• Jester

    Neslo by neco udelat s odsazovanim prispevku? Viz tema „vidlice-vyber“. Prispevky od urovne (nevimkolikvejs) jsou uz spatne citelne. To jest dat napriklad maximalni uroven tak, aby na strance este bylo treba 25% mista a na tuto hranici by byly odsazovany i hloubeji zanorene prispevky. Tim by sice nebylo videt, kdo reagoval na jaky prispevek, ale zase by se zvysila citelnost.

    0 0
    • Gumicuk  

      Ja bych mel jeste jednu prozbicku… Nedala by se zmenit barva takoveho toho svisleho posouvace textu? On ma dost nevyraznou barvu, takze dost spliva s pozadim a kdyz je hodne odpovedi tak je docela problem ho najit najit. Dikes

      0 0
      • admin  

        Odsazeni, koukam na to musim neco vymyslet.

        Lista ok zmenim

        0 0
        • jakub  

          to Vase forum mne zacina bavit (-: — vazne je goood, asi si zvyknu

          0 0
    • Palo TT  

      Myslim si, ze celkom vhodne by bolo na stranke FORUM vyhodit lavy stlpec s anketou a reklamami.(„lef­tblock“). Ziskal by sa tym priestor pre prispevky a ich strukturovanie.

      0 0
      • Mamut  

        Alebo ho hodit napravo, ale vyuzit aj priestor pod nim. Zvacsa tych reklam nie je tolko, takze nez sa dostane diskusi az ku okraju, tak reklamy uz skoncia o stranu vyssie.

        0 0
        • Palo TT  

          Zda sa, ze admin nas ignoruje. Mohol by sa k tomu vyjadrit. Mamutov navrh je sa mi tiez pozdava.

          0 0
          • admin  

            upravil jsem forum aby na vsechny prispevky bylo dost mista, myslim ze je to zatim dostacujici viz „vidlice-vyber“.

            Pokud se to bude zdat jako zcela nevyhovujici, promyslim dalsi zmeny.

            0 0
            • Palo TT  

              Neignoruje :) Netvrdim, ze je to zcela nevyhovujuce ,ale napr. pri rozliseni 800×600 je zbytocne nevyuzita takmer 1/4 obrazovky.

              0 0
    • admin  

      tak sem to trochu postelil je to tak lepsi?

      0 0
    • Žanek  

      Tohle fórum je fakt good. Navrhoval bych přidat rubriku „Trasy“ Předstanuju si to tak, že by tam každej, kdo chce zadal popis tras, který jel a líbily se mu. Samozřejmě aby to bylo tříděný podle oblastí nebo krajů…Hlavní přínos bych viděl v tom, že kdybych jel někam, kde jsem ještě nebyl tak bych si tady prostě našel tipy na vyjížďku v dané oblasti. Popřemýšlej o tom…

      0 0
      • admin  

        uz se to tu resilo.

        Pokud udelas nejaky trasy popis foto … tak me to posli rad to nahodim na B-F.

        0 0
    • blue  

      admine, v hodne rozvetvenych diskuzich (konkretne vidlice-vyber)se ti to nejak „rozbilo“ (Mozilla 1.5, WinXP, 1600×1200)

      http://volny.cz/…screen01.png http://volny.cz/…screen02.png http://volny.cz/…screen03.png http://volny.cz/…screen04.png

      0 0
      • admin  

        Dekuji za info uz by to melo byt OK ja to v mozille vidim v pohode prosim zkoukni to pripadne me napis mailem,ICQ.

        0 0
    • saddik  

      Možná míjím nějaké vlákno, kde se to řešilo, ale všiml jsem si, že když doscrolluju na konec nějaké stránky na fóru, za chvíli se mi na konci otevře jiné vlákno (nevím podle jakého klíče) a takhle můžu scrollovat do haleluja.

      1. Co je to za haluz?
      2. Je to schvalne?
      0 0
      • Smazaný účet  

        To abys neupadl do letargie;)

        0 0
      • black.horse  

        Jo, mě se to děje taky… to je transdimenziální propojení vesmírů :-)

        0 0
        • Petr L2  

          To je pouze past na ty co nevědí kde mají končit a zbytečně lezou dál :-)

          0 0
      • AussigBiker  

        Mobil, nebo PC? Ma mobilu bys mohl onylem tupnout na odkaz ze seznamu podobnych temat. Mi se to nikdy nestalo, asi je tu par vyvolenejch :)

        0 0
        • novas752  

          Na PC v chromu to tak je, dojedes uplne dolu na stranku a po chvili se otevre jina, ale nikdy se mi to „omylem“ nestalo, zjistil jsem to az ted. Ted zkousim v Mozzile a tady to nejde.

          0 0
          • kyl  

            V Chrome mi nic takového nedělá.

            0 0
            • novas752  

              Me uz taky ne, asi to opravili.

              0 0
              • kyl  

                Asi se toho opravilo víc.Když jsem klikl na Reagovat,otevřeli se mi dvě okna,při kliknutí na Zpět mě to často zavřelo prohlížeč.

                0 0
      • black.horse  

        Admin to už opravil (teda pro Mozzzzziiiiillllu­uu, jinde jsem nezkoušel) :-) (psal jsem mu mail, nevím zda to tady stihl číst)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.