• Radula

    Zdravím pánové, bohužel jsem se stal dalším z řady majitelů prasklého rámu Fuel. Nemá zde někdo zkušenost s reklamací? Hlavně by mě zajímala rychlost a přístup Brettonu. Předem díky za odpovědi

    0 0
    • BB  

      znamemu praskla dvakrat zadni stavba a moc si liboval, protoze nakonec mu dali ram nejvyssi rady s karbonovou zadni stavbou. Perfektni doporuceni, co ?

      0 0
    • morgoth1  

      S Brettonem mam nejlepsi zkusenosti – nemas se ceho bat

      0 0
    • biker.rm  

      Co se týče Brettonu, tak jsem zvědavý jak dopadneš. Já jsem reklamoval netěsnost bezdušových zapletených kol Bontrager race tubeless a dopadl jsem špatně. Bylo mi zděleno, že kolo Trek 8500 bylo dodáno sice se zapletenými koly, které jsou určené pro bezdušové pláště, ale kolo bylo od dovozce dodáno s dušemi a tudíž nic reklamovat nebudou. Přeju ti hodně zdaru při raklamaci a doufám, že budeš úspěšnější.

      0 0
    • MartinXC  

      Reklamoval jsem rám (ne Trek) přes prodejce, bylo to na výměnu, reakce cca 6 týdnů až do doručení nového kousku do ruky.

      0 0
    • kpitti  

      Reklamoval jsem vloni Sugar4 a Bretton byl super, pokud mas doklady v poradku myslim ze budes spokojenej. Jezis uz je to rok… .

      0 0
    • BlickM  

      No, už to tu psal bb. Možná máme stejnýho známýho… Nejlepší zkušenost.

      0 0
    • Meesha  

      Me prasknul na podzim model 01 a reklamace v poho. Kde ti prasknul?

      0 0
      • Radula  

        Mam taky model 01 a myslim, ze ty praskaji jen na jednom miste :-) Kousek nad uchycenim presmyku. Jakej ram jsi dostal? Stejnou (cernou) 90-tku?

        0 0
        • Meesha  

          Ne, prasknul mi na podzim a dostal sem 03. Ted nejspis dostanes 04. Myslim, ze ten design je rok od roku horsi, ale zase si polepsis o material (ZR9000). Prej by mel s tlumicem vazit asi 2,05kg. Ale ten cernej byl stejne nejhezci…

          0 0
          • Radula  

            Plne s Tebou souhlasim, ze design je horsi a horsi, ale v roce 2004 to mozna uz Treku doslo a letosni 95-ka vypada opet krasne :-) (na cerne se toho moc pokazit neda :-) Doufam, ze by mi Bretton tu 95-ku dat mohl, protoze mam kolo ladeny do cerno-cervene a dostat letosni 90-ku (modrou), tak bych z toho moc na vetvi nebyl :-)

            0 0
            • Meesha  

              Ja to mel taky do cerno-cervena. Ta 95tka de a pak ty carbonovy, ale letos od 95tky niz je to dost tragedie.

              0 0
              • Radula  

                No uvidim co na to dovozce, myslim, ze mu muze byt celkem jedno, jestli mi da 95-ku nebo 90-ku, protoze aspon co jsem se dival, tak ramy se lisi jen barvou. Jinak ten carbonovej Fuel by me ani moc nelakal, i na odpruzene „hline“ mam komfortu plno :-)

                0 0
          • lubos  

            I s tlumicem 2.05kg ? Hmm, no to dost pochybuju.

            0 0
    • jeniik  

      Na reklamaci maji 30 dni. Pokud do te doby nejsou schopni dodat opraveny nebo novy vyrobek, pripadne se s tebou nedomluvi na jinem reseni reklamace mas pravo na vraceni penez. A to na plnou sumu, kterou jsi za kolo/ram zaplatil. Pokud jim odsouhlasis prodlouzeni lhuty (staci ustne) sam se tohoto prava vzdavas. Proto doporucuju uvazovat dopredu, jestli se ti sestitydenni cekani na ram vyplati a jestli neni lepsi vzit si penize a koupit si novy (s novou zarukou)

      0 0
      • TinkTink  

        …nebo zamitnout reklamaci…

        0 0
        • jeniik  

          to nemuzou, protoze by ti museli dat zpatky reklamovanou vec, cehoz nejsou schopni, pac si ji pan dovozce v centrale posuzuje… ;-)

          0 0
      • Radula  

        Diky za radu, ale muj oblibeny obchod mi vysel tak vstric (nahradnim ramem), ze jim nemuzu udelat to, abych si nechal vratit penize. Takze se ted prohanim na HT Meride a je to zase trosku (snad na chvilku) neco jinaciho :-)

        0 0
        • jeniik  

          Jiste, pokud jsi ochoten cekat, tak neni co resit. Ja se jen snazil naznacit, ze pokud se k tobe obchodnik chova hnusne, tak ze ty mas tu samou moznost ;-)

          0 0
          • Radula  

            Jo, jo, diky za radu. Akorat muj obchodnik je fakt solidni. Uvidim jakej bude dovozce :-)

            0 0
          • Char  

            Tahle moznost je ciste teoreticka nedavno sem to zkousel docela drsne pri reklamaci v alpinusu a ty svine se mi jenom vysmali… nemuzes je nijak donutit aby tipo nesplneni te 30 denni lhuty vratili penize a soudit by ses asi nechtel dyz ti de o cas :-(

            0 0
            • jeniik  

              Zavolej si na ceskou obchodni inspekci, rekni jim jaky mas problem, dojednej s nimi inspekci u toho svyho prodejce, zajdi tam s nima a on ti radsi zaplati 30 000 na ruku, nez 100 000 COIce. Ale je pravda, ze pokud je obchodnik solidni, tak muj staci tou COIkou vyhrozovat ;-))

              0 0
    •  

      Ječňák je borec!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.