• jakub

    mate nekdo zkusnosti s odpruzenyma sedlovkama, rad bych ji koupil totiz pro svoji skwaw ma mongoose nevman a ten je teda tvrdej jak prase

    0 0
    • fousac  

      1500km na crossu s odpruzenou sedlovkou absolutnenetu­simznacku a je to pohoda.. pod mym skoro metrakem sla nadoraz, ale i tak to utlumilo nektery neprijemny narazy… pro 60kg sqwav to musi bejt labuzo… :))) na druhou stranu, jenom sedlo udela taky hodne…

      0 0
    • kovar  

      mam

      0 0
    • Žanek  

      Máti má na krosovi nějakou "no Name"a teda nic moc. Myslím si, že kvalitní, široký, měkký sedlo promluví do pohodlí víc něž levná odpr. sedlovka. Ale u dražších kousků to může být jinak.

      0 0
      • kovar  

        jo, u drazsich kousku je to jinak.

        0 0
      • jakub  

        To je jasny, ale pro este lepcejsesessi komfort to moze byt goood

        0 0
      • RomanH  

        Nevím ,každá prdel je jiná, ale měkký sedlo nepovede k pohodlí, ale k vlkovi. Na delší švihy bych doporučoval kvalitní tvrdé sedlo s napřiklad titanovými pružinami, nebo s pružinami ukotvenými v elastomeru, případně s dírou (např. Fizik, Selle Itallie Max Flite Ti, Selle Itallie Max Flite Trans Am…). Byl bych opatrný taky u sedel s gelem – pot projde kůží sedla, ale kvůli gelovému polštáři nemá kam dál.

        0 0
        • jakub  

          to je vsechno pravda viim ale myslim ze pro dovrseni babskyho komfortu to bude ideal. ( nejlepsi je full to taky vim, ale ne za 15 000,–)

          0 0
          • RomanH  

            Jasně, já odpovídal Žankovi na to měkký sedlo

            0 0
            • jakub  

              HA uz to nebudu kourit sem nak mimo (((-:

              0 0
            • Žanek  

              Souhlasím s tebou, sám mám na obou kolech tvrdý úzký sedla. Pokud se ale jedná o kolo pro ženskou, která jedí spíš kratší trasy tak je podle mě lepší investovat, dejme tomu tisícovku, do pohodlnýho sedla než stejný peníze do sedlovky, která beztak nebude fungovat jak má. To je můj názor.

              0 0
    • plzakj  

      Pokrocily nejak zkusenosti?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.