digitalni fotografie-vystava+fórum 7.6.2005

15 nepřečtených
  • vlk

    Zdar vyhrál jsem volnou bezplatnou vstupenku do salu 1 na Forum digitalni fotografie, ktere se kona 7.6.2005 v Prazskem kongresovem centru. Já tam bohužel nemohu jet, tak kdyby měl někdo zájem se tam zadara podívat, tak se mi co nejdříve ozvěte a já Vám pošlu příslušné záležitosti na získání bezpatně vstupenky.Samoz­řejmě mám jen 1.

    Forum digitalni fotografie (www.digiforum.cz) predstavuje nejrozsahlejsi vzdelavaci akci zamerenou na fotografii, spojenou s vystavou fotograficke techniky, poradanou v prvnim pololeti 2005. Na akci je pripraven bohaty prednaskovy program (mj. se akce ucastni fotograf Jan Saudek a rada dalsich osobnosti), fotovystava prezentujici pres 50 znacek fotoaparatu (celkem nekolik set modelu), atelierovy workshop, moznost vyhodne koupe fotograficke techniky a dalsi.

    0 0
    • Smazaný účet  

      analog photo rulz !!!! :-)))))))

      0 0
      • vlk  

        jestli chápu dobře, tak fotíš klasikou.No to není nic pro mne, Ono bych pak měl doma spoustu papíru :o)) a nebo bych si stejně musel koupit filmový skener.

        0 0
      • fousek  

        No rek bych ze tohle zvolani ma asi takovou hodnotu jako kdyby si rek vinil rulez, ale oboje neni pravda, staci se jen podivat na statistiky prodanych pristroju

        0 0
        • mar_tin1  

          viva la vinyl… cd is like bad acid, not for production or consumption… :-)

          0 0
        • Smazaný účet  

          vinil ale vopravdu rulezz :)))))

          jen tak mimochodem, co ma s rulezz spolecnyho statistika prodejnosti ?????????????­??????????????

          0 0
          • fousek  

            sem si myslel ze jako co je tedkons nejprodavanejsi tak je to automaticky rulez, ale asi sem si tento termin spatne vysvetloval, asi to znamnena to ze je to ve vsech parametrech prekonany, jen v jednom ne a pouziva to jen par lidi co si rikaji profici, neco jako HT u kol, s tim rozdilem ze HT nema zadne vyhody:-)

            0 0
            • Smazaný účet  

              ne, zase spatne :-) rulzz jeeeeeeeeeeeeeeeee od srdce :-) zadne vyhody/nevyho­dy/ceny/prodej­nosti/statisti­ky… todle ti je fuk :-)

              0 0
    • grafik  

      zkus vstupenku radeji udat na grafika.cz – tam ti utrhnou ruce ;)

      0 0
    • error  

      a já si jí koupil za 300, dneska nemám š?astný den

      0 0
      • vlk  

        já nakonec zjistil, že ji nabízeli, každému kdo hlasovalm v té anketě na diginefu zdarma.

        0 0
        • error  

          ne mě nenaštveš :-) já si jí objednal z netu přímo ze stránek no dostal jsem slevu 10% původní cena 350, tak to tam asi budu jediný platící účastník kámoš jí dostal protože má fo?ák olympus a ostatní jí dostanou za anketu, no ještě by mohli vyhlásit moje jméno na začátku aby se na mě mohli chodit lidi koukat jak jsem to udělal dobře

          0 0
          • vlk  

            no já neměl v úmyslu tě naštvat.Já jen, že jsem si myslel, že jsem poprvé v životě něco vyhrál a vlastně nevyhrál.Prý to tak bylo i loni, tak pokud půjdeš i příští rok, tak zkus příště hlasovat.

            0 0
            • error  

              je mi jasné, že jsi to tak nemyslel, to já jenom jak to může být komické objednat si lístky na stejném webu kde je rozdávají zadarmo

              0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce