• Tubby

    Zdravím, vozíte někdo náhradní duši v podsedlovce? Máte na to nějaký obal? Sáček se trhá, olepení páskou je pak zážitkem na odmotání a jen tak se duše zničí o nářadí. Normálně ji vozím v batohu, ale někdy chci vyjet jen tak a při mé smůle vždy píchnu. Poradíte nějaký způsob?

    0 0
    • kovar  

      v PE potravinovém pytlíku a to vše ještě v textilním obalu. PAk klidně takto zabezpečená duše může sebou i trochu házat při jízdě na karpatském kamení, a neprošoupe se.

      0 0
    • JMT  

      vozim to zabaleny v dzinovine, nebo v naky jiny pevny latce, ktera se da v pripade problemu pouzit pro podlozeni prorizleho plaste

      0 0
    • JJ  

      A co dat do obalu naradi? Mam streceny multiklic v kusu stary silnicni duse a nahradni dusi sem nikdy neprodrel

      0 0
      • RomanH  

        Ono se to casem prosoupe i tak – staci pisecek a pohyb sten.

        0 0
        • JJ  

          Tak to me za 3 roky ani jednou, ale nevozim ultralight duse a hlavne je podsedlovka plna, takze se tam nema co pohybovat

          0 0
    • Feďa  

      Duši,imbusy a montpáky vozím v malý taštičce resp. obalu od fo?áku. Rozměrově to je o trošku větší než duše, zapíná se na suchý zip, drží tvar i obsah.

      0 0
    • JFB  

      taky spis obalim (oddelim) ty ostastni veci v tasticce, nez balit dusi. ale zacnu o tom premyslet:-)

      0 0
    • Santus  

      Lehkou dusi omotam do prumyslove (potravinarske) folie, ma to i tu vyhodu, ze se to o neco zmensi, vozim tak i v podsedlovce zamotanou tenkou plastenku. Jednou za cas to ale chce obnovit.

      0 0
      • hydrant  

        to obnovíš vždycky, když klovneš :-)

        0 0
        • Santus  

          Cece ani ne, ja vozim i lepeni a vetsinou pokud jedu sam nebo z nechrtama, tak lepim a dusu si setrim.:)

          0 0
          • hydrant  

            já vždycky lepím až doma ve sterilním prostředí :-) , někde u příkopa by se mi to určitě odlepovalo

            0 0
            • djano  

              Mne sa este zaplata neodlepila. Radsej lepim – aj tak musim prezerat plast, ci tam nie je nieco zabodnute, najrychlejsie to mam ked najdem dieru v dusi a samotne lepenie je zalezitost 3–4 minut.

              0 0
    • Garyk  

      Mně se nejvíc osvědčila pevná plastová krabička od Maxi Kinder vejce. Duše ji dokonale vyplní a je chráněná proti prodření. A ta čokoláda taky není k zahození :–) Špatná zpráva je, že Maxi Kinder bývá k sehnání pouze před Velikonocemi…

      0 0
    • jonti  

      ja ju vozim len tak, posledlovka author, jedna z tych mensich, mam tam iba tu dusu a patku imbus, nic ine mi obycajne netreba, takze sa ta dusa neposkodi.

      0 0
      • pavelr  

        aby ses nedivil

        0 0
        • wbiker  

          Vozím to úplně stejně, akorát mám nářadí v ustřižené duši a nikdy se mi nestalo,, že bych prodřel duši uvnitř v brašně.

          0 0
    • Paja  

      Zamotane v pevnejsim igelitovem pytliku, takze dusi chrani min. 2 vrstvy.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.