• Vymi

    mam zrovna Tekra V a jsou super jen ty botky me vzdycky stoji 300 kila…

    0 0
    • Otto  

      Mám taky tektra a a špalíky mě stojí 50kč. A zatím jsem ubrzdil..no teda skoro vždycky.

      0 0
    • McBlacky  

      Dost taky záleží jaký tektra, dělaj od absolutních šuntů až po docela ok brdy. Já měl smůlu a dostaly se mi do ruky ty šunty, pak po výměně za deore a avid arch rival to bylo něco úplně jinýho

      0 0
    •  

      Myslim že na V brzdách neni pořádně co zkazit. Pokud se teda nepyšněj takovou vychytávkou, jako je paralelogram na 1 sezónu. Pak záleží jen na gumičkách.

      0 0
      • McBlacky  

        tak tady nesouhlasím, to co jsem měl byl vážně hrozný shit. Ale to je model tak 5–6 let starý, ještě bych je někde našel. Brzdily hůř než cantilevery a hrozně se ohýbaly

        0 0
      • zirecek  

        to je co zkazit, ale nejsou mezi nimi propastne rizdily. Mam Tektra Quartz, brzdi to obstojne, ale nejlepsi rozhodne nejsou. Musis, ale posuzovat dle spalku, rafku a i brzdove paky.

        0 0
        •  

          Aky je rozdiel v brzdnej sile Vcka s paralelogramom alebo bez.Rozdiel brzd LX oproti Deore.Boli by tam rovnake spalky aj rafky?

          0 0
          •  

            nejde o brzdnej rozdíl s paralelogramem ale o to, že se ty čepy dříf či pozdějc vyklepou a pak je to na vyhození. Oni totiž ekonomové u Shimana zjistili, že když ten paralelogram udělaj tak aby něco vydržel, tak jim klesaj obraty a je třeba s tim něco udělat… :-)

            0 0
            • Otto  

              Týý, to je tzv. podnikatelský plán a je to filozofie firmy. Myslím že tzv dual control je něco podobného.

              0 0
            • Mamut  

              Som si vsimol, ze mas hodne nazorov na LX brzdy, preto ma nadaju dve otazky.

              1.) Skusil si ich niekedy? 2.) Jazdil si ich na vlastnom biku?

              0 0
              • kovar  

                z pytlika si nic nedelej, na paralelogramu na mych V- brzdach po cca 10000km se vakl neudelal.

                0 0
                • RomanH  

                  Ja ho po 10000km taky nemel, ale po 13000 uz ano :o( Nicmene na funkci rostlinare to nema skoro zadny vliv.

                  0 0
                • TinkTink  

                  NJN…vakl ne…ale v tech mych po 300 km se to nak zadrhlo…ale jak jsem to rozpohyboval silikonem, tak to zas jezdi…

                  0 0
                  • kovar  

                    no jo, po bahenni lazni toto paralelogram rad dela. Loni na Drasalovi a Selovi v pohode, bylo to mazano vodou, horsi, kdyz to pak zaschlo. Pomoci TF2 jsem ty brzdy zase rozchodil.

                    0 0
    • Volf  

      Já mám na kole Tektra Quartz už nějakou dobu a rozhodně si nestěžuju. Hodně záleží na špalcích. Teď tam mám nějaký žlutý Jagwire a jsem spokojenej.

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Vozim ten prvni model a naprosta spokojenost. Spalky Koolstopy co tam byly nic moc:(

      0 0
    • fotis  

      mam tektro eclipse + spalky za 100SK a rozdiel oproti DX brzdam je minimalny. zakusavaju sa rovnako dobre tekra aj DX

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.