• Guns

    Nazdárek,chci se vás zeptat jak je to s trasama pro bike na Praze 9 Prosek Kobylisy atd. Mám se stěhovat z Krkonoš právě sem…takže jak jistě víte pro bikera dost drastická změna. Mnohokrát díky za vaše odpovědi

    0 0
    • jecnak  

      Moc tu toho neni – strane kolem Vltavy, Dablicky, Cimicky haj, Drahanske udoli, Vetrusicka Rokle. Pak uz jen na druhe strane Vltavy Sarka a Kozi Hrbety.

      Podstatne lepsi je jih Prahy. Sever je spis na silnicku, jelikoz je tu spousty celkem malo vyuzivanych silnic (s docela slusnym asfaltem).

      Se kdyztak ozvi az tu budes, ja bydlim taky na severu, tak tu obcas jezdim a tyhle mista znam.

      0 0
      • Alesh  

        Parada, tak to ja bych se pridal :-) Od lonsky zimy obyvam Strizkofff a zmapovany a musim uznat, ze JIH je bajkerum daleko zaslibenejsi. Ovsem jezdit se da i tady, ovsem v na urovni jen kolem ty Vltavy (pridam jeste Drahanskou rokli).

        0 0
      • Manas  

        Hehe, ja ted bydlim na zastavce Libenska – kousek od Lidlu u blazince … tak kdyby ste neco planovali : ICQ: 84303439. Nemam ted najezdeno, takze maximalne vylety 30 – 40km :-/

        0 0
      • Martin  

        Tak nevím, přestěhoval jsem se do Bohnic třeba taky právě proto, že se tu na kole jezdí moc pěkně. Třeba naše loňská vyjíždka:-) Prostě – mraky nejen cestiček od Vltavy nahoru. Ad. silnice – nevím, nemám.

        0 0
      • Luka  

        Co je na jihu prahy tak bezva? Tady z haju mame jen par moznosti: na sazavu, do zahoran, pripadne pokroutit se na hrbolech u Psar… a to jsou vsechno vylety na vic nez 100km, to se po praci davat neda… snad jen projet se na tocnou a modranskou rokli zpet, ale jinak nic moc.

        Nemate nekdo tipy na okoli Hostivare a Jizniho Mesta? Dikes. Stehujeme se tam pristi tyden.

        0 0
        • Manas  

          To je prave tam kde se da dost jezdit :-)

          0 0
        • fil  

          Ja zase tolik nechrtim, ikdyž rád bych, ale dá se do 1/ Voděrádských bučin (za Říčanama) 2/ dorazit k Točný a vyzkoušet si hrubárnu popsanou zde http://www.bike-forum.cz/forum/trasy.php?… na tomhle strašně trpím, ale líbí se mi to) , ale to nejspíš budeš znát?!? 3/ No anebeo u Stříbrný Skalice (Sázava) jsou taky kopečky, ale to je celkem pruda tam dojet, bikovat a pak 50Km zpátky :O( PIC

          0 0
          • Luka  

            A to je prave ono, nez se nekam dopachtim, je to 50 jak vysity a pak rychle zpatky nez dojdou sily…

            To co popisoval blacky jsem jeste nejela, tak vykousime. Diky :)

            0 0
      • Eila  

        hele a na tu silnicku hod najeky trasy, od zari ji tu budu konecne mit tak at aspon mam kam jezdit

        0 0
    • BB  

      taky bydlim na sever a co jezdim jsem popsal na http://www.sweb/monolink sever Prahy neni tak tragickej, jak si spousta lidi mysli, uz vubec nemluvim, ze se da dostat (lepsi popojet autem) az na Kokorinsko. Luzicky hory cca 1.30 autem.

      0 0
    • climber  

      Tak to je mi tě líto, před 3/4 rokem jsem zažil podobnej civilizační šok když jsem se přestěhoval do Prahy z Malý Fatry. Ale už si zvykám. Řeším to tak, že naložím oře do auta a popojedu na Brdy, Křivoklátsko…

      0 0
      • Toams  

        Hmm, tak ja som sa prestahoval z Blavy do Prahy a vobec tu nic nepoznam … v Blave bolo mnozstvo variant … ziletkou az do Gabcikova po paradnej „hradzi“ alebo Karpaty na mtb/enduro/fr … a vcul nic, akurat som videl v Bohnicich bikrosku …

        0 0
        • Manas  

          Ktera je moooc dobra. Pokud si nekde odtamtud tak muzeme poskakat :-)

          0 0
          • wroum  

            Hele kdyz uz si se pristehoval do civilizace, tak co jit nekdy zaskakat? tocna? repy? dropik na petrine? prokopak? hostik?

            0 0
            • Manas  

              Desne rad, akorat jsem ted byl dlouho out kvuli Spindlu. Jen jsem limitovanej casem .. z bytu se vyhrabnu nejdriv v 17:45 .. coz me v dosahu trochu limituje ;-)

              0 0
              • wroum  

                a vikendy? ja se pres tyden na bika taky moc nedostanu a kdyz tak se du jenom projet. jinak ja klidne dorazim do bohnic az bude lepsejsi pocasko.

                0 0
                • Manas  

                  Ok hodime si echo. Jen mi napis nekde svoje cislo, 731624170 cislo me zbrusu nove :-)

                  0 0
          • Toams  

            nooo, odtial nie som (Holesky) a bikrosky tiez moc nemusim (nemam prijemne spomienky na jeden dvojak), aj ked asi skusim odtestovat staro-noveho bika, co vydrzi (resp. co vydrzim ja:-) takze tak pomalicky by som to mozno skusil a rozne rozumy pochytal …

            0 0
    • Juran  

      Da se jezdit i ve vysocanech: treba docela dobra trasa: vitkov – balkan – tresnovka – hloubetinskej rybnik – pak kolem Rokytky do Libne – kolem vltavy k Zoo a pres Stromovku zpatky. (tak 25km) vdecny je to i v Hrdlorezich a mezi Kyjema a Cernakem. urcite bych to preferoval pred jihem :)

      0 0
    • crom  

      z libne vzdy mizim smer kobylisy a ven,ale kdyz clovek jezdi casteji,tak uz by pak smer drahanske udoli,kralupy,o­kor,sarka.koje­tice,kly,melnik­.rip…mohl jezdit po slepu,budu asi muset jezdic vic metrem na jih:-))ale na odpoledni vyjizku to staci

      0 0
    • Manas  

      Dneska pred sestou jdu na kolo, asi projedu jak to vypada v Dablicaku + Cimicaku. Poznate me snadno – oblecenej jak dement a jizdni styl „prase“ :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.