sobota 28.5. - bikovani v Kokorinsku

27 nepřečtených
  • jecnak

    Tak mame to po delsi dobe zase vetsi akci. Tentokrat bikovani v moc peknych terenech v Kokorinsku. Predbezne navrhuji sraz v 9:00 na Cernem Moste u KFC. Doprava odtamtud auty. Ja jsem schopen vzit tak 4 lidi (v nouzi by se tam jeden navic vesel).

    Program je asi takovy, ze bysme nechali auta nekde v Kokorinskem dole nebo v Harasove a odtamtud vyrazili. Nekde (treba v Raji) dame obed, pak zas nejaky bikovani a vecer navrat. Pojede se na pohodu, asi tak nejak jako pri prejezdu Brd, proste si budeme uzivat teren. Mate-li mapy vezmete s sebou.

    0 0
    • Daf  

      Skoda ze nejedete v nedeli :(

      0 0
    • cabbage  

      skoda ze nejedete az za tyden:-(

      0 0
    • Melnicak  

      jel bych taky ale nikde jsem v matičce stověžatý nesehnal patku přehazovačky prý jsou těžko k sehnání.Tak mi bike leží pořád u doktora.

      0 0
    • Peslezedirou  

      Pokud by to šlo a bylo u někoho místo, tak bych se připojil. Bohužel nemám auto :o(

      0 0
    • fousac  

      na 95% jedu, tak mi drz flek…

      0 0
    • JMT  

      du do toho ! jede i segra a vezem si ****** vlastnim, muzem vzit este 2 lidi (hlaste se) v 9 budem u kfc…

      0 0
      • Bee  

        Já bych jela určitě taky, nikdy jsem tam nebyla a bude pěkný počasí!Pokud mě teda s sebou vezmete:-)

        0 0
    • jecnak  

      Tak vzhledem k pocasi bych si s sebou vzal plavky. Kokorinsky dul je sice o dost chladnejsi nez okoli, ale stejne… Stavil bych se asi v Harasove, nebo ve Msene.

      V sobotu bude skoro jasno.
      Noční teploty 16 až 12°C
      Denní teploty 28 až 32°C
      Jižní vítr 1–4 m/s

      0 0
    • jecnak  

      Jo lidi kdo chce jet, tak to sem pls napiste at vime kolik ma jet aut.

      Zatim: Fousac, ja, Peslezedirou a jeste jeden clovek = jedno auto

      JMT, TNT = jedno auto

      takze zatim 2 auta, 2 mista volna u JMT

      0 0
    • JMT  

      Bohuzel, jmt a tnt nejede, timto se omlouvam jestli semnou nekdo chtel jet

      0 0
      • jecnak  

        Njn, tak timto to vypada, ze se na to vykaslu asi taky, samotnymu se mi tam jet nechce.

        0 0
        • McBlacky  

          :) hele tak jidny mě taky sere že ted nejedu :) co ten víkend po xc ve Mšenu? a nebo přespíme u Mšena a dáme to v neděli…

          0 0
        • Gung-Ho  

          Jindy bych se taky přidal, ale teď po tom co sem byl tak nachcípanej sem si netroufal.

          0 0
      • JMT  

        nako nemam auto (hlavne benzin)… ale az bude full a auto, tak bych tam moc rad…

        0 0
    • jecnak  

      Takze pro vsechny – tenhle vikend se na to pece. Bude s pojede 12.6. a spoji se to se zavody ve Msenu nebo nekdy pozdeji.

      0 0
    • Peslezedirou  

      Čusík, tak to je docela škoda, že to padlo. Nechcete místo toho dát nějaké bajkování v sobotu kolem Prahy?

      0 0
      • Bee  

        Jede se na Sedlčansko, sraz je v 11 v Davli.Mě to taky dost štve, že z toho sešlo, ale co se dá dělat…Pojedem někdy jindy:-)

        0 0
      • fousac  

        mas emil..

        0 0
      • Peslezedirou  

        Sedlčansko? Přemýšlím jak se dopravit do Davle asi vlakem? Nechce se mi jet po strakonický :o( Ta vyjíždka je doufám terénem nebo se jede po silnici?

        0 0
        • Bee  

          To já vůbec nevim, jak to tam vypadá, já tam nikdy nebyla. To se zeptej JMT, ten to organizuje. Do Davle se dá jet ze Zbraslavi i po levym břehu a jedeš spíš po menších silnicích směrem do Vranýho nad Vltavou atd. a po nějaký Strakonický vůbec jezdit nemusíš…

          0 0
      • Peslezedirou  

        Sorry Bee, nakonec pojedu s Fousáčem. Pro mě je Davle malinko z ruky. Každopádně si to užijte......

        0 0
        • Bee  

          V poho, třeba nakonec pojedem s váma, to se ještě uvidí.Máte teda sraz v 11 pod barandákem, že jo?

          0 0
        • Peslezedirou  

          Ježiš, to je zmatek :o) Sraz by měl být v 11 pod Baranďákem Fousáč ještě upřesní......

          0 0
      • jecnak  

        Se pridej v nedeli: http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.