• jakub

    jaky jezdite rukavice, prstove nebo kratke, a jekou znacku??

    0 0
    • kovar  

      pouze dlouhoprste made in PRC – LouisGarneau a Diadora. PAtram po njake znacce, ktera by mela dostatecne dlouhe prsty a pritom rukavice by nebyla siroka v dlani – a vysledek zatim = 0. Asijske ruky mi nesednou a bohuzel vse se sije v asii.

      0 0
      • K2  

        Dobré střihy mají i Specialized. Chci si koupit Endura. PS: Co Transmission, už jezdí?

        0 0
        • kovar  

          este nejezdi. VIce podrobnosti pozdeji, az vyresim ne moc prijemnou situaci, ktera ohledne stavby TransMissiona nastala, pak teprv budu moct chvalit nebo mit vyhrady. Ch jo.

          0 0
        •  

          mam bb ridge glove a pro mne by mohly mit o kousicek kratsi prsty.

          0 0
      • croscountry  

        Ja mám Giant s dlhými prstami. Nie tú zimnú verziu, ale prechodovú. A strih je perfektný. Nikde neodstávajú, ani netlačia. A malú labu určite nemám.

        0 0
    • Mlha  

      Ja ted koupil kratke od Senzoru a moc si je pochvaluju.

      0 0
    • Darius  

      Louis Garneau, kratke, mam 1 sezonu a zatim supr

      0 0
      • P.B.  

        Ja taky tak, doplnim, ze staly necelych 500 a svou cervenou barvou mi krasne ladi s kolem.

        0 0
    • Alles  

      jezdim bez rukavic

      0 0
    • Twisp  

      Ja sem si poridil jedny od Pellsu, docela fajn. Ale pokad mas stejne velky ruce jako ja tak by ti mohli sedet od SHItMANA s gelem za 650,–. Sou fakt cupr, mam ted dlan jako v perince.

      0 0
    • Sirenna  

      Ja jezdim Hoots a musim je mooooc pochvalit :)) Sedi fakt super a design se mi mooc libi :)

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Polednik ProRace, taky chvalim. Hlavne cena/vykon.

      0 0
      • jakub  

        me sere ze nemuzu najit jejich inet. stranku (polednika a nebo neumim hledat ((-:

        0 0
        • enjoy  

          polednik.net 0.47s:-)

          0 0
        • Pá-dlista1  

          Ono mozna, kdybys tupe poslechl radu pri zadavani noveho prispevku a precetl si to co se tu uz probiralo, tak bys nemusel ztracet cas hledanim a cekat az ti zas a znova odpovi otraveni lidickove jako ja. Ja vim nemeli by jsme se o cem bavit… ale zrovna poledniky se tu probiraly dost a neni to dlouho.

          0 0
          • Pavlos  

            jo taky si pamatuju ale to by pak byla nuda:)

            0 0
          • enjoy  

            no ty si vlastne neodpovedel,jenom ses vykecal:-)

            0 0
            • jakub  

              hmmm soooory tedkom mi totiz nakou chvilku vyplivnul comp tak sem trosu mimo eh

              0 0
        • Radek Broz  

          Vyhledavani, kamo – pouzivej to! Jednak tu uz za a) byla debata o rukavicich, za b) se resily stranky poledniku, za c) www.google.com, napis tam polednik a koukej na ten zazrak, co to udela.

          0 0
          • enjoy  

            kdyz tam napises polednik tak to zrovna moc velkej zazrak neudela.rozhodne ne uzitecnej:-) chce to treba:polednik rukavice:-)

            0 0
            • jakub  

              joo , pes je zakopanej v tom, ze sem zadal rukavice polednik ne polednik rukavice

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Tak toho psa utrat, protoze i v tomhle pripade je ta webovka hned na prvnim miste. 0,32s :)

                0 0
            • Radek Broz  

              No, o tehle vyhledavacich systemech neco vim, ale schvalne jsem zkusil jen „polednik“ a spravne predpokladal, ze se kyzeny odkaz stejne objevi mezi odkazy na prvni strance:o)

              0 0
              • enjoy  

                clovece,na googlu ne.

                0 0
                • Jogador  

                  No, Google je moc cizí, já bych zkusil na vyhledávání třeba abecedu a ňákou enciklopedii, má to nevýhou, že musíš umět abecedu, a zvedat těžkou bichli, ale zase nemusíš být připojenej na net.

                  0 0
                • Radek Broz  

                  Me uz ted taky ne:o) Ale az dole je odkaz na Polednik pres rozcestink z mejch stranek;-) – tim se tam dostanes taky:D Google do razeni vysledku vyhledavani mimo jine pravdepodobne zahrnuje take cetnost kliknuti na jednotlive nalezene odkazy z predeslych hledani stejneho hesla/hesel, takze se to muze menit. Navic nazev „Polednik“ je dost specifickej v tom, ze se to slovo pouziva i pro jine ucely – kdyz zadas „komersia“ nebo neco pododbnyho, vyjede to na prvnim miste. Proste kdyby t tenkrat zkusil, nasel by to a i ted by se tam dostal. A zadat „polednik rukavice“ snad neni takovej problem:o) a dost debaty o googlu;-)

                  0 0
        • blue  

          par dobrejch bikovejch rozcestniku:

          http://www.mtbr.com/

          http://www.bosounohou.cz/vsuchymtriku/

          http://www.cykloart.cz/www/default.htm

          a jiste mnoho dalsich

          0 0
    •  

      dlouhoprs?áky answer team II

      0 0
    • enjoy  

      mam kratkoprste scott asi za 350,– nejsou nic zvlastniho,ale dobry. answer impact,byl jsem z nich nadseny,ale sam od sebe se na nich loupe potisk(nijak tragicky,ale nastve to) a taky ne uplne dobre sedej na dlani takze se v delaj puchyre,ale treba mam divnou ruku(mam ji uplne normalni,ale treba:-))jinak jsou bezva,ale ja nejsem zvyklej obleceni nejak moc kritizovat takze to treba neni pro lidi co videj chyby uplne vsude smerodatny.

      0 0
    • Radek Broz  

      Jedine dlouhy, vzdy a vsude. Z toho, co jsem mel/mam nebo zkousel mi nejvic sedi modely od Foxu, ale i ty levnejsi (661 Comp, Polednik) jsou OK. Vydrzi vsechny tak stejne, jde jen o to vybrat si, co ti sedi, jak se ti to libi a kolik za to chces utratit.

      0 0
    • Pavlos  

      poledniky X-country daji se za ty prachy

      0 0
    • RomanH  

      Kratke Polednik X-Country s kevralovyma vyztuhama na dlani a kozenou vystuhou pres prsty – jsem s nima spokjenej. Zimni dlouhe – drive Adidas (dobre tak to –3), nyni OF3 – super i pri nizsich teplotach.

      0 0
      • Yann  

        Tyhle Poledniky jsou super, taky je mam. Nicmene s kevlarem je na modelech 2004 konec. Bavil jsem se chlapikem na stanku Polednika na SportPrague a ten mi rikal, ze prodejci maji na kramech problem vysvetlit lidem, ze ten kevlar je dobry. Pry to je tvrde, skrabe to a tak. No a proto letosni modely jsou bez nej. Tak jsem mu rekl, bez kevlaru mu na ne kaslu. At si to prebere. Byl to pan Polednik? A co na to Jan Tleskac?

        0 0
        • fousek  

          Muze mi nekdo vysvetlit kde se ten kevlar v ty rukavici vyskytuje? Mam je a docela i deravy, ale ze bych ho tam nekde zahlid…

          0 0
          • RomanH  

            Mas asi uz novej model bez. Je to nasito zvenku na dlani pod palcem.

            0 0
    • MARIN  

      Dlouhe AXO Sprinter a chystam se koupit SPECIALIZED Team XC nebo BG Ridge

      0 0
    • Daf  

      Ja pouzivam kratke Louis Garneau X-GEL. Perfektne mi sedi jsou dobre odvetrane a maji supr design.

      0 0
      • Luka  

        Mám jak krátko(s/p)rstou verzi tak i podzimni lehke dlouhoprste od LG a naprosta spokojenost. naprosto perfektni strih, presne na moje hubeny ruce… XS velikost :)

        0 0
    • Staenly  

      Ja mam kratkoprsty od senzoru, vcelku spokojenost, akorat uz nejsou zas az tak pohodlny jako driv…

      0 0
    • jeniik  

      FOX Sidewinder, celoprste. Bezvadne vetraji a jsou velmi prijemne.

      0 0
    • blue  

      FOX SideWinder

      perfektne sedi, ani v lete mi v nich neni vedro a navic sem si je nechal privezt za polovicni cenu, nez se tady prodavaj, skoda, ze uz dosluhujou :-(

      zasadne uz pouze dlouhy rukavice po cely rok :-)

      0 0
    • goofy  

      Abych nemusel zakladat novy thread, tak tenhle trosku vytahnu na svetlo bozi. Takze nevite kde by sly v Brne nebo Havirove a okoli sehnat nejake dlouho prste rukavice za rozumnou cenu (do 1000kc)? Ve vyberu mam Mace, Answer (Team/Edge), mozna i Progrip, nejake dalsi?

      0 0
    • termit  

      vozim dlouhy za kazdyho pocasi…Specialized BG cosi…po trech letech zacinaji ochazet, ale spokojenost…pujdu do nich znova…

      0 0
    • gummo  

      Rukavice jedine s dlouhejma prstama… kdyz spadnes neni nic horsiho nez mit sedreny konecky prstu… Ja mam answer vapor uz druhou sezonu a sem snima nadmiru spokojenej.. Takze jestli by se dali tedka jeste sehnat urcite doporucuju..

      0 0
    • Meesha  

      cely dlouhy Northwave Skeleton

      0 0
      • Toams  

        jo, tie som si skusal a padli mi dost dobre na ruku (dlha – uzka:-), len mi vadili tie biele pogumovania a strih pri malicku nejak nesedel … tak som vzal na vyskusanie Mace MX Comp II, su sice trochu sirsie, ale este v norme

        0 0
    • poiko  

      Teď už jenom dlouhoprstý Fox Sidewinder. Dřív krátkoprstý Polednik (dost se pářou, ale jinak ok)

      0 0
    • VencaV1  

      Dlouhoprsty FOX Side Winder.

      0 0
    • ddd - andy  

      Na biku jenom dlouhoprsty a v lete na silnicce nic. Answer, LG, FOX, DaKine… Je jedno co vozis – vydrzej sezonu max sezonu a pul. Pro me je dulezity aby dobre vetraly (nejlepsi byli FOX – ale pozor na model) a meli plasty na prstech proti trnum. Dlan neresim. Nicmene rozhodujici faktor je barva.. bilo-cerno-cervena.. :-)

      0 0
    • RUR  

      Dlouhé Lake Airprene. Jsou fajn, ale mám pocit,že trochu rasí gripy ( WTB dual comp. cca 1500 km a na odpis)

      0 0
    • Manas  

      Dlouhe prsty – Polednik, jiz 4 roky ty same. Neuveritelna vydrz.

      0 0
      • divinol  

        Včera jsem koupil dlouhoprsté Specialized Team XC Long-Glove tak se uvidí.....mají na prstech z vrchní strany takovou síťovinu tak by mohly dobře větrat…

        0 0
    • HonzaV  

      Kratky – Polednik X-Country – spokojenost Dlouhy – Answer – v pohode

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.