• Koala MC

    Tak jsem si včera zašel do mého oblíbeného obchůdku koupit nový řetěz na bajka,přítelkyně na mne čekala před prodejnou.VYjdu ven..a povídám..„tak jsem vzal ten levnější řetěz..PG48 za 280Kč..ten dražší (PG58) stál 430Kč“..A ona mi na to odpověděla otázkou..: „A proč sis nekoupil ten dražší a kvalitnější aby něco vydržel,přece sem nepůjdeš příští rok znova kupovat nový řetěz“.Když jsem se jí pak snažil vysvětlit,že na rok potřebuji i několik řetězů..moc to nechápala.O potřebě koupit i novou kazetu a převodník..jsemm jí raději již nic neříkal:-)

    0 0
    • BB  

      protoze jde zatim o pritelkyni, tak te to rozesmalo, ale az budes tyhle veci vysvetlovat manzalce, tak to ti ztuhne usmev na rtech.

      0 0
      • Koala MC  

        No…ona je to má budoucí žena..už se mi to blíží..Tudíž.­.komponenty na bajka budu kupovat potajmu..a měnit v noci..za svitu měsíce..přikryt maskovací sítí:-).Účtenky budu muset okamžitě skartovat..a na kolo nanášet „uměle“ prach..aby nevypadalo moc nově:-)

        0 0
        • Mirek1  

          Tak tak… A ceny komponentu pro prezentaci doma delit 2–3… Jednou kdyz jsem nasadil novy plaste a manzelka se me ptala co takovy plaste stojej, tak jsem cenu plaste podelil dvema a na otazku jestli to je cena za oba, tak jsem jen prisvedcil, ze ano… :-))

          0 0
          • Palo TT  

            Kamarat doma delil desiatimi, ale pochvalil sa tym pred inymi bikermi a ty ho potom vydierali, ze to prezradia :)

            0 0
        • BB  

          v jednom obchobe mi nabizeli uctenku „pro manzelku“, kde si clovek muze nastrelit prijatelnou cenu.

          0 0
          • Lance  

            Chlapi to jste nejaci tvrdaci? Rict pravdu nebo cenu jeste zvysit at vidi!!!

            Ja jsem ale svobodny........:)

            0 0
            • Koala MC  

              Jen počkej..on tě ten smích přejde. Nám chlapům je jasné,že když se máme rozhodnout mezi novou lednicí a novým bajkem..Ale ženy to berou nějak jinak:-)

              0 0
              • martt  

                tak taku drahu ladnicku som este nikdy nekupil.

                Otazka byy mala stat: ci kupit ladnicku, umyvacku riadu aj pracku alebo novy bike :-)

                0 0
                • cat  

                  Nesouhlasím-bez problému se dá sehnat lednička za 130000-mám s ní tu čest!

                  0 0
                  • martt  

                    vsetko je to relativne. Mozno by sa majitelovi ladnicky za 130 tisic zdal bike za 10 tisic neskutocne drahy :-)

                    V kazdom pripade, ja mam chladnicku za 14 tisic, umyvacku tiez asi za tolko a pracka stale funguje od roku 1984 (prala na tri deti) a vtedy stala snad 4 tisice, co som musel zarabat dva mesiace.

                    Biky v nasej rodine stali mnohonasobne viac.

                    0 0
                    • cat  

                      No jo, každý má jiné priority-to vysvětluj mým rodičům a ne mě.:-) P.S.bike za 10000 drahý je, ale dolarů.:-))

                      0 0
                      • martt  

                        mas stastie, ze si milionarske dieta. Pockaj par rokov az sa budes musiet sam zivit.

                        0 0
            • Seveřan  

              No, někdy nevím jestli utrácím víc já, nebo manželka :O) samozřejmě za kolo.

              0 0
            • Man  

              Moja manzelka chodi do bikeobchodu so mnou, takze pozna realne ceny a mam pokoj. Horsie je, ze som jej dal na jeden vylet mojho fulla a odvtedy som uz na nom nesedel :-(. Asi budeme musiet kupit dalsieho…

              0 0
              • Seveřan  

                Nesmíš pořádat tolik rodiných výletů :O)

                0 0
              • Honzajs  

                To taky znám, hodně dlouho jesme jezdili oba dva HT a pak tak příjdu domů a moje „drahá“ říká, koupila jsem si nový kolo. Spadla mi čelist a čumím.Mongoose Somet, a já dodnes jezdím HT a o FULLu jen sním. No zase mám 3× větší spotřebu komponent

                0 0
            • Shamick  

              A neni to ten důvod??? :)

              0 0
        • J.A.V.  

          Já to říkám bez uzardění a naférovku co to stálo. A nemám problém :) Ale vybavuju si jednu krásnou historku o tom jak se má všechny náklady dělit 10ti a tu částku říkat, načež se š?astnému majiteli nových kotoučů dostalo zvolání " cože? 900 korun za pitomý brzdy na kolo??! ". Blahoslavení chudí duchem nebo? oni zdědí království nebeské…

          0 0
          • vrabcak  

            Panové, počkejte až vaše přítulka propadnekolu, to vám pak poleze do peněženky :-))

            0 0
            • Man  

              Tak, tak. Dres musi mat moja zena minimalne Castelli a tretry sa jej najviac pacia Sidi…

              0 0
              • Chaingang  

                to je na tom nejhorší (nejdražší),že holkám musíš koupit věc která se jim líbí a většinou se jim líbí zrovna to skoro nejdražší,hlavně u oblečení

                0 0
                • vrabcak  

                  Kdes na tom byl? Musíš být i trochu diplomat :-), stačí říct- moc Ti to sluší, ale v těch druhých ses mi líbila víc, nebo něco podobnýho, hlavně aby jí to sedlo :-))

                  0 0
          • Volf  

            Tak tak. Nikdy jsem cenu ničeho netajil a žijem. Jendou se daj peníze na kolo, příště třeba na něco do kuchyně a tak to nějak funguje. Nehledě na to, že kolo a muzika byla dřív než ona a tím vlastně od samýho začátku byla zatažena do děje a nebyl důvod nějak uhýbat.

            0 0
        • Pebe  

          Stačí kolo upravovat ve sklepě, zatímco manželka uspává potomka :-))

          0 0
        • munro  

          No, já jsem teď taky koukal, jak se manželka umí orientovat. Když jsem domů přinesl nášlapy Sh 540 s tím, že si je hodím na svoje kolo a ženě dám svoje dosavadní 520, tak to narazilo na odpor typu, že neví proč bych pořád já měl mít na kole lepší komponenty. Příště nebudu nechávat Velo povalovat v kuchyni na stole, asi si v tom čte. Po tomhle zážitku si už moc ceny „upravovat“ nedovolím.

          0 0
      • peetrys  

        Neztuhne :o) jí to kupuju taky.

        0 0
    • Darkson  

      super diskuze, výborně se bavím-)))

      0 0
    • Lister  

      Tak já radši nelžu. Vždyt stejně ví, že za kolo utratím půlku výplaty, tak bych asi nevymyslel kam ty prachy mizí :-). Ale já jsem zatím svobodnej a momentálně se zajištěním bydlením, ale na konci roku se stěhujem a to bude potřeba věcí – postel, přačka, lednička… Myslím že tak 5 let na kole nic nevyměním takže asi přestanu jezdit nebu začnu recyklovat :-)

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • LukasX  

        hmm ja sem taky presel chca nechca do setriciho modu (a to hned jak sem zacal vydelavat .. zlaty studentsky leta) Planujeme s pritelkyni baracek a hypoteku, takze mam asi na delsi dobu utrum. A to je docela blby, protoze po prestehovani do beskyd jsem zalostne zjistil k cemu je celoodpruzene kolo ;o(( Potreboval bych takovych 70kkc (ktery sem sice uz usetril, ale na prameni sedi nekdo jiny ;o) Ceny jsem dotedka rikal realny, protoze to byly moje penize ;o)) Ted uz radeji nic moc nekupuju, protoze lhat neumim ;o) K

        0 0
        • Mirek1  

          Neni potreba primo lhat, ale vhodne formulovat odpoved a u parovych soucastek (plaste, pedaly, rafky… ) zasadne uvadet cenu za kus… :-))) Konec koncu, ze ta jeji posledni bluzicka stala jen 1500 si taky nejsem uplne jistej… :-))) Kolo neni muj jedinej konicek, ale ani ve foceni se moc manzelka neorientuje. Ale ty objektivy nastesti vypadaj vsechny podobne a tak o tom poslednim (byt uz s nim taky fotila ;-)) jeste ani nevi…

          0 0
          • Seveřan  

            No, co znám ženský z okolí, tak manželovi rozhodně neřeknou co kolik stojí a už vůbec ne, že si koupili něco nového. Jedině když si toho všimne a částku stejně poníží :O) Že by podoba čistě náhodná.

            0 0
        • vojtechposmourny  

          Byl jsem v podobný situaci. Nakonec to vyřešila vyšší hypotéka a teď vesele stavím nový kolo.

          0 0
    • TNT  

      neni jednodussi zatahnout ke kolum i pritelkyni?? a nebo kupovat i neco ji kdyz si koupis neco na kolo......ja mam podobnej problem.....muj pritel zas nechce pochopit ze radsi pojedu prejet brdy s kamosema na kole nez s nim nekam ven.....prohral, a pro dnesek premlouvani vzdal…ale nechape ze nema sanci…a pritom jezdi na kole taky a pracuje u nich…

      0 0
      • Seveřan  

        Život není peříčko…

        0 0
        • Seveřan  

          Když jde vyměnit bike, co by nešel přítel :O)

          0 0
          • TNT  

            pritel vymenit de, ale pritelkyne sice taky ale ta se podle bratra blbe hleda, ne každa je tolerantni…

            0 0
        • TNT  

          to ne no…my se narozdil od pericka oblikame:-) nebo mas na mysli pero do vidlice??

          0 0
    • Lada1  

      inf: jsem zenaty 5 let (dcera 10 mes). Jsme uz zabydleni. Nejak mne vubec nenapadlo rikat jine nez skutecne castky. Na druhou stranu manzelka dostava darky (ikdyz ne vsechny treba osobni ,– koberec, sklenik, mrazak) v nasobne vyssi hodnote nez je me kolo, ktere priznavam, ze je drahe.

      0 0
      • BB  

        Jeste ji kup auto jako darek a budes si moci na revans koupit dva Skalpely.

        0 0
    • Roman  

      Daniela (moje ctěná cho?) byla kategoricky proti tomu, aby bajk visel v ložnici (nevím proč, vždy? je to naprosto ideální místo, že jo?).

      Ovšem až do okamžiku, než jsem jí ukázal z patřičné vzdálenosti číslo na účtence za toho fúla. Hned tam visel, jakožto i ledacos jiného.

      No a minulý týden dokonce sama od sebe umyla mého bajka do voňava a vymluvila se na to, že prý jí vadí schnoucí bláto, které padá do postelek.

      Ale já vím svoje – prostě si musela pomačkat páky, nasát vůni oleje z řetězu a zaklapat 9tikolečkem, že jo? :o)

      0 0
    • zdenek  

      Taky jsem se výborně pobavil. Manželka byla se mnou v prodejně, když jsem objednával stavbu nového kola. Na místě jsem platil jen zálohu 50% z ceny rámu. Při odchodu se mě zeptala, jestli to kolo bude stát jen těch 7 tKč. Raději jsem to zamluvil.

      0 0
    • RapMan  

      Teda jak to tak ctu, tak nevim jestli se snazi byt tvrdaci ti co rikaji skutecny ceny, nebo ti, co se vytahuji tim, jak to nejlip zatloukli… Moje mlada ma uz taky malinko prehled, nikdy jsem ji nerikal jine ceny nez skutecne, a ted jsem postavil kolo i ji a zacala jezdit se mnou, a je to super videt jak ji to bavi a ted me taha na kolo, parada… Do obchodu chodi se mnou, vidi kolik co stoji, proste neni blba, tak nema cenu abych ji nejak vodil za nos…

      0 0
    • Eila  

      to je zvlastni, u nas rikam radeji jak jsem to poridila levne… jdem nakupovat s tatou, mam nove tretry a sedlo, dohrpmady enco kolem 5500 a jeste rika at sedlo nekam schovam ye toho si doma nikdo nevsimne a tretry byly ve sleve jen za 1500:-D

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.