Šíře vlaš?ovek pro použití rohů?!

26 nepřečtených
  • jaký typ vlaš?ovek by jste doporučily pro použití s rohy a jakou šířku(popř cenu).Jezdíte tuhle kombinaci někdo?Dík. Ahoj

    0 0
    • RapMan  

      :))))) kdyz jsem kupoval kolo, tak mi zkuseni bikeri kladli na srdce – „hlavne si nedavej na vlastovky rohy, dopustil byses cyklistickeho fópá, to se nedela…“

      0 0
    •  

      no takhle podle nepsanýho pravidla se tohle nedělá když rohy tak rovný, vlajdy bez ničeho, ale sou lidé, kteří si to pochvalují zejména větší možnosti uchopení, já sem jezdil rovný s rohama a teď vlaštovky a i do kopce se to dá, jde o zvyk, ale zkusil bych ty rohy, uvidíš jak se ti to bude zamlouvat, na kole jezdíš ty a ne ostatní, takže jejich názor je až na druhym místě

      0 0
    • sailor  

      Já měl léta rovné s rohama, ale loni jsem koupil karbonové Amoeby, tuším 62 cm. Doteď jsem je vozil bez rohů, šlo to bez potíží, ale minulý týden jsem v jednom obchodě s potřebami pro profikoloběžky narazil na úžasné gripy,které na svých koncích přecházejí do takových malých, asi 5 cm dlouhých rohů, ty gripy jsou s těmi rohy jeden kus, hned jsem je namontoval a první zkušenosti jsou úplně bezva. Ty gripy stály 350,–Ká. Rohy na vlaštovkách mi nevadí.

      0 0
      • lubos  

        rohy jsou z gumy ?

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Ne, gripy s hliniku.

          0 0
        • sailor  

          To vlastní tělo gripu s rohem je z tvrdého plastu, který se nasune na riditko jako klasický gumový grip. Na straně k prostředku řídítek má ten grip ještě závit, na který se našroubuje takový kroužek-jako matička, který ten grip utáhne kolem řídítek a tak se to neprotáčí(ten kroužek-matička se musí samozřejmě navléknout na řídítko před gripem). No a povrch toho těla je pokrytý takovou na omak velmi příjemnou a měkkou gumou.

          0 0
          • lubos  

            Hmm, vypada to zajimave, kde najdu obrazek nebo kde se to da pripadne objednat (pres net) ?

            0 0
    • BB  

      zalezi na tvaru vlastovek, ja kdyz jsem zkousel na svoje vlajdy rohy, tak sly do stran a chytal bych za vetve na uzkych stezkach. Predpokladam, ze ti co to jezdi maji asi jiny uhel uchopu na vlajdach. J jinyma vlajdama zkusenost nemam, ale u mych to nema nic spolecneho s estetikou, pouze s bezpecnosti. A navic prave kvuli trochu jinemu uchopu vubec rohy nepotrebuji.

      0 0
      • Daf  

        Rovna riditka maji zakriveni kolem 3–5st. vlastovky 4–8st. Rohy namontovane na vlastovky uz nemusi dobre padnout do ruky. Ja bych si je na vlastovky nenamontoval, ale kdyz to nekomu vyhovuje tak je to jen jeho vec.

        0 0
    • kovar  

      aby sme se vratili k tematu. Ted mam nove Amoeby Borly, sirka 680mm, rohy zatim nemam, prisel bych o par cm sirky, ale jestli rohy budu postradat, tak je tam soupnu. Myslim, ze je tam urcite dam, prave proto, ze to „spravni bajkeri“ nedoporucuji :-) Takze rikam radeji sirsi, abys o tu sirku diky rohum neprisel.

      0 0
      • náčelník  

        Ono ani nejde o to, co doporučují správní bikeři, ale jak máš široká ramena a dlouhé ruce. Abys na ty rohy vůbec dosáhl, abys nevypadal jako když se chystáš obejmout semtínskou lípu. To platí i o rovných řidítkách. Jinak nevidím jediný rozumný důvod, proč odmítat rohy na vlajdy.

        0 0
        • BB  

          tak si predstav vlajdy se zakrivenim 8 st. a kam povedou rohy a jak ti budou ohybat zapesti, kdyz se za ne chytnes a myslim, ze pochopis, proc na nekterych vlajdach rohy byt nemuzou.

          0 0
          • náčelník  

            Já to bral z hlediska šíře úchopu, máš jistě pravdu, ale lidé jsou různé – už jsem viděl rohy namontované směrem dozadu.

            0 0
      • Radek Broz  

        Jestli das rohy na 68mm FR vlastovky, tak mi to, prosim vyfot! :D

        0 0
        • TinkTink  

          Ja to tak mel…pohoda…no problem.

          0 0
        • kovar  

          O.K. NA kole mam ale vic veci, ktere jsou prohreskem proti desateru spravneho bikera:-) TEd spis spekuluju, jak na ty vlastovky dat cyklocomputer (CM414M) -rititka nemaji stejny prumer- na volnem miste riditka maji vetsi a i elipsovity a plastova objimka komputeru je mensi svetlosti a integrovana s drzakem.

          0 0
        • lubos  

          Proc, vzdyt o nic nejde … taky jsem mel chvili rohy i ve stredu riditek :)

          0 0
      • TinkTink  

        tak to se mi pak ozvi – jsou tu docela zajimavy Ritchey :)))…ja se stavim :))))

        0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.