• Extremist

    Dostali jsme 6 paru plastu Schwalbe RR Evolution a z toho nam cca po cca 400 km odesly 4 ks. Jednalo se vetsinou o roztrzeni plaste. Prisel nam jako velmi subtilni. Vzhledem k tomu, jak jej zde vsichni chvali nechapu vubec nic…

    0 0
    • Pekáček  

      To mě připadá jako kritiky na Pythony. Asi je to s nima stejný, specifický pláště pro určitou skupinu bikerů. Ale to co píšeš je stejnak síla. Jak se na nich jezdilo? Zrovna pláště na enduro to nejsou. Pro větší namáhání se hodí třeba Big Jim.

      0 0
    • biker007  

      sem je vozil loni celou sezonu ok Krale S. dale..(drasal, sudety, nejaky 50ty,cca 6 XC zavodu) + nejaky normalni vyjizdky.. a za celou dobu 1 defekt, ani zadny vetsi rizance na plasti. obul sem je i letos (ten samej par) a behem 3 zavodu 3× defekt (jednou hrebik, za to plaste nemuzou). takze je to mozna i spis o stesti..

      0 0
      • Marry  

        Měl jsem je loni. Přes dva kopce 1× defekt Malevil 3×…Kral Sumavy 2×…pak uz jsem je nechtel ani videt…jelikož měli najeto asi 300 km tak jsem je prodal …za pulku :) A ten dotyčný s?astlivec si je nemohl vynachvalit :)

        0 0
        • Lister  

          neboli jasný důlaz toho, že na vině byla technika jízdy…

          0 0
          • Daf  

            Pokud vim, tak mu stacilo vymenit plaste a bylo razem po defektech :)

            0 0
        • MARIN  

          …ten dotyčný s?astlivec si je nemohl vynachvalit :) – jsem to ja a chvalim je dal. Zatim jen jeden defekt – hrebik teda spis hrebicek

          0 0
    • wbiker  

      Co jezdíš? Jen tak pro zajímavost, a? vím, na co se tyhle pláště nehodí.

      0 0
      • sir_mike1  

        Mam uz Big Jimy. Ten prvni par mi vydrzel temer dve sezonu, asi pred dvema mesici sem si koupil opet pr. + zadni. Ten zadni uz mam skoro sjete=fakt to nechapu,jaktoze ten prvni vydrzel tak dloho a z tohodle se uz po dvou mesicich temer utrhavaji kousky gumy

        0 0
      • wbiker  

        Myslel jsem jaký styl jezdíš, podle nicku to asi XC nebude, že?

        0 0
    • myc  

      napis nejake detaily. Taky se je chystam poridit

      0 0
    • Jogador  

      Já ho včera na králi taky píchnul…

      0 0
    • sfinga  

      Pláště jsou dobrý s perfektním universálním vzorkem, jenže jsou nevhodné na težší terény, kde je ostré kamení atd, protože mají tenký bok a snadno se proříznou a lehce píchnou. Vzorek super, ale pláš? je to obecně na hovno :-)

      0 0
      • Pekáček  

        Tak proč sis ho kupoval když je nahovno? Si kup pancéřový gumy v Tesku a máš klid, hmotnost asi nebudeš řešit. A nebo ho soudíš aniž bys ho měl?

        0 0
        • Smazaný účet  

          No, sfinga je chrt jak komunista, esli se nemejlim. A esli se nemejlim tak Ralpha má na zadnim a na předním Fast Freda… ;o)

          0 0
        • JFB  

          no nevim, ale ja o spouste veci zjistim, ze jsou na hovno, az kdyz si je poridim…

          0 0
    • 2-czech  

      zatim nejakej ten maraton + par zavodu xterra a ani jeden defekt (tuk tuk), nemuzu si je vynachvalit…pro me jsou to ty nejlepsi plaste!

      0 0
    • Pavlos  

      Hele ja se snema taky nejak zvlast nemazu(RR 2,25 drat) foukam 35psi vazim 70–72 Kg takze s baglem a hadrama to bude nejakych 75 – 77 a mam na nich najeto 300km a ze by byly nejak opotrebovane to se rict neda.

      0 0
      • Pekáček  

        A už si zasmykoval na asfaltu? Viděl jsem drátovej na jednom místě úplně slick! Já jen přismýkl na terénu a je to na něm vidět. Ale jinak spokojenost.

        0 0
        • Pavlos  

          No jo zkousel ale pokud nemusim tak nesmykuju;) Co sem je nasadil tak se pokud mozno pohybuju v terenu ta guma je opravdu mekci nez na WTB Nanoraptorovi ale zase lip drzi a jede ze:)

          0 0
          • biker007  

            no a kdyz sme u toho nanoraptora tak znamej co ho vozi s ni mel defektu vic nez dost.. (dratena verze, normalni XC+maratony, zadne FR)

            0 0
    • Lister  

      Menší provokace :)

      Každý závodník ti řekne, že defekt není chyba materiálu ale jezdce…

      0 0
      • Pavlos  

        JJ ma cumet na cestu:D

        0 0
      • civetta  

        …nebo nekupovat RR's 8-))) Ja udelal loni UUUPLNE stejnou zkusenost – po 100 km dve diry skrz, a to zrovna pri mym nejoblibenejsim maratonu (Peklo severu – zadny DH/FR…), takze i ten druhej (zatim neposkozenej) sel z baraku – venoval jsem ho kamosovi. A od ty doby jen ziram na tu obecnou chvalu. Jo, je to o stesti, ale proc mu nejit naproti… Howgh!

        0 0
        • Lister  

          Já mám teda na nich jen 300 km (RR 2,25), ale naprosto bez problémů. Naposledy jsem píchnul někdy v roce 2001 – moje blbost, špatně jsem vyskočil na obrubník, od té doby nic. Užší gumy než 2,1 nejezdím, ty jsou vhodné tak na silnici :-)

          0 0
      • Stax  

        preco provokacia? nie som zavodnik a myslim si to iste… Ciastocna vynimka je defekt vdaka trnu. Ak pichnes o suter tak si ho mal bud obist alebo viac nafukat dusu…

        0 0
      • Extremist  

        Loni jsem vozil Nanoraptory Kevlar 1.85 a ani jeden defekt. Ralphy uz jsem vyhodil a nasadil opet NR. Myslim si, ze bude po problemu.

        0 0
    • fousac  

      se asi budete muset naucit jezdit… ;)))

      predni ralf – 3kkm a vypada jak novej zadni – jeden 2,5kkm, ted uz sem dal novej a taky v pohode..

      0 0
      • RapMan  

        moje rec, ja je mam kratce, zatim cca 650km a bez defektu, vlastne jeden jo, ale to byla moje blost, za to plast nemuze.

        0 0
    • JMT  

      ja je jezdil loni, v jednom brutal sjezdu sem ten zadni rozsek (cca 1,5cm-vypodlozil se ho a dojezdil este min 1500km) vydrzely mi min 2000 km a prisly mi dost dobry. Takze to svedci o jednom NAUCTE SE JEZDIT

      0 0
      • Extremist  

        NAUCTE SE JEZDIT: Spis si myslim, ze je rozdil, kdyz nekdo jede s rodinou na pohodovy vylet, nez kdyz jedes zavod, ve kterem bys chtel neco zajet…

        0 0
        • JMT  

          ja sice nejezdim na celnich pozicich maratonu, ale v mym profilu muzes jasne videt ze je mi devatenact, z cehoz plyne ze na pohodovy vylety s rodinou mam este cas :-) a nebo uz sou za mnou, s kopce jezdim jako prase a rozhodne nejezdim jenom po asfaltu, myslim si ze sem tem plastum daval loni takovej kotel, jako malokterej zavodnik…

          0 0
          • cabbage  

            myslim ze vetsina tvych vyjizdek rodinny charakter ma:))

            0 0
            • JMT  

              pockej, az budu mit mtb…

              0 0
              • JMT  

                jo a az budes jezdit na kolo a budou ti za to platit, tak zacni mit hlody…

                0 0
                • cabbage  

                  tnt nepatri do rodiny?:)

                  0 0
                  • JMT  

                    to mi deslo, sem myslel ze to je narazka na muj job… tnt do rodiny patri, ale rozhodne to neni clovek, ktrerej by delal rodinnou atmosferu pri vyjizdce…chrtice jedna :-D

                    0 0
                    • cabbage  

                      je pravda ze tvuj dzob ma spis charakter matersky skolky nez rodiny(tohle spojeni sis vymyslel ty:), ale kvuli tomu bych do tebe neryl:)

                      0 0
                    • biker007  

                      hele, musi bejt tezky prekousnout ze te o 3 roky mladsi segra ujede:)?

                      0 0
    • Dejv  

      Mám 2,25 Evolition a pravě na nich mám 1000, převážně lesní a polní cesty, 2 maratony – Mnichovice a Brdy a naprostá spokojenost s chováním.Bez defektu. Na kamenitém povrchu jsem s nima nejezdil.Foukám 2,5–3,2 bar dle předpokládané tra­sy.

      0 0
    • honzarb  

      kazdej plast lehce proriznes o ostrej kamen, ne jenom RR…

      0 0
      • Extremist  

        To mas pravdu, ale tenhle je fakt extremne tenky. Pri 2,1/470g se asi bohuzel musi nekde hodne usetrit. Mozna ze kdyby byly 1.9 pri stejne vaze, bylo by to mozna lepsi.

        0 0
        • Lister  

          nebo nasadit 2,25 a bojovat proti tomu větším objemem :-)

          0 0
        • honzarb  

          extreme tenky je Michelin Comp S Light, ten sem proriznul 3× za sebou ve stejny oblasti, pak jsem se poucil a nasadil jiny, Racing Ralphy 2.1 Evolutiony, takze jsem v podstate nepoucitelnej!:)

          0 0
      • cabbage  

        dovolil bych si nesouhlasit, nektere plaste sou k proriznuti mnohem nachylnejsi(FF)jine odlnejsi(moto­raptor, tioga extreme xc)nez RR.

        0 0
      • Pá-dlista1  

        ale no tak.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.