Můžu hodit hydrauliku na Sixe?

19 nepřečtených
  • gobike

    Zajímalo by mne,jesli můžu dát M525 na Manitou Six, Slyšel jsem, že levný vidle může hydraulika zničit, ale zase na druhou stranu jsem viděl hydru na RST,byla to capa. Tak fakt nevim.

    0 0
    • enjoy  

      videt se da spousta veci:-). jinak,dat ji tam muzes,tusim uchyt pro kotouc ma:-)

      0 0
    • rb  

      Myslim,že té vidli už víc uškodit nejde.

      0 0
    • cabbage  

      muzes, akorat se bude trochu kroutit, lempl tam mel rormuli 4racing(proste 4pist)a 185 kotouc-prezila narozdil od zbytku kola:)

      0 0
      • cabbage  

        rormule=formule:-/

        0 0
        • gobike  

          Jo, bude se kroutit, ale záleží na tom, jak tu zátěž dlouho vydrží. No, což o to, prachy by byly i na novou vidlu, ale chci si počkat, protože příští rok bude Manitou inivovat.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Jenom Manitou?

            0 0
            • cabbage  

              jasne, budou inovovat vsechny znacky, i marzocha si necha u suntouru vytisknout novy samolepky:)

              0 0
              • gobike  

                No jisrě, všichni inovujou, to je prostě boj, ale já chci jenom Manitou.

                0 0
                • cabbage  

                  Manitou ti nikdo nevymlouva.

                  0 0
                  • shooter  

                    temer na vsech odpruzenejch vydlicich je uchyt pro kotouc ale ne vsechny to vydrzi skrut by mohl nastat takovy ze by most mezi nohama vydlice se mohl zkroutit natolik ze by se skrivila osa zasunu obou nohou

                    0 0
                    • cabbage  

                      ty uz si tu zas?

                      0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Uz se mohu smat nebo jeste neco pripises :)

                      0 0
                      • cabbage  

                        az se vychechtas, tak mi preloz co napsal do cestiny, ja mu proste nerozumim.

                        0 0
                    • duk  

                      Ještě nejsem tak zkušenej biker tak bych ctěl vědět co je to osa zásunu obou nohou??

                      0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Ze ani ty ne? Ty musis byt opravdovy fanousek. Tolik spatnych zkusenosti a stale si haji tu svou znacku :)

                    0 0
                    • cabbage  

                      nekdo se tu zminil o RS? s tou zadny spatny zkusenosti nemam…a zhulenej indian neni moje oblibena znacka.

                      0 0
    • Martyss  

      imho…myslím, že normální člověk by takhle neinvestoval…:-).....

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce