jake mate zkusenosti s AKCEBIKE ?

15 nepřečtených
  • JMT

    Ahoj mam pomerne malo zkusenosti s nakupovanim na internetu, tak sem se chtel zeptat zkusenejsich. Ve stredu sem mel na flore nakej volnej cas, tak sem se stavil v jiz zminenem akcebike flora, protoze si chci postavit hardtail s pevnou vidli, tak sem se zeptal jesli nahodou nemaj/nemuzou sehnat pevnou mtb vidli, prodavac chvili koukal do pocitace a po chvili z nej vypadlo ze muze sehnat pevnou karbonovou od firmy pells a ze ji muze obednat, nastesti mi nebranil v nahlednuti na monitor a ejhle, u zobrazene vidle bylo napsano ze je BMX, coz by mi bylo asi k prdu… takze este ze sem ji neobjednal… jake sou vase zkusenosti s timto obchodem ?

    0 0
    • Banjo  

      :D

      0 0
    • kralovek  

      dobra provokace :o) … takovej adminotestik :o))))

      0 0
      • JMT  

        tady nejde o zadnou provokaci ! to je pravda !

        0 0
    • enjoy  

      moje jedina zkusenost s akcebike je z pocatku jeho existovani,kdy jsem si objednal velociraptory a dohodli jsme se na predani na dejvicky.vsechno probehlo,i mi bylo nekolikrat tesne predem volano,jestli vsechno ok. atd:-).takze to je moje zkusenost.

      0 0
    • RapMan  

      spatne, dodavka trvala dlouho a museli jsme ji nekolikrat urgovat.

      0 0
      • enjoy  

        a to zbozi slibili brzy nebo by ho ani nikdo jiny nesehnal driv? abysme byli objektivni..

        0 0
    • Vrci  

      Abych nemusel tahat z hlavy co bylo smazáno. http://ivelo.cz/…uze/show.php?…

      0 0
    • hanjin  

      ja na akcebike.cz nenakupuju, zasadne nakupuju na koloshopu a zatim bez problemu, ale videl jsem, ze nektery ceny tam jsou docela zajimavy

      0 0
    • kurýr na bajku  

      Ten obchod na Floře, už neexistuje !!!!!!!!!!!!!!

      0 0
    • wlk  

      Včera jsem jel kolem „nově otevřené prodejny“ a už mi bylo jasný, proč tam stálo to stěhovací auto, už tam není ani noha, úplně mrtvo. Akcebike v Brně skončil.Teď je jen otázka času, kdy skončí i shop-divím se, že to mohlo vůbec fungovat tak dlouho s jejich přístupem…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.