• sadre

    Chtel bych se vas zeptat jak bojujete proti krecim. Ja pouzivam magnesium a vapnik jako doplnek stravy a vzdy od startu do prvnich cca 10 min zavodu mam nesnesitelne krece a paleni stehen (casovka je pro me utrpeni),ale pak to ustane a cely zavod uz mam klid…Nepomaha ani radne rozjeti pred zavodem..(ani masaz nohou)..

    0 0
    • Matts.  

      Skús vypusti? prvých 10 min. závodu. Ja tiež ?ažké úseky vynechávam.

      0 0
    • Belial  

      Jestli nebude chyba v tom, ze magnesium a vapnik se nesmi uzivat dohromady :-). Vapnik stezuje vstrebavani horciku. Po magnesiu bys nemel ani mlecne vyrobky. Na netu je techto informaci hodne. Staci hledat.

      0 0
      • sadre  

        Asi o tom neco vis ja byl ale u sportovnoho Dr.a tem rikal ze se muzou uzivat spolecne??Tak nevim.Ale jestli mas pravdu tak jak chy to mel brat…

        0 0
        • mosquito  

          a proc je na vsech navodech k uzivani horciku upozorneni o tom ze ho nemas uzivat s vapnikem, nezapijet mlekem apod ?! rekl bych ze ze srandy to nebude, jinak horcik je nutno uzivat pravidelne, nejlepe chvili pred jidlem a lepsi nez tablety je treba Magnosolv – je ucinnejsi a rychlejsi

          0 0
      • Radek Broz  

        a nemelo by to teda byt tak, ze bys mel pri uzivani vapniku jist o to vic horciku?

        0 0
    • Smazaný účet  

      Já mam křeče až po delší době. Snažim se bojovat požíváním Penco AC Salts. Ale nevím. Jak mám vědět esli bych křeče dostal dřív kdybych to nesbaštil?

      0 0
      • Belial  

        Podle mně křeče po delší době je ve většině případů špatný trénink. Zkusil bych třeba plavat. Tak 2 kiláčky aspoň 3× týdně. Mně to pomohlo.

        0 0
        • Smazaný účet  

          To nepopírám… :o)

          0 0
        • McBlacky  

          no ale kde na to brát čas? 2km plavání to je tak na 40 minut, k tomu všechno okolo, nějaký strečinky, tréninky na kole k tomu, trošku běh. To dokážu si to představit, ale bez zaměstnání :)))

          0 0
          • jakub  

            ((((-: tak dej vypoved… nee ale jako musim priznat, ze s tim to problem se peru taky a muzu rict, ze nejvetsi problem je v tom, ze porste nemam fyzu a pak me teda doplnky rozhodne pomahaji.....

            0 0
    • vlk  

      křeče jsem měl vždy ráno, když jsem dělal jiný sport-bral jsem magnesium-to pomohlo a nějaké vytamíny, vápník ani ne.Na kole jsem zatím v pohodě

      0 0
    • Daf  

      Ped zavodem se dobre rozjet. Po zavode vyjet. Nejake doplnky stravy podle me moc nepomuzou.

      0 0
    • tjuren  

      Podle mě nejseš zdravej. Abys chytal křeče prvních deset minut a potom už dobrý mě připadá v kontrastu s tím, že ti nepomůže rozjetí. Co jiný sportovní činnosti, když třeba běžíš na běžkách nebo jen tak jogging? Pálení stehen je taky nějakej divnej pocit. To jsem neměl nikdy. Co to je?

      0 0
    • Smazaný účet  

      S křečmi jsem nikdy problém neměl… Nedokázal jsem pochopit, co to křeč na kole je… Až minulý týden na závodech jsem se nějak blbě najed a napil (byly čarodky :o)) no a v závěrečném stoupáku jsem dostal triplkřeč… Nejdřív do pravého stehna, pak do levého a když jsem se zřítil v bolestech k zemi, tak ještě do zad. Ležel jsem tam jak retard a svíjel se na zemi a vůbec jsem nevěděl co mam dělat… Jakejkoliv pohyb byl pro mě utrpením… V tom okolo mě projel nějakej týpek a dal mi nějakej bílej prášek, řekl něco jako „sirek“ nebo tak nějak mi to slovo znělo a bylo po křečích :o)) Nevíte c to mohlo být?

      0 0
      • Daf  

        Nejajake tablety dela Enervit. Mely by dodat energii a pomahat proti krecim. Ja je vozil spis abych mel co mlsat :)

        0 0
      • slayer  

        To byla extáze. :)

        0 0
    • Brouk_Pytlik  

      Chce to víc trénovat. jestli tě to chytá při dlouhym závodě tak vytrvalost no a jestli při časovce tak zas to chce větší sílu. Jestli se víc potíš tak víc pyj… nebo pij? :-))

      0 0
    • kocka  

      Dám to sem – nechcete někdo MAGNESlife od Nutrendu? Chtěl jsem po kolegyni, aby mi koupila 3 lahvičky a ona mi přivezla 3 krabičky po 10 ks a já křeč nikdy neměl… Na ceně se dohodneme, kdyžtak pište na kocka-86@seznam.cz

      0 0
    • Petr.T.M  

      Koukám taky pěkná vykopávka. Ale připojím se. Křeče? Neznám. Co to je? Jo vlastně jednou takhle po ránu v lýtku,a ale to byla předzvěst varikoflebitidy.

      0 0
      • Ondra P.2  

        Tak to buď rád , pač je to celkem opruz, když tě to chytne daleko od domova a pak s tím jet celou cestu zpět… Magne B6 Forte funguje.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.