• Petr_67

    Jsem dost technický antitalent a chci si vybrat servis, kam bych chodil své nové kolo dávat ošetřovat. Na garančce jsem byl ve Veloexpresu, kolo celkem slušně seřídili. Dobrá se mi zdá prodejna YOGI v Mar. Horách, pracují tam příjemní lidi (hlavně paní prodavačka), jsou ochotní. Jaký maj servis nevím. Nebo znáte lepší variantu? Pouze Ostrava.

    0 0
    • Cromoly  

      Nevím,ale yogi ti za peníze dělá to ,co ostatní zadara:-(( Což mě dost zklamalo:-(Ale mám dobrou zkušenost s Jump sportem na Nádražní ul,naproti Yogi

      0 0
    • goofy  

      V Yogi sem s pani prodavackou vybiral obe prilby, shkoda jen, ze nevedela co to je integralka… Jinak pohoda. Sehnal sem to, co nikde jinde nebylo… :o)

      0 0
      • goofy  

        Tak uvazuju, ze to bylo vlastne na obchod a ne na servis, takze mne vubec neber vazne… :o) Sem byl na fotbalu a hrali jak ponocni… :o(

        0 0
      • Tušnak  

        jestli jsi myslel tu vysokou prodavačku z Yogi v Mar. Horách, tak ta tvrdila, že Trek Fuel 80 je sjezdové kolo:D

        0 0
    • admxx  

      No nevim ktery servis v ostrave je ok, ale jestli ti muzu poradit tak se zdaleka vyhni firme Opavel.

      0 0
    • Rozumik  

      vigvam bike. muj nejoblibenejsi shop.

      0 0
      • goofy  

        Kde je Vigvam Bike? Musim pozbirat infoo Ostravskych shopech, bo minule sem tam jezdil jak debil a nevedel, kde jit…

        0 0
        • Rozumik  

          moc komponentu tam sice nema, ale objedna to co chces. ja uz shop menit nebudu :-)

          0 0
        • Cromoly  

          Vigvam je v suterénu jednosměrky co vedla k bývalému kinu Vesmír,myslím že to je Tyršova????

          0 0
      • jack  

        jestli půjdeš do jumpu tak jsi s prominutím pěknej magor.prodavač,hlav­ně ten mladej je pěkhej idiot.chtěl jsem u něj odvzdušnit přední kotoučovku a řekl jsi o 450kč.tak jsem šel do maxcurosoru-což je podle mne obchod trochu z jiné planety a stálo to 150kč,ale je to už 2 roky ceny se mohli změnit.

        0 0
        • Lada1  

          ja bych ti to v garazi udelal zadara za par minut :P

          0 0
        • ota  

          jacku,nesouhla­sím.v jumpspor­tu jsou totiž kokoti oba dva.s kolegy tomuto obchodu říkáme „u dvou kokotů“.sice ceny jakž takž,ale vždy se ti snaží vnutit svůj někdy scestný názor.to co chceš ty,je komponent nanic,oni mají lepší.ale už se to tu probíralo.

          0 0
          • X-biker  

            heh tak to je wostry :) koukam ze si taky nekdo vsiml ze jump sport je pekne kokotsky kram :) maj tam sice par vecicek sem tam co se v ove blbe shanej ale ti dva prodavaci sou fakt pekni…tomu mladsimu rikame spartakiadni vrah :( bacha na nho hehe. V maxcursoru nevim jaky sou ceny za servis pac znam mechanika. Ale mechanik je profik. Dela to uz dlouho a mel v rukach lecos. Ted je novej kram „Bike kram“ v porube u Mc Donalda. Raci se nauc opravovat doma! Clovek kdyz chce a miluje sve kolo radejc ho s laskou kucha doma nez nechat ho tem reznikum…

            0 0
          • Daník  

            velmi přesné definice! Jinak se servisem to není jen o tom, kdo umí, jako kdo má čas a ochotu si ti s tím kolem pohrát. Kór teď žijou hlavně z prodeje kol a musí řešit jejich skládání a seřizování. A v cenách jsou též slušné rozdíly.

            0 0
          • Cromoly  

            No je fakt že ten fousáš je chytrej jak radio a mladej to po něm trochu chytá,ale když vidí že se vyznáš tak je to o něčem jiném.Ale ochota a vstřícnost 100%(mladej)

            0 0
          • sanktus  

            Mam pro ne stejne oznaceni, stary je v obchode technicky mistr sveta a mele blbosti. Posleze, kdyz zacne procitat ze snu, ze vi vsechno, je schopen poprit to co rikal pred 5 minutami. Mlady je sice v obchode ochotny a vi o cem mluvi, ale jako servisak je hrozne prase a ani moc velky machr. Spravit blbosti umi kazdy, ale opravit slozitejsi veci, tak s tim ma problemy. A dilenske provedeni – skoda mluvit. A ceny? Jinde, lepe a za mene. Jen tak na okraj – videli jste tam to silnicni RB (mirne jete, cerne na Chorusu ..) – ptali jste se nekdo na to co a jak? Co vam rekli? Ja uz mam 2 verze:-). Jeste ze jich tam neni vice.

            0 0
          • mechanik  

            Jj…plně souhlasím,jsou to „Borci“ :-))

            0 0
        • Rozumik  

          ja daval hopy na vymenu kapaliny a v vigvamu mi udelal obe za 200,– a do druhyho dne :-) je tam fakt super chlapek. je to naproti mototechny v centru, hned u vesmiru.

          0 0
        • Bikes  

          Jen !! tak pro aktualizaci informaci – Jump sport už v Ostravě není Teď je místo něj obchod s názvem bicykly (ten vousáč-Venca už tam není a ten mladý je majitel (David Manďák

          0 0
      • Cromoly  

        Vigvam je taky dobrej,malej ale dobrej

        0 0
    • Katastrofik  

      Muj oblibeny obchod je Corrigo, v Porubě.

      0 0
      • dav33  

        To je kde ?

        0 0
        • Katastrofik  

          jak je fakultni nemocnice, tak pojedes dal dolu (smerem na smycku) a tam je pak benzinka Esso, kolem ni sledes dolu, pojedes kolem domků porad rovne a tam uz uvidis bili domek s napisama… Jinak se treba podivej na jejich web: www.corrigo.cz

          0 0
    • Petr_67  

      Tak jsem byl dnes vyměnit představec u Yogiho v Mariánkách, byli velice ochotní, seřídili hlavové složení a přecentrovali ráfek. Ani za to nic nechtěli! Tomu říkám přístup.

      0 0
      • Cromoly  

        Hm tak to je pecka,asi budu jezdit do mariánek,v centru je to o ničem:-(

        0 0
      • PietroUL  

        Neměl jsi ho vyměnit sám? :)

        0 0
        • Petr_67  

          Jistěže jsem ho mohl vyměnit sám, ale nevěděl jsem jaký mi bude vyhovovat, tak bych musel koupit a vrátit atd. U Yogiho mi umožnili kolo vyzkoušet, s tím, že budeme představce zkoušet. Stejně jsem po 110 km vyjíždce zjistil, že 120 mm je mi dlouhý, takže tam pojedu znova.

          0 0
    • Nehas  

      Vytahuju z historie. Přeci jen už je to dva roky. Tak tedy jaký je dobrý servis v Ostravě? Je to pořád stejné jako před dvěma lety? Kam kolo rozhodně nedat?

      0 0
      • Nehas  

        No tak nestyďte se. Potřebuju dát v Ostravě kolo celkově do pořádku. Teda spíš zkontrolovat. Kam s ním?

        0 0
        • Gooorila  

          Kupoval jsem nové kolo a doplňky a docela projížděl dost obchodů. Jak jsou na tom servismani technicky zatím nemohu moc říci, ale přístup měli fajn u bagbike v centru a cykloslachta ve vítkovicích. Naopak jsem vůbec nepochopil chování lidí v bikekrámu na lenince dole a Spurt v mariánkách. Kupoval jsem kolo za 30k a na dotaz zda mi poradí jiné v této ceně, než semměl vybráno, nebo jestli potřebuji další doplňky jsem si připadal za velmi obtěžujícího.

          0 0
      • Nikolka  

        A co třeba Madeja?? Já tam toho jednoho servismana znám a je fakt dobrý, ten spraví snad všechno :) Jinak u YOGI v Mariánkách dělá taky kluk kterého trošku znám a je taky šikovný:) Jinak bych se nebála ani VigvamBiku v centru, tam jsou taky dobří chlapi a nebo v Mariánkách kousek od Madejy je CykloHrabovský, ten se v tom taky vyzná:) No a Maxcursor bude taky OK :) S Jumpsportem, s Yogi v centru ani s Bikekrámem zkoušenosti nemám. Jinak mi teda dělá kolo trenér, teda většinou, takže já mám s tímhle naštěstí vystaráno :)

        0 0
      • jimiAJ7  

        JUMP NA NADRAZNI PECKOVNI PRISTUP ochota libove ceny kluky znaaaaam moooooc dobre oba

        0 0
    • Pospa  

      Taky mohu doporučit Jump Sport na nádražní. Nevím jak vy, ale dost se tam změnilo:
      1.) starý už tam nedělá 2.) Manďák převzal prodejnu a teď se o celou prodejnu stará sám a tím pádem se dost změnilo k lepšímu. Takže nevím jak vy ale já mám jen dobré zkušenosti.

      0 0
    • Lada1  

      nejvice jsem spokojen se servisem v moji garazi. zabere to sice cas, ale mam zarucenu 100% preciznost.

      0 0
    • nobody  

      chci koupit nové GT (a vyměnit na tom vidli,…) a prodávaj je v Jump Sportu a v Maxcursoru. Máte někdo aktuální info, který obchod je na tom líp, i třeba následné reklamace apod? díky

      0 0
      • goofy  

        No s MaxCursorem jsem nikdy zadny problem nemel a ani nic zvlastniho neslysel. V Jumpu to je prej sice jine, ale nevim nevim…

        0 0
    • muppet  

      Tak to si taky přidám,v tom Jumpsportu jsou opravdu kokoti,dal jsem tam brzdy na zkrácení hadic a to co mi do nich napustili mi po krátké době rozežralo skoro všechno uvnitř brzd.Navíc to těm kokotům nedokážeš,když se to neprojevilo hned a tak jsem musel brzdy koupit nové.Tam už mě nikdo nedotáhne ani párem těch volů co tam jsou.

      0 0
    • slavekRM  

      Pokud potřebuji něco složitějšího a nespěchá to, využívám MaxCursoru. Mají celkem příznivé ceny, perfektně odvedou práci, problém je jenom v termínu – zpravidla 3–5 dní. Pokud potřebuji něco rychle využívám Cyklo Rovenský v Hrabové nebo Cyklo Pavlovský ve Vratimově. Dobré zkušenosti mám i s Bagbike a Vigvambike.

      0 0
    • Kebo  

      Dobré zkusenosti mam Bagbikem a Cyklo Pavlovský.Max cursor je taky O.K. ale ceka se…

      0 0
    • SantusVagus  

      Nechci zakládat nový thread, takže komu na ostravsku byste se nebáli svěřit do pazourů na prohlídku tlumič a vidlici? :)))

      0 0
      • SantusVagus  

        Taxem se dozvěděl velmi málo až úplný houno. Jenom Šustík může být spokojen, že jeho věhlas sahá až do Aše…

        0 0
      • Zerocool  

        Pravděpodobně bych to zanesl do Maxcursoru, i když jejich jednání je hodně náladové, záruka kvalitní práce by však měla být…

        0 0
    • Flegmatik  

      Zkuste si tohle pustit (ten dolní vlevo), taky to je v Ostravě :-)))

      0 0
    • Deathklaat  

      Sacha Sport no. 1

      0 0
    • Evilcleaner  

      znám většinu obchodů v ově a obvykle také lidi v nich. kolo si dělám u sebe na prodejně ale co mám nějaké horší zkušenosti tak bych nedoporučil corrigo, spurt a jump sport (bycikly) a samozřejmě helia sport (ale to nepovažuji za cyklo) , jinak jezdím za yogi a znám mechanika z mariánek a za toho bych dal ruku do ohně.

      0 0
    • Lukasisko  

      Doporučuju obchůdek MIKEBIKE v Mariánkách (http://mikebike.coretrade.cz). Je to mladej kluk(majitel),kte­rého živí jenom tenhle krámek a s tímhle vědomím přistupuje k zákazníkům. Má opravdu velký přehled a zlaté ručičky;). Servisuje jak závodní bajky, tak rezavé umaštené velocipedy minulého století. Ješte jednou mohu s klidným svědomím doporučit.

       
      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.