rezat ci nerezat krk vydle???kolik nechat spaceru?

33 nepřečtených
  • shooter

    kolik nechat spaceru pri rezani vydle???a jak rezat?dik

    0 0
    • pegal  

      Jak Ti to bude vyhovovat a aby ti tam sli krouzky akorat.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Já už se na to nemůžu dívat. Neber to osobně. VIDLE, VIDLICE, VIDLIČKA, VIDLÁK! cifix.

      0 0
      • shooter  

        omlouvam se jiz jsem zminoval ze nejsem cistokrevny cech

        0 0
        • lubos  

          Ostravak ?

          0 0
          • shooter  

            ne cechamerican

            0 0
            • speedy gonzales  

              tak abych to shrnul:

              na bajkera mas moc debilni otazky na cechoamericana si moc velky hulvat na otce si moc velka naivka

              nejak nevim kam te zaradit…mozna 12–14 (vekove, mozna i inteligencne) ale jinak proti tobe v podstate nic nemam

              0 0
              • vili  

                mne tema dotazama dost pripomina jednu malinkatou potvoru z pekla, ktera tady taky zakladala jeden thread za druhym, ale ted nejak utichla…:-)

                0 0
                • Pekáček  

                  Zrovna ta se pokoušela dostat ke mě na ICQ, když jsem viděl co píše tady na B-F, hned jsem jí vystrnadil krucifixem :o))) Utichla? Že by reinkarnovala?

                  0 0
          • Andrzej  

            nechci vyvolat nejakou hadku :) , ale prave lidi z polskeho prihranici maji diky polstine dobry cit pro tvrde a mekke i

            0 0
          • ota  

            to Luboš:miluju ten pohotové lingvistické pravidlo"mizerná čeština rovná se Ostrava".není to tu prvně. .jenže zde se jaksi nepoužívá v čechách (potažmo Americe) „y“ tak často("hlavovýmu-hlavovému).ač se tu krátí a používá kuriozní slovník,paradoxně tu spisovná čeština až tak naprdel nedostává.tolik na ostravskou notečku :-)

            0 0
            • ota  

              pardon,já zbrkle reagoval na Luboše a krajané už „špinavou“ práci odvedli.tak to vypadá,že jsem objevil ameriku .ale jinak „i,y“-souhlas :-)

              0 0
            • ota  

              pardon,já zbrkle reagoval na Luboše a krajané už „špinavou“ práci odvedli.tak to vypadá,že jsem objevil ameriku .ale jinak „i,y“-souhlas :-)

              0 0
        • gummo  

          ses cistokrevnej blazen!!!!!! nechapu ze ti to furt lidi zerou!!!!! rikal sem ze si to budu nechavat prosebe ale todle fakt nejde! najdi si jinou zabavu!

          0 0
    • pegal  

      Ses rekordman, mas na strance 8 pryspevku :) )jestly jsem nejakej neprehlydl :))

      0 0
      • Meesha  

        ted sem to chtel rict… Pripada mi to jak soutez, kdo zalozi vic nesmyslnejsich prispevku!

        0 0
        • Smazaný účet  

          se nudi no :-)

          0 0
        • cabbage  

          tak jdem soutezit s nim. je tu spousta threadu co by si zaslouzili odchod do historie:))

          0 0
          • zapet  

            Akorat jste mu rekli jak se ma co psat,ale nerekli jste mu jestli muze dat predstavec primo na hlavove slozeni,a nebo tam musi byt aspon jeden krouzek.Docela by me to take zajimalo.

            0 0
            • cabbage  

              videl sem i bez krouzku, ale jestli ma negativni sklon predstavce a ihs tak jeden krouzek mozna bude potreba aby se tam predstavec vubec vesel.

              0 0
            • speedy gonzales  

              bez krouzku je normalni..videl sem kol bez nich spoustu.moje taky

              0 0
            • Meesha  

              usetris tim par gramu, ale je to pomerne neprakticky – ale kdyz je to takovej zavodnik, tak by to mohl vedet!

              0 0
    • rhuman  

      ozvi se me na mail nebo icq, koukam, ze jsi taky z hk

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.