• oggy

    tak jsem si postavil novy kolo puvodne jsem chtel lepsi ale dluzim mlady z lonska dovolenou a tohle me prislo na cca13185 tak se musim pochlubit (az na tu vidli byla dohromady s ramem)

    ram apache hawk 05 vidle axon e-lo 04 dohromady –6500 kliky lx 05 2990 kola naby deore rafky el-nino –1100 saltr sram 5.0 –250 retez hg 53 –300 kazeta sram 850–270 razeni sram5.0–400 smyk 7.0–300 hlav sl no name cartrige system-250 predstavec rohy ridika kore (starsi)-300 sedlovka zoom sedlo san marco-400 plast michelin +rubena acris (starsi) 0 lanka a bovdeny 85

    0 0
    • gobike  

      A co brzdy?

      0 0
    • Martyss  

      Možná blbej dotaz, ale HG53 je řetěz na devítku, ne?

      0 0
      • oggy  

        taky josu to 9 kliky zjistil jsem ze retez na 8 zvoni o nejvetsi prevodnik

        0 0
        • Martyss  

          Tak v tom případě bych rovnou zainvestoval do devítkové kazety…

          0 0
          • oggy  

            problem je v tom ze mam 8 razeni a na 8 kazetu to chodi zatim pekne a dalsi do ceho chci investovat je jina vidle

            0 0
            • Martyss  

              Aha…promiň nevšimnul jsem si, že už to máš doma. Předpokládal jsem, že teprve ladíš konfiguraci.

              0 0
              • oggy  

                9 by urcite byla lepsi ale mel jsem fakt omezenej rozpocet

                0 0
                • Martyss  

                  nic proti, ale pokud máš omezenej rozpočet, tak nemusíš kupovat LX kliky

                  0 0
                • TinkTink  

                  Si nemyslim, ze by 9 byla lepsi…ale to je na delsi diskuzi…na tydle penize je lepsi 8.

                  0 0
                  • Martyss  

                    Osobně jsem za nejvěší výhody osmičky považoval širší a trošku levnější řetěz, ale tahle výhoda v tomto případě padá a navíc si myslim, že 34 zubé kolečko se může občas ve výjezdu hodit.

                    0 0
                    • TinkTink  

                      Za nejvetsi vyhodu osmicky povazuju vetsi roztece pastorku…lepsi odolnosti proti bahnu, snehu a podobnym bordelum.

                      0 0
              • oggy  

                mimochodem k ty vidli bud je moc tvrda nebo se nestiha vracet a kope asi to neumim naladit

                0 0
    • wbiker  

      Jen se chci zeptat, kde maj takhle dobrý ceny, třeba ty kola, nějak se do toho pořád nemůžu vejít. Je to z bazaru?

      0 0
      • oggy  

        promin vcera jsem uz nemoh bejt na netu vesmes mam vsechny veci od jednoho typka rovnou ze skladu a ty kola mu zbyli po vylepseni jinyho kola ale ram sezenes za 4000v pohode

        0 0
    • McBlacky  

      dobrej základ, při slušný fyzičce se na tom dá i závodit. Akorát já bych šel do nějakých lepších ráfků.

      0 0
      • oggy  

        zavodit asi ne jestli najedu 4500 rocne (loni)nemam na to bohuzel tolik casu a vetsinu najezdim na favoritu stejne

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.