jak tlumici tak mazaci se ujima.

      0 0
      • universal  

        ach boze jaky hlupak ve mne drimal, koupil jsem vidli s kolem v nemz olej nesplichal 8-))

        0 0
        • R.1  

          Rozezene chmary na tvem obliceji i tak dosti odpudivem, zdeleni me, ze neni jeste vse stracene. Protoze chyba tva z hlouposti plynouci neni nezvratna stvura vecnosti ale pomine jak zlou Judy ze sveho haremu vypudis a za lepsi spolecnici ji vymnenis. Co lubrikaci ma dokonalou jak samo nebe Ta od zlych razu sveta okoliteho chraniti te bude az do skonu tveho.

          0 0
          • universal  

            lec drahy peniz jsem z kapsy vytahl, tezke to zivobyti mam, pasek sobe utahl, a ted mrsinu na kole vozim, a vselijaci floutkove Manitou se nosi, vsak dosti stesku na tomto foru, koupim jinou a TT pujde z domu !!

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.