• Paja

    Pokud nekdo potrebuje kvalitni nozni pumpu, tak ode dneska maji za 140Kc! pumpu Beto v Lidlu (alespon v Brne), tu stejnou ma Koloshop za ctyrnasobek.

    0 0
    • Lance  

      No kdyz sme u toho uz sem si ji dopo koupil,za ty prachy je dobra i nefunkcni:) A vzal jsem tam i hydrapak za 450 slo o cenu co vy nato?Mate ho nekdo?Hru ze lidl kaci stromy nehraju,je mi to fuk,bo s tym stejne nic nezrobim.

      0 0
      • BOREK  

        koupil sem si toho kejmla a za ty prachy me prijde hodne v poho, zatim bez problemu

        0 0
        • Lance  

          jo dik, no prave ta cena rozhodla:)je to muj prvni kejmlicek tak uvidim,jestli se nevratim ke flaskam:)

          0 0
    • MARIN  

      skoda ze ji uz mam za tech 450,– ale zase ji pouzivam uz pres pul roku

      0 0
      • Lance  

        a co?spokojenost?

        0 0
        • MARIN  

          No na takovy pumpe snad neni co skazit, takze spokojenost – jeste by mohla sama nafukovat :)

          0 0
        • Paja  

          Od podzimu ji pouzivam bez problemu, muzu porovnat s podobnou pumpou od zefalu a beto jasne vitezi, praktictejsi, bytelnejnejsi, pouze je tezsi.

          0 0
      • Paja  

        Jo taky mam jednu z Koloshopu od podzimu:o) ale druha se bude taky hodit…

        0 0
    • vili  

      myslis ze ju budou mit aji v kurime v lidlu?se mne nechce do centra a do kurima to mam bliz

      0 0
      • dh777  

        Pokud ji navyprodali, tak jí maj – je to celoreublikova akce. Těď jsem tam byl a koupil jsem tři (i pro kámoše) a důchodci, kterých tam byla spousta je kupodivu brali taky. Jinak vypadá dost bytelná.

        0 0
    • náčelník  

      V Kosmonosech jich mají ještě hromadu. Tedy v Lidlu, ne v blázinci :)

      0 0
    • Daf  

      Bracha mi ji zrovna koupil. Prej je dobra a za ty prachy naprosto paradni kup.

      0 0
      • Jarous1  

        Asi před měsícem měli podobnou v Plusu. Za 179,–. Tahle z Lidlu by měla být snad kovová, já mám umělou… Pumpuje dobře, jenom trochu kecá ten manometr…

        0 0
    • pcejka  

      Jaka shoda nahod, zrovna v posled. dnech jsem uvazoval o nake noz. pumpe s manometrem do garaze a pomalu se rozhoupaval ke kupu pres net, ale diky teto zprave jsem vystval manzelku z prace do Lidlu v Olomouci (chudak misto obeda, ja delam mimo) a prave ted mi do mobilu hladova sdelila, ze jich maji jak nasrano a moh jsem si ji klidne vzit az pojedu okolo pozdeji z prace…takze Olomoucaci mate sanci!

      0 0
    • zwwak  

      Dneska jsem si ji koupil ráno v Praze v Modřanech.

      0 0
    • Jirik123  

      diky za upozorneni, uz sem si taky pro jednu dosel:-)

      0 0
      • Gumicuk  

        No lidl me docela potesil, to ale neznamena ze jsem na nej zmenil nazor… Ja ji koupil na Bile hore (Stodulky?) naproti Hornbachu kdyzjsem tam prisel tak jich meli habakuk, ale skoro kazdej si jednu bral s sebou, tak nevim jak dlouho jim tam vydrzej… snad jeste zitra. Asi sem vypadal jako exot bral jsem tri pro me a pro dva kamarady. Za tu cenu je to fakt narez :-) Jop a moc dekuju za napsani tohoto prispevku, sam jsem o tom ze je ta akce nemel zadne potuchy a je fakt ze velkou pumpu potrebuju jiz delsi cas.

        0 0
    •  

      no ted sem nasel u dědy v garazi skoro nepoužívanou pumpu z auta, tak že moje potřeba po nový pumpě pominula, ale ted kdyz sem to tady cet tak sem o ni premyslel, ale myslim ze je to zbytecny

      0 0
    • quassar  

      V Liberci do Pavlovic uz nechodte, asi v pul osmy vecer jsme tam dneska s mym tatikem ukoristili posledni dve (nahoda jak prase) :)) Vypada dobre a snad bude i fungovat, popravde zrovna jsem o takovy pumpe taky zacal premejslet, kdyz uz nevysel ten camelbak minulej tyden tak aspon tohle :)

      0 0
      • Lance  

        myslis ten bag za 450 kc,tak u nas se tam drzi jeste snad tri kusy

        0 0
        • quassar  

          Jo pro ten jsem letel minuly pondeli a uz nebyl :(

          0 0
          • Lance  

            smula, nevypada vubec spatne a za ty prachy:) u nas je maj porad uz druhym nebo tretim tydnem

            0 0
            • Lister  

              Já jsem se na něj byl podívat. U nás stojí 350, ale i tak bych ho nekoupil. Pokud odmyslím hnusný design, který by se dal přežít, tak pro mě je vždycky nejdůležitější vak a jeho uzávěr. A na tomhle byl uzávěr děsně malý. Po loňské zkušenosti z vakem Doldy se stejně malým uzávěrem, kdy mě přes veškerou snahu po 10 vyjížďkách začal plesnivět už nikdy. přešel jsem na Hydrapack a nehodlám měnit. Jinak ten batoh nevypadal zas až tak špatně a měl dokonce i hodně dobře vymyšlené všechny kapsy a vak se dal do kapsy zavěsit na sucháče, ale kvůli tomu vaku, fakt ne. Kdyby obšlehly omega uzávěr od Camela, jako to udělal author tak by to byla jiná, ale takhle fakt ne. Hadičku z batohu jde vyvést jen horem na levý popruh a to je třeba varianta ,kterou vůbec nepoužívám. Buď horem na pravý popruh nebo mnohem raději spodem. Vyvedení spodem by se ale dalo pomocí nůžek a kousku niti jednoduše dodělat :-). Náustek vypadal dobře vymyšlený a myslím že by mohl těsnit.

              0 0
              • paww  

                mě ten hydrapak nepřipadá vůbec špatný. V sobotu jsem koupil v Brně poslední …za 300,–. To co píšeš je možná pravda (s tím uzávěrem), ale za ty prachy a kdyz vezmu i dost dobrý desing, skvělá koupě. taky myslím, že životnost toho vaku je dána tím jak se o něj staráš, ale to bohužel nemůžu potvrdit z vlastní zkušenosti. ještě jsem si k tomu v sobotu vzal tu pumpu a udělal si tak na víkend hodně velkou radost.

                0 0
                • baltazarek  

                  kde maj v Brně tu pumpu ?

                  0 0
                  • Geralt  

                    na Palackého jich měli v pátek plnej koš…jinak určitě ji budou mít na řipské, tam se ty akce vyprodávvaj vždycky hodně pozdě

                    0 0
                • Lister  

                  No vidíš a já mám právě to zkušenost: vak s malým uzávěrem kam nenarveš ruku X hydrapak. Jak jsem psal, tak jsem se u toho prvního vaku fakt hodně snažil po každé jízdě vymyto jarem pak vysušeno pomocí vařečky a utěrky pak jsem do toho nacpal kovovou šlehací metlu aby to mohlo vyschnout a přesto začal za chvíli plesnivět. Navíc taková udržba zabrala dost času :-(. Pak jsem koupil hadrapack a tam mi udržba zabere míň času než u flašek, prostě jen ve sprše vypláchnu zavěsím, všechna voda v pohodě skape pryč a je vystaráno a vak je naprosto čistý. Ještě že jsem se nenechal odradit tou první zkušeností s vakem a pořídil si pořádný, protože teď už fakt nehodlám měnit :-)

                  0 0
                  • paww  

                    …asi máš pravdu, já to nemůžu posoudit. Třeba mi bude sloužit dýl. I tak to je dobrá koupě, protože jen ten samotný batoh vypadá fakt super.

                    0 0
                    • dalimil  

                      „ten batoh vypadá fak super“ ty wole,hnusnější bágl jsem v životě neviděl.fuj,fuj,fuj…

                      0 0
                      • paww  

                        nevím, jaký bágl jsi viděl ty, ale můj prostě vypadá skvěle …alespoň pro mě, budeš se s tím muset smířit. :))))

                        0 0
                        • dalimil  

                          takový zelenočerný,divný logo… zkusím se s tím nějak vyrovnat :-)

                          0 0
                          • Lance  

                            ten muj je hezky, oranzovo -takova cihlova- cerny a je opravdu hezky, logo tam snad ani neni,pokud nemyslis ten maly napis pro-x??

                            0 0
                            • paww  

                              žlutočerný …bez loga. fakt si nemužu stěžovat

                              0 0
                              • dalimil  

                                tak je asi více druhů,ja viděl u kamaráda co si ho koupil v Praza-Libuši opravdu nepěkný fusak…

                                0 0
    • pavelr  

      Dík, to si mne potěšil. Tuhle pumpu jsem si koupil na Koloshopu asi před měsícem. Na druhou stranu u nás Lidl nemáme. Takže nakonec vlastně můžu zůstat úplně klidnej, vůbec si mne nenaštval.

      0 0
    • vt  

      V Pribrami je pupm porad hodne … asi je tu malo cyklo-duchodcu ;-)

      0 0
    • tom@s  

      Díky moc, právě jsem s jednou přiběhl:) (ve Zlíně zatím jsou …)

      0 0
    • Jackal  

      Tak,přiznejte se. Jak vám funguje ten manometr? Mě podměřuje aspoň o 3/4 atmosféry.

      0 0
      • SNAIL  

        Jo, kdyby se to foukalo podle toho manometru, tak ta duše brzy praskne :-)

        0 0
      • enjoy  

        tak a mate co jste chteli:-)

        0 0
      • slayer  

        To je teda hukot. Asi si k těm dřevorubcům taky pro něco doběhnu. :)

        0 0
      • Geralt  

        Mi ani ne. Samo že jsem to hned zkusil porovnat s BBB Airstorm, kterou mám už dýl, foukal jsem různý tlaky a střídal obě pumpy a lišilo se to vždy v řádu desetin atmosféry. Takže za ty háky ji beru.

        0 0
        • Cromoly  

          Manometr není moc mimo,ale spíše mi vadí že jde dost blbě nasazovat na ventilky:-( Ale za ty kroupy:-))

          0 0
          • Lance  

            No me uz vysla na 220,–!!!:((((( Duse v 3,14ci,z ktere sem to neumel sundat – galuskovy ventilek, pri vymene – rafek ritchey ocr + plast drat Panaracer fire xc pro zlomena mont paka,natvrdo sem pouzil srubovaky a hrubou silu,bylo mi vsecko jedno jak sem byl nasrany. A zjistil sem,ze az pichnu na maratonu nebo na svihu tak to nemam sanci sundat.

            0 0
      • RomanH  

        Tak se taky hlasim do klubu – podle manometru jsem nafoukal plast na 40 PSI, ale byl tvrdy jak sutr. Navic jsem tak minutu nemohl sundat hlavu z galuskoveho ventilku – uz jsem cekal, ze dopadnu jak Lance a ventilek urvu, ale postupnym krouzenim se mi to podarilo sundat. Dalsi problem je ten, ze sami nenafoukate galuskovy netilek, ktery couha z rafku tak jen 1,5 – 2cm – pumpa jej nezcvakne a uchazi to okolo.

        Byla to prvni a posledni vec, kterou jsem si u drevorubcu (a vubec u podobnych hypermarketovych akci koupil). Nastesti me tato zkusenost stala jen 139 Kc.

        0 0
        • Cromoly  

          Měl jsem tytéž problémy.Namazal jsem gumy v hlavici pumpy WD40,naprostá spokojenost.Na krátké ventilky bych zkusil dát zajiš?ovací matici,aby ventilek neuhýbal.

          0 0
        • Paja  

          To je zvlastni, mne kouka ventilek taky 2cm a pumpuju to s touhle pumpu uz trictvrte roku. Foukam na 50psi do terenu a sutr to rozhodne neni, taky tu uz driv Beto nekolik lidi doporucovalo (to ale stala pres 600 na Koloshopu a nebyl to sunt z Lidla:o)

          0 0
        • speedy gonzales  

          a neni to spis rukama nez pumpou???

          0 0
          • RomanH  

            Nevim, ale druhou pumpou to foukam uplne bez problemu, zrovna tak druhou dusi, kde je jiny rafek a ventilek couha vice.

            0 0
        • Volf  

          Docela by mne zajímalo, co jste si při koupi tý pumpy v Lidlu koupili ještě navíc / jídlo, ovoce, chlast atd. /. Já se na tu pumpu díval taky, ale pak jsem si řekl, že jsem vlastně až do nynějška nepotřeboval vědět přesně jakej mám tlak v kolech. Celý roky to řeším velkou pumpou z Tesca bez manometru a nebo u první benzinky a tam gto mám i s tlakem. Musím ale uznat, že ta pumpa nevypadá vůbec zle.

          0 0
          • Lance  

            vzdyt to pisu nahore, jen tu pumpu a ten „kejmlik“

            0 0
          • RomanH  

            Nic, jen dve pumpy – jednu chtel kolega do auta. Puvodne jsem Lidla bojkotoval uplne, ted jsem mu dal sanci a uz nikdy vice :o)

            0 0
    • orca  

      Tak jsem ji v pátek v Horních Počernicích tu pumpu koupila hned testnula super :-) Jo a taky jsem po delším váhání koupil i ty ponožky . Jsou sice pro motocyklisty , ale pokud vyloženě nemáte tretry nafest tak v pohodě a v neděli ráno testnul a super teplíčko – náhrada za návleky za směšnou cenu (160) viz leták liedlu. Doporučuji…(i v krá­mu jsem ozkoušel)

      0 0
      • vili  

        nemas trochu problemy se schizofrenii? :-)))

        0 0
        • orca  

          něpanimáju :-(

          0 0
          • rock  

            Tipl bych, že měl na mysli celkem nahodilé střídání ženského a mužského rodu …

            0 0
          • Lance  

            precti si poradne prispevek od rocka,ktery bude nad mym. Precetl(a) sis to?

            0 0
            • orca  

              Chybička se vloudila :-( jsem zatím ještě stále chlap…teda myslím. Ale kvůli vám se speciálně zaměřím na pravopis … :-))

              0 0
    • baltazarek  

      Tak jsem si ji dnes koupil a super. Jinak na kolik se fouká kolo ? a ještě jedna věc, nedá se ta pumpa použít na foukání vidle ?

      0 0
      • Daf  

        Hele maximalni tlak mas napsanej na plasti. Staci se do nej vejit :) Vidlici tim teoreticky nafouknes. Prakticky se ti to na vidlici nepodari nasadit. Hlavne ale pumpa neumoznuje jemne nastaveni tlaku coz je vcelku problem, protoze rozdil mezi 100 a 105 PSI je na vidlici poznat.

        0 0
    • ada  

      Díkec moc za info, kúpila som si ju tiež a na galuskáče super. Ale mám Jarinovský dotaz: ako dofuknu? autoventilky? Snažila som sa prifúknú? kolesá na svojom starom trekáčovi, ile neviem zisti? čím to prenastavi?, aby vzduch prúdil do otvoru na fúkanie autoventilkov? hmmm? vopred díky za radu. Predpokladám, že to bude nejaká drobnos?, čo mi uniká. :-)))

      0 0
      • Jirik123  

        nic nastavovat nemusis, vzduch automaticky fouka z toho otvoru, kde je vetsi odpor. schvalne zkus ucpat jeden palcem a pak druhy.

        jinak me se manometr zda dobrej, sice tak od 0 do 2 atmosfer to ukazuje tak vselijak, ale nad 2 to je presny tak ±0,2 bar coz je v poho

        0 0
        • ada  

          Noo, večer som teda skúšala upcháva? tie otvory a stale to šlo len do otvoru na galuskovy ventil. Tak som to bola teraz ráno reklamova? a v poho, všetko zrazu funguje ako má. :) Inak, v Lidlu v Brne u Semilasa ich majú ešte hafo. Akurát predavač reagoval dos? zaujímavo: „Tak to tam teda slečno vra?te a vemte si jinou.“ Pekne som mu tú zlú narvala do ruky, nech ju dá bokom, ale ktovie, asi ju tam potom pohodil medzi tie ostatné. Možno razí teóriu, že za tie prachy hádam ľudia nechcú, aby to i fungovalo? :)) Tak pozor na pumpu v igelite bez modrého papieru. :))

          0 0
          • Geralt  

            He, když jsem si ji v pátek kupoval v té samé prodejně, tam jsem v té hromadě viděl bez papíru dvě..ty ku*vy to tam fakt vrací.........Asi jsem zrovna natrefil na dobrý kus, bo mi neproměřuje a s foukáním (ventilkama) nemám problém :)

            0 0
    • thulio  

      tato pumpa je prva vec kturu som z Lidlu kupil a dufam ze to neolutujem :)

      0 0
      • kungpao  

        Taktiež sa hlásim do klubu Lidlpanicov. Prvá vec, hneď v dvoch kusoch – 1 pre mňa a jedna pre priateľkiných rodičov. Snáď to bude fungova?. I za tie prachy – 180 korún je bezkonkurenčných…

        0 0
    • zac  

      Tak uz ji mam taky, skoda ze kdyz jsem dofouk plast na max. hodnotu tak jsem zjistil ze je prorizly… :(

      0 0
    • ck  

      NETUSITE, KDE SE DA JESTE SEHNAT V PRAZE??? DIKY MOC

      0 0
    • pos3k  

      tak Most hlasi tez nakup,fouka velmi dobre oba typy ventilku.Jen jsem nepochopil system nastavcu v rukojeti,ten zluty plastovy se tam vejde,proc ma zavit? to same nastavec kovovy na micudy,ma zavit ale nevejde se nikam. se musi ten zavit proriznout do plastu? (divne) Asi zustanu u foukani dusi :-)

      0 0
    • vlty  

      tak jste mně zblbli pánové, že jsem si ji zajel koupit taky. Za 139 bublin je to jak zadarmo. Tlakoměr mně ukazuje dobře, kontroloval jsem to pumpou na vidlu. Jo a je to pohoda na nějakých dvacet žďuchů mít 40 psů. Na benzince u kompresoru už mně neuvidí. Jo a měli jich tam ještě plno (Lidl za Zvonařkou). Byl jsem tam poprvé a večer tam nikdo nebyl. Akorát se mně manža směje, že tam jezděj nakupovat jenom duchny, ale mně to neva.

      0 0
      • canonbabe  

        sice je to trochu od věci, ale v Lidlu maj super píííívo značky pivo za 3,90 Kč a když je v akci tak za 2,90 – super kauf, co

        0 0
        • wroum  

          neni recyklovany?

          0 0
        • Gumicuk  

          Teda jestli tomu patoku rikas pivo tak to snad ani nemuzes bejt ceska! Styd se, vzdyt je to strasnej patok :-(( teda jestli mame na mysli to same, ale nejspis ano…

          0 0
          • kovar  

            no větší patok než Krušovice, Budvar a Starobrno to snad být nemůže

            0 0
            • Gumicuk  

              Myslim ze s tim Budvarem jsi trochu ulit…

              0 0
              • borda  

                myslím,že ne

                0 0
              • Vojtíšek  

                S Budvarem neulít, ale se Starobrnem jo

                0 0
              • Gumicuk  

                S Budvarem ulit, kdyz se pije s mirou tak je dobre, pruser je kdyz se jich da „nad miru“ :-)) A vubec kdyz je to takova sracka, pak nechapu proc je to jedno z celosvetove nejuznavanejsich a nejznamejsich piv. Ale je fakt ze kazdej mame jine chute… ja treba nekdy muzu i ty krusovice, ale je fakt ze jen nekdy. Rozhodne nemuzu ty levne patoky a kostata za 3.90

                0 0
                • Raydowe  

                  krusovice si tiez dam ked neni na vyber, ale neni nad plzen. Holt pivo cesi fakt vedia :-))

                  0 0
            • RomanH  

              No, normalne Starobrno taky nemusim (a to jsem z Brna), ale tocena 11 je vyborna, to musim uznat

              0 0
            • kungpao  

              Kto nepil pivo Tatran nevie čo je sračka… Aj doslovne. Zeman mal pravdu.

              0 0
              • dalimil  

                ten má pravdu pořád…

                0 0
              • Volf  

                Kdysi když jsem byl na vojně tak tam se dal koupit jen břeclavskej Podlužan a to bylo projímadlo. Myslel jsem, že to je nejhorší pivo na světě do doby než jeden kluk ze Slovenska dovezl jakýsi pivo z Topolníků a to byl teprve nářez. Jinak Brno mám moc rád, ale bez jeho piva, Starobrno točej i na letišti v Klagenfurtu ale já ho fakt nemusím.

                0 0
            • pepek  

              Starobrno Řezák je super, pije ho celá rodina!

              0 0
    • Dumbo  

      LIDL MA PRE BAJKERA DALSIU PONUKU

      jedna sa o Batoh z rezervoarom na vodu, mate to uz aj uvas ? videl ho uz niekto ? chcem ho kupit, davnejsie zvazujem batoh na bajk, no co sa tyka batohu nepotrpim si na znacku… kupili by ste ho ? cena je fajnova, uz davnejsie ponukali nejake batohy no zavahal som…

      drahy batoh nechcem aj ztoho dovodu ze obcas jazdim v bahne, a vo vacsine freerajd cize padat na chrbat z batohom od camelu za 3litre je skoda… :)

      PS: obcas som pri vyjazdoch pil z napajadiel pre ovce, batoh od lidlu mi prekazat nebude.

      www.lidl.sk/…327.p.Ruksak

      0 0
      • Lance  

        tak ten jsem u nas v civilizaci jako v cesku myslim:) koupil pred rokem zaroven s tou pumpou a je v pohode, slo mi o to, ze je maly, ten water bag sem cely rok nepouzil

        0 0
        • Dumbo  

          a co ta pumpa ? po tak dlhej dobe uz mozes hodnotit. :)

          a batoh ? nerozpadavju sa mu stehy ? alebo sa neodparavaju popruhy ?

          0 0
          • Lance  

            pumpou sem fukal asi 3× a batoh sem mel mozna desetkrat, oboji porad jako nove:)

            0 0
            • Dumbo  

              to chapem… :) spravny cestar by nemal mat silt na helme a camel… :D ja ho skusim… som rad ze ma nikto neodhovara

              0 0
      • JSt  

        podle toho obrazku ma ten velbloud dost malej otvor – bude se mizerne cistit, ale za ty prachy bych to klidne zkusil :)

        0 0
      • pepino  

        Jakto, že slovenskej Lidl má doteď stejnou nabídku jako českej a od 27.3. má cyklonabídku, kdežto českej holínky a kropicí hadice,kde je spravedlnost? :-)

        0 0
      • Dumbo  

        tak uz ho mam doma, :) snad po nejakom dni a hodine napisem o skusenostiach… zatial som prekvapeny… na oko vizera slusne :)

        tak zatim cus..

        0 0
    • kafac  

      Ja mem tenhle: www.axonsport.cz/…hy/brook.gif a muj dodavatel ho ma za 590,–Kc a s vakem…

      0 0
    • Radim_2  

      Myslím že ty pumpy za 139,– budou mít opět příští týden od 4.5. a koukal jsem ještě další věci, třeba multiklíč za 59,– atd. atd. viz www.lidl.cz

      0 0
      • Daník  

        vypadá to na malinko jiný model – třeba bude narozdíl od Beta i správně měřit manometr…pořád jsem si říkal proč mi to tak drncá, když foukám na spodní hranici doporuč. tlaků

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.