• 0702

    www.outdoortrends.de/…dc4.58966672 ten nemá chybu, mám ho teď nový doma, protože jsem chtěl věrnou kopii 30l verze a musím říct, že ten kdo preferuje Camelbag – a? se mrkne na tuto odvětranou nádheru.

    0 0
    • ada  

      Tiež som si ho pred mesiacom kúpila a max. spokojnos?. Vak sa ľahko čistí, hadička sa dá prakticky uchiti? na hrudný pás, pije sa dobre, má to kopec kapsičiek, dá sa zvačši? objem a celkovo je to vychytané :)

      0 0
      • mastihuba  

        no jestli oba nekecáte :)))

        0 0
        • ada  

          nie nie :-), však si si ho mohol všimnú?, mala som ho na vyjíždke a furt som nasávala :-))))) Mala som v pláne kúpi? si Camela Blowfish, ale nechcelo sa mi čaka?, kým mi dojde poštou.

          0 0
    • JFB  

      no vypada nadherne. akorat ten objem je takovy…nijaky, aspon pro me. na svih moc velky, na expedici maly…

      0 0
      • 0702  

        Jak říkám, do 50 km to nevozím a nad 50 mě bohatě stačí, na tričko, pláštěnku, nějakou tyčku, mobil. Je zde integrovaná pláštěnka a asi 20 kapes a čištění na moji ruku nemá chybu. Takže ty Mastihubo nekecám a v sobotu, pokud nebudeš u bráchy na stavbě, tak tam nasměřuju svého oře, zaplatím ti dluh, dám pito, kafe a pojedu nasávajíc zase dál. Ahoj.

        0 0
    • Lada1  

      neco jako Hydrapak Glacier, ktery je ovsem vymakanejsi

      0 0
      • ota  

        Lado,trochu to rozveď..

        0 0
        • Lada1  

          az se potkame tak ti to ukazu

          0 0
          • 0702  

            V čem je vymakanější, to by mě vážně zajímalo – nemyslím to ironicky, ale opravdu v čem – pro mě je to nejdůležitější popruhy a odvětrání zad, které stojí u Camelu za dvě věci, pomíjím daleko pohodlnější vymývání vaku.

            0 0
            • Lada1  

              ja mluvim o Hydrapaku ne o Camelu !

              • moznosti vyvedeni hadicky 4 misty, neoprenovy fusak na hadicku, uchyceni hadicky na popruhu pomoci sucheho zipu, to same pro kapsicku na telefon, 2 naustky s „aretaci“, moznost vak obratit naruby, kapsa na vak se prizpusobuje momentalni velikosti vaku a nezabira tak vak misto pro veci, kazdy popruh (volny konec) fixovan gumou,…
              0 0
    • tk  

      vam od source a deuter ma jednu podstatnou nevyhodu pro zimni jezdeni. neda se do nej lit varici voda, pac se seskrvari. berte jako dobre minene varovani.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.